Brawl Stars Grom ve Fang Kostümü Bedava Al

 Brawl Stars Grom ve Fang Kostümü Bedava Al
Okunuyor Brawl Stars Grom ve Fang Kostümü Bedava Al

Brawl Stars oyununa yeni gelen güncellemeyle eklenen Grom ve Fang karakterini ve onun efsanevi kostümünü nasıl bedava alabileceğinizi anlatıyoruz. Oyuna yeni bir karakter eklendiği zaman oyuncular bu karakteri bedava olarak nasıl oynayabileceklerini sürekli araştırıyorlar. Bizde sizler için 2021 yılı boyunca yeni çıkan bütün karakterleri bedava oynamanızı sağlayacak ola teknikleri açıklıyoruz. Aşağıda anlattığımız adımları uygulayarak Meg karakterini bedava olarak hesaplarınıza nasıl aktarabileceğinizi öğrenin. Sizlere daha önce oluşturduğumuz Nulls Brawl Stars Grom ve Fang Mod APK İndir yazısını da öneriyoruz. Bu dosyalar sayesinde Grom ve Fang karakterini hiç bir ücret ödemeden tamamen bedava bir şekilde oynama fırsatınız olacaktır.

Brawl Stars Grom ve Fang Kostümü Bedava Nasıl Alınır?

Brawl Stars Grom ve Fang bedava olarak sahip olabilmeniz için şuanda yeni bir etkinlik veya çekiliş bulunmamaktadır. Genellikle Brawl Stars oyununa yen bir karakter getirildiği zaman o karakteri bedava bir şekilde dağıtan etkinlikler veya çekilişler yapılmaktadır. Özellikle yurt dışı kaynakların hazırlayıp paylaştığı bu çekilişlere katılarak bedava bir şekilde Grom ve Fang karakterine sahip olabilirsiniz. Şuanda aktif bir şekilde çekiliş bulunmuyor fakat bir kaç gün içerisinde başlayacak olan çekilişler var. Aşağıda paylaştığımız bağlantıdan farklı oyun dosyalarıyla Grom ve Fang karakterini Brawl Stars oyununda oynamanızı sağlayacak bir yöntemi aktardık.

Nulls Brawl Stars APK İndir: Son Sürüm 40.179
Nulls Brawl Stars APK İndir: Son Sürüm 40.179

Bilmeyenler için Brawl Stars oyununa yeni eklenen Efsanevi Grom ve Fang karakterinin özellikleri ve ne işe yaradığını açıklıyoruz. Bu sayede karakter hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz. Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız Nulls Brawl APK İndir (Grom ve Fang) 38.179 içerikten güncel dosyalara da ulaşabilirsiniz.

  • Grom ve Fang, Brawl Stars’ın altıncı efsanevi Brawler’ı olacak. O bir otomat tamircisi ve Max ve Surge üçlüsünün son üyesidir.
  • Yumuşacık bir Kavgacı ve çok fazla HP’si yok.
  • Grom ve Fang ana silahı için orta mesafeden “az hasar” veren bir cıvata tabancası kullanır.
  • Grom ve Fang, Super’ini kullanırken bir otomat tamir robotu kullanır. Bu durumda, çift telli lazer toplarını kullanarak sekiz mermiyi hızla ateşler. Bunlar çok zarar verir.
  • Ek olarak, süper düğmesi, menzildeki tüm düşmanlara hasar veren ikincil bir saldırı haline gelir.
  • Süper durumda, Lola zamanla HP’yi yavaş yavaş kaybeder. Sıfıra ulaştığında ilk durumuna geri döner. Bu nedenle, Lola süper durumunda öldürülemez.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın