e
sv

Brawl Stars Gameloop İndir (2021)

1504 Okunma — 10 Şubat 2021 09:17
Brawl Stars Gameloop İndir (2021)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars Gameloop İndir ile 2021 yılında Bilgisayar (PC) cihazlarınıza oyunu yükleyebilirsiniz. Emülatör hakkındaki her detayı sizlere buradan aktarıyoruz. Dünyanın en popüler mobil aksiyon oyunlarının başında gelen Brawl Stars oyunundaki oyuncu profilleri oldukça geniş. Özellikle telefon gibi mobil cihazlar yerine oyunu PC yani Bilgisayar üzerinden de oynamak isteyen binlerce oyuncu bulunmakta.

Emülatör uygulamalarının bilgisayarlarda her türlü mobil oyunları çalıştırdığını biliyoruz. Fakat bu Emülatör cihazlarda artık hangi oyunu en iyi hangisi çalıştırır gibi kriterlere ayrılmaya başladı. Gameloop Brawl Stars bütünlüğünü yakalamak ve bilgisayarınızda en iyi deneyimi yaşamak için indirme seçeneklerini arayanlar bulunmaktadır. Bizde konuyla ilgili detaylı bir inceleme yaptık.

Brawl Stars Gameloop

Brawl Stars Gameloop, oyunu mobil yerine bilgisayardan oynamak isteyen oyunculara tavsiye edilen bir emülatör programıdır. Bu sayede oyuncular diledikleri gibi PC cihazları üzerinden Gameloop uygulamasını açarak Brawl Stars oynayabilecekler. Mobil oyun piyasasının çok büyümesi artık bilgisayar oyunlarının bile önüne geçmesini sağladı. Piyasanın bu kadar büyümesinin bir diğer sebebi de, hem oyunlar hem de uygulamalar da reklamların kullanılıp geri dönüşün fazla alınabilmesinden kaynaklanıyor.

Brawl Stars Gameloop
Brawl Stars Gameloop

Yani bir oyun geliştiricisi bilgisayar oyunu yaptığı zaman ya sponsorlardan ya da oyun için satışlardan gelir elde edebilir. Fakat bir mobil oyun, reklamlar, sponsorlar ve oyun içi satışlardan daha çok gelir elde edebiliyorlar. Ayrıca bir mobil oyun, bilgisayar oyununa göre daha az zahmetli olduğundan dolayı geliştiriciler tamamen buraya yönelmeye başladı. Bu durum da oyuncuların işine yaradı, her gün yüzlerce yeni mobil oyun çıkıyor.

Gameloop Brawl Stars aslında büyüyen bu mobil oyun sektörünü artık bilgisayarlara da taşımayı hedefliyor. Bilgisayarın kullanımı bir mobil cihaza göre daha kolay ve daha rahat. Çoğu mobil oyun sevdalısı telefonda oynamaktan yorulduğu için aynı oyunları bilgisayarında oynamak istiyor. Tabi ki Android veya İOS bilgisayarlar olmamasından dolayı bu oyunları normalde PC cihazlarında oynayamayız. Burada devreye Gameloop gibi emülatör cihazlar giriyor. Bu cihazları bilgisayarınıza yükleyip açtığınız zaman karşınıza tıpkı bir telefon ara yüzü geliyor. Android işletim sistemli bu sahte uygulamalar aracılığıyla Brawl Stars gibi dilediğiniz mobil oyunu cihazlarınıza yükleyebiliyorsunuz.

Brawl Stars Gameloop İndir

Brawl Stars Gameloop İndir seçenekleri oyunu bilgisayarınızda en iyi çalıştırabilecek Emülatör uygulamasını yüklemek isteyenlerin tecihi. Fakat bu durumda da bazı riskler bulunabilir. Öncelikle bilgisayarınıza Gameloop indirirken oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü bu tarz uygulamaları bir çok İnternet sitesi paylaşmış durumda. Gerçek ve resmi sitesi üzerinden indirmeniz sizin güvenliğiniz açısından daha iyi olacaktır.

Brawl Stars Gameloop İndir
Brawl Stars Gameloop İndir

Yabancı kaynaklar ülkemizdeki Brawl Stars oyuncularının Gameloop İndir için aramalar yaptığını biliyorlar. Bunun için her yıl yüzlerce farklı sayfa ve İnternet sitesi açılıyor. Gameloop Brawl Stars İndir adı altında sundukları dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar olabilir. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Bu gibi durumlarda güvenliğiniz zedelenecek ve telafisi olmayacak zararlar görebilirsiniz.

Böyle zor durumlarda kalmamanız adına gerçek sitelerden indirme işlemlerini yapmanızı öneriyoruz. Daha önceki yıllarda Brawl Stars Gameloop indirmeye çalışan binlerce oyuncu bu tuzaklara takıldılar. Cihazlarınızdan çalınabilecek bilgiler ve bu bilgilerle neler yapılabileceği tahmin dahi edemezsiniz. Yurt dışı kaynaklı dolandırıcılar olduğu için haklarında cezai işlem uygulanması da zorlaşıyor.

Brawl Stars Nedir?

Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 15 Haziran 2017’de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemiumçok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Küresel yayın tarihi 12 Aralık 2018’dir. Oyun 9 Haziran 2020’de Çin’e yayınlandı. Oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulamadır ve özel Çin sunucularına sahiptir.

Mobil cihazlar için hızlı, 3’e 3 oynanan çok oyunculu bir savaş oyunu! Üç dakikadan kısa süren çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla birlikte veya tek başınıza oynayın.

Güçlü süper özelliklere sahip onlarca savaşçıyı açın ve yükseltin. Savaşçılarınızı yıldız güçleri ve aksesuarlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz! Özel kostümler toplayın ve farkınızı ortaya koyun. Brawl evreninin dört bir yanındaki gizemli mekanlarda savaşın.

Nulls Brawl Stars Nedir?
Brawl Stars Nedir?

ÇOK SAYIDA OYUN MODU
– Elmas Kapmaca (3’e 3): Takım çalışmasıyla rakip takımı yenmek gerekiyor. Kazanmak için 10 elmas toplayıp elde tutmalısınız. Yok edilen oyuncular elmasları düşürüyor.
– Hesaplaşma (Tek/Çift): Herkesin kendi başına olduğu ve hayatta kalmaya çalıştığı oyun modu. Savaşçınız için haritadaki güçlendiricileri topluyorsunuz. Bir arkadaşınızla veya tek başınıza oynayın. Şimdiye kadarki en eğlenceli savaşta son savaşçı olmaya çalışın. Herkes herkese karşı!
– Savaş Topu (3’e 3): Yepyeni bir oyun modu! Futbol becerilerinizi sergileyin ve diğer takımdan önce iki gol atmaya çalışın. Burada kırmızı kart yok.
– Ödül Avı (3’e 3): Yıldız kazanmak için rakipleri avlıyorsunuz. Yok edildiğinizde başınızdaki ödül düşmana geçiyor. En fazla yıldıza sahip takım kazanıyor.
– Soygun (3’e 3): Takımınızın kasasını korurken rakibin kasasını yok etmeye çalışıyorsunuz. Düşmanın hazinesine gizlice veya savaşarak ulaşmak size kalmış.
– Özel Etkinlikler: Sınırlı süreli özel PvE (oyuncu bilgisayara karşı) ve PvP (oyuncu oyuncuya karşı) oyun modları.
– Şampiyonluk Mücadelesi: Oyun içi eleme turlarını geçip Brawl Stars e-spor turnuvalarına katılabilirsiniz.

YENİ SAVAŞÇILAR AÇIN, SAVAŞÇILARINIZI YÜKSELTİN
Güçlü süper özelliklere sahip çeşit çeşit savaşçı açın ve yükseltin. Savaşçılarınızı yıldız güçleri ve aksesuarlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz! Savaşçılarınızın seviyelerini yükseltebilir, benzersiz kostümler alıp farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

BRAWL PASS
Görevleri tamamlayıp savaş kutularını açın, elmas, rozet ve özel Brawl Pass kostümü kazanın! Her sezon yeni içerikler geliyor.

YILDIZ OYUNCU OLUN
Genel ve yerel liderlik tablolarında yükselip en iyi savaşçı olduğunuzu gösterin!

SÜREKLİ YENİ İÇERİK
Zamanla yeni savaşçılar, görünümler, haritalar, özel etkinlikler ve oyun modları gelecek.

LÜTFEN DİKKAT! Brawl Stars ücretsiz bir oyundur ama bazı oyun öğeleri gerçek para ile de satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca Hizmet Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza göre Brawl Stars’ı indirmek ve oynamak için en az 9 yaşında olmanız gerekmektedir.

Özellikler:
– Tüm dünyadan oyunculara karşı gerçek zamanlı 3’e 3 savaşlar
– Mobil cihazlar için hızlı, çok oyunculu bir savaş oyunu
– Yeni, güçlü savaşçıları açın. Her birinin kendine özel saldırısı ve süper yeteneği var.
– Her gün yeni etkinlikler ve oyun modları
– Tek başına veya arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz.
– Genel ve yerel liderlik tablolarında yükselerek kendinizi gösterin
– Taktik geliştirmek ve birlikte savaşmak için bir kulübe katılın veya arkadaşlarınızla kendi kulübünüzü kurun
– Yeni görünümler açarak savaşçılarınızı özelleştirin
– Oyuncuların tasarladığı haritalarla her zaman savaşacak yeni alanlar


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Brawl Stars Gameloop İndir (2021)