Brawl Stars Gmail Hesapları ve Şifreleri (2021)

 Brawl Stars Gmail Hesapları ve Şifreleri (2021)
Okunuyor Brawl Stars Gmail Hesapları ve Şifreleri (2021)

Brawl Stars Gmail Hesapları ve Şifreleri sayesinde çok özel hesaplara sahip olabilirsiniz. Yeni karakterler ve kostümlerin olduğu 2021 yılında, yüzlerce bedava hesabı buradan sizlere dağıtacağız. Supercell tarafından geliştirilen mobil platformun en popüler aksiyon oyunu Brawl Stars için bedava gmail hesapları dağıtmaya karar verdik. Kesinlikle burada dağıtmayı planladığımız hesaplarımız çalıntı veya illegal değildir. Kendimiz tasarından daha önce açılan hesaplar içerisine elmas çekilerek özel karakterler ve kostümlerle dağıtılıyor. Daha sonra aşağıda anlattığımız şekilde sizlere dağıtıyoruz. Gmail hesapları ile oluşturduğumuz Brawl Stars hesaplarını bir başkası ele geçiremez. Böylelikle sizler güven içerisinde dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Brawl Stars Gmail Hesapları

Brawl Stars Gmail Hesapları adı altında düzenlediğimiz organizasyonda her ay oyunculara bedava hesaplar dağıtılacaktır. Herhangi bir ücret ödemeden sadece katılım sağlayarak kazanma fırsatı sağlayabilirsiniz. Çekiliş gibi bir sistem bulunmamaktadır. Yorum yapan oyuncuların bir listeye eklenmesi ile gerçekleşecek. Milyonlarca oyuncusu bulunan Brawl Stars ülkemizde de çok popüler mobil oyunlar arasında yer alıyor. Oyuncular bedava hesaplar isteyerek oyunda erişemedikleri karakterler ve kostümleri bu bedava hesaplarda arıyorlar. Bizde sizler için oluşturduğumuz hesaplara elmas çekiyor ve sonrasında yeni karakterleri satın aldıktan sonra sizlere veriyoruz. Bunu yapma amacımız sizleri çalıntı ve sahte hesaplardan uzaklaştırmak, ayrıca hile gibi illegal yazılımları kullanmanızı önlemek.

Brawl Stars Gmail Hesapları
Brawl Stars Gmail Hesapları

Bunun için öncelikle aşağıda maddeler halinde verdiğimiz 2 kuralı yerine getirmeniz gerekmektedir. Aksi halde verilen bedava gmail hesapları ve şifrelerinden yararlanamazsınız. Hesaplar sizlere teslim edilmeden önce kuralları yerine getirip getirmediğiniz kontrol edilecektir. Sonradan yapılan veya hiç yapılmayan katılımcılar bu ödüllerden yararlanamayacaktır. Hiç bir sponsor olmadan gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikleri paylaşarak destek olabilirsiniz. Brawl Stars ile ilgili güncel haberleri sizlerle paylaştığımız gibi bu tarz yardımcı olacak içerikler de üretmek istiyoruz. Eğer sormak istediğiniz veya yapmamızı istediğiniz bir şeyler varsa yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

  • Yazıyı Paylaş (Kontrol Edilecek)
  • Yazıya Yorum Yap (Kontrol Edilecek)

Yukarıda verilen 2 kuralın yapılması gerekmektedir. Aksi halde listeye girseniz dahi sıra size geldiğinde hesaplar teslim edilmez. Hazırladığımız listede oyunculara sırayla hesaplar verilecektir. 2021 yılı boyunca konu güncellenecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın