Brawl Stars Griff ve Buzz Modu APK İndir (2022)

 Brawl Stars Griff ve Buzz Modu APK İndir (2022)
Okunuyor Brawl Stars Griff ve Buzz Modu APK İndir (2022)

Brawl Stars Griff ve Buzz Modu APK İndir ile oyuna 2022 yılında eklenecek olan 2 yeni karakteri bedava deneme fırsatı sunuyoruz. Android ve İOS cihazlarınızda ücretsiz olarak nulls oyunun tadını çıkartabilir ve gerçek oyuna aktarabilirsiniz. Sizlere düzenlediğimiz çekilişe katılarak yeni güncelleme sonrası oyuna eklenecek olan Griff ve Buzz isimli yeni karakterlerin sahibi olma fırsatını yakalayın. Şuanda Brawl Stars oyuncuları Buzz mod apk indir gibi her 2 karakter için de arayış içerisindeler. Yeni karakterleri oyun içerisinde hemen alamayan oyucular bu karakterleri denemek için çeşitli modlara sahip apk dosyalarını araştırıyorlar.

Yabancı kaynaklar bu tür aramalar yapabilecek oyuncuları bildikleri için sosyal medya uygulamalarında reklam kampanyaları düzenliyor. Hazırladıkları videolarda Brawl Stars oyuncularının oyuna yeni eklenecek olan Griff isimli karakteri veya Buzz karakterini ücretsiz şekilde oynayabileceklerini söylüyorlar. Tabi ki bunun için hazırladıkları modu telefonlarına apk indir seçenekleriyle yüklemeleri gerektiğini de söylüyorlar. Fakat bu durum hiç de gözüktüğü gibi masum bir durum değil. Aslın amaç oyuncuları bu tür konularda gözlerini kör ederek kendilerine güvenmelerini sağlamak. Sonra da kendilerine güvenen oyuncuları gafil avlamaya çalışıyorlar. Brawl Stars Griff Mod APK veya Buzz Mod APK İndir seçeneklerini güncel şekilde sizlere anlatmaya çalışacağız.

Brawl Stars Griff ve Buzz Mod APK İndir (2022)

Brawl Stars Griff ve Buzz karakterlerinizi oynamanızı sağlayacak olan mod apk dosyalarına ait indir bağlantıları oldukça yayılmaya başladı. Bizde daha önceki zamanlarda olduğu gibi yine bu akımlar başlamadan bir araştırma yapmak istedik. Amacımız oyuncuların güvenliklerini sağlamak ve dolandırılmalarının önüne geçmek. Geride bıraktığımız zamanlarda Buzz gibi bir karakter oyuna eklendiği zaman buna sahip olamayan oyuncular denemek için farklı yollara başvuruyorlardı. Yeni karakterin adıyla birlikte onun modunu apk indirmeye çalışanlar bu durumla birlikte bir tuzağa düşüyorlar. Geçmişte tüm bu olan hataları gördüğümüz ve bildiğimiz için şimdide oyuncular Brawl Stars Griff Mod APK İndir seçeneklerini ararken aynı tuzaklara düşmesinler diye bu içeriği hazırlamak istedik.

Brawl Stars Griff ve Buzz Mod APK İndir (2021)
Brawl Stars Griff ve Buzz Mod APK İndir (2022)

Yabancı ülkeler bizim ülkemizde de bu oyuna olan ilginin yüksek olduğunun farkında. Kredi kartı dolandırıcıları ve bu oyun üzerinden haksız kazanç elde etmek isteyenler ülkemizi hedef haline getiriyor. Hazırladıkları APK dosyalarının içerisine zararlı yazılımlar yerleştiriyorlar. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir. Brawl Stars Buzz Mod APK İndir gibi bir seçeneği aramadan önce bunları göz önünde bulundurmanız da fayda var. Aksi halde yabancıların kurduğu bu tuzağa düşebilirsiniz. Ootmatik olarak kredi veya banka kartınızdan işlem yapılmasını istemiyorsanız bunlardan uzak durun. Ayrıca bu dosyaları sunan siteler sizlerden telefon numarası bilgisi de isteyebilir. Bu da başka bir dolandırıcılık numarasıdır. Sizin yazacağınız numaradan bir de onay ister ve sizi bir servise abone yapar. Otomatik olarak faturanızdan para kesilecektir. Bu tür tuzaklar da 2022 yılında aktif olarak yapılmaktadır. Bu yüzden bu ve benzeri tüm illegal yöntemlerden uzak durun. Brawl Stars Griff ve Buzz Modu APK İndir hakkındaki araştırmalarımız devam edecek.

Brawl Stars Buzz Modu APK İndir

Brawl Stars Buzz Modu APK İndir özellikle 2022 yılında oyunun 7. sezona başlamasıyla çok gündem olmayı başardı. Kromaitik bir kavgacı olarak oyuna eklenen bu yeni karakter daha önceki karakterlerden çok daha özel. Kolay kolay herkesin sahip olamayacağı böylesine bir karakterden yararlanmak için paylaşılan dosyalara ilgi göstermeniz oldukça önemli.

Daha önce oyuna bir dinazor karakteri ekleneceği söyleniyordu, işte yeni duyurulan Buzz isimli bu karakter de sahil güvenlik imajlı bir dinazor. Daha önce sızdırılan yeni sezon bilgileri arasındaki karakteri denemek isteyenlerin sayısı oldukça fazla Brawl Stars Buzz APK İndir ile yeni karaktere özel modu yüklemek isteyen çok fazla insan var. Yalnızca APK dosyaları ile Android cihazlar veya Bilgisayar üzerinden oynamak isteyenlerle yetinmiyor. Ayrıca İOS işletim sistemli iPhone cihaz kullanıcıları da bunu oynamak istiyorlar.

  • Sağlık : 5880
  • Temel Saldırı : Çok kısa bir mesafeden her biri 588 hasar veren bir yumruk yağmuru fırlatır.
  • Süper : Sınırlı menzilini korumak için, bir duvara bağlanırsa haritanın etrafında hareket etmesine izin veren bir kıskaç atma yeteneğine sahiptir. Bir düşmanı kancalama durumunda, önlerinde durun ve kısa bir süre için onları sersemletin.

Brawl Stars Griff Modu APK İndir

Oyuna 7. sezonda eklenen bir diğer karakteri de çok fazla seveceksiniz. Brawl Stars Griff Modu APK İndir seçeneklerinin bu kadar aranması bu yeni karakterin de ne kadar çok sevildiğini işaret etmektedir. Yine diğer yeni eklenen karakter gibi kavgacı bir karakter olan Griff oldukça etkili yetenekleri sayesinde oyuncuların gözdesi olacak.

  • Sağlık : 4760
  • Temel Saldırı : Gittikleri mesafe arttıkça dağılan ve her biri üçerli üç gruba ayrılmış toplam dokuz jeton atılır. Her biri olası toplam 2.772 hasar için 308 puan verir.
  • Süper : Uzaklaştıkça dağılan ve rakibe ulaşıldığında maksimum hasarlarını veren beş kart atın. Mermi, ikinci rotasında duvarlardan geçebilecek bir gidiş-dönüş yörüngesine sahiptir.

Brawl Stars Griff ve Buzz Modu APK İndir seçeneklerini güncellemeye ve gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Görüşlerinizi, Düşünlerinizi ve sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
2,262 okunma
okunma1136
48 yorum