Brawl Stars Event: Hay aksi! Doğrulama Kodu Geçersiz

 Brawl Stars Event: Hay aksi! Doğrulama Kodu Geçersiz
Okunuyor Brawl Stars Event: Hay aksi! Doğrulama Kodu Geçersiz

Brawl Stars Hay aksi! Doğrulama kodu geçersiz. Lütfen tekrar deneyin. Hatası ile karşılaşanlar için Event sitesi üzerinden nasıl Supercell ID ile hatasız bir şekilde giriş yapabileceğinizi detaylarıyla anlatıyoruz. Bu sayede Brawl Stars tarafından düzenlenen Etkinlik için 2021 Dünya Finalleri karşılaşmaları hakkında tahminlerde bulunabilir ve bu tahminler sonucunda ödüller kazanabilirsiniz. İçeriğimizi detaylandırmaya devam edeceğiz, şuandaki amacımız Brawl Stars Event sitesine giriş yapmaya çalışan oyuncuların “Hay aksi! Doğrulama Kodu Geçersiz” hatasından kurtarmak. Konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınız olursa yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

Brawl Stars Hay aksi! Doğrulama kodu geçersiz. Lütfen tekrar deneyin.

Brawl Stars Event sitesine giriş yapmaya çalışan oyuncular sitede hesaplarının bulunduğu mail adreslerini yazıp ardından maile gelen doğrulama kodunu girdiklerinde bu hata ile karşılaşıyorlar. Şahsi olarak bizim de karşılaştığımız bir hatadır. Fakat yapılan incelemeler sonucunda bu sorunun herkesin karşılaşmadığını öğrendik. Yani siz giriş yapmaya çalışırken mail adresinize gelen doğrulama kodunu girdiğinizde “Brawl Stars Hay aksi! Doğrulama kodu geçersiz. Lütfen tekrar deneyin.” uyarısı ile karşılaşıyorsanız tüm oyuncular karşılaşıyor anlamına gelmez.

Brawl Stars Hay aksi! Doğrulama kodu geçersiz. Lütfen tekrar deneyin.
Brawl Stars Hay aksi! Doğrulama kodu geçersiz. Lütfen tekrar deneyin.

Öncelikle yazdığınız mail adresinizi yazdıktan sonra gelen doğrulama kodunu hızlı bir şekilde sitedeki alana yazınız. Eğer üzerinden çok zaman geçtiyse veya eski bir kodu denemeye çalışıyorsanız bu hatayı almanız normaldir. Eğer yeni kod olmasına rağmen bu sorun görülüyorsa İnternet bağlantınızı değiştirin. Yani WiFi ile bağlanıyorsanız kendi verinize geçin veya zaten verinizi kullanıyorsanız WiFi ile giriş yapmayı deneyin. Eğer bunu değiştirebilecek şansınız yoksa mevcut modeminize reset atabilir veya verinizi kapatıp tekrar açabilirsiniz. Konuyla ilgili Brawl Stars teknik destek ekibine gerekli şikayetleri gönderdik. Kısa süre sonra cevap gelecektir. Brawl Stars Hay aksi! Doğrulama kodu geçersiz. Lütfen tekrar deneyin. Hatası ile ilgili güncel çözümleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Brawl Stars Event Nedir?

Brawl Stars Event tüm oyuncuların merak ettiği bir terim olmaya başladı. Yeni güncelleme sonrasında oyuna eklenen yeniliklerin ardından başlatılan 2021 yılına özel Dünya Finalleri turnuvası ve bu turnuvayla alakalı Event sitesi çok ilgi görüyor. Brawl Stars hem kendi düzenlediği bu etkinliklerle oyundaki rekabet ortamını kızıştırmak hem de mobil oyun piyasasındaki yerini büyütmek istiyor. Bu doğrultuda hazırladıkları Event ile turnuvalar sayesinde yepyeni oyuncular çekerek kitlesini genişletmeyi başardı. Daha ileriye dönük ciddi bir rekabet ortamı gören oyun severlerin bu oyuna ilgisi bir hayli yüksek. Brawl Stars Event kapsamında düzenlenen 2021 Dünya Finallerinde karşılaşacak olan takımlardan kazanacak olanları tahmin edin. Her doğru tahmininizde puan kazanacaksınız ve bu puanlarla oyun içerisinde kullanabileceğiniz ödüller kazanacaksınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın