Brawl Stars Güncelleme Sorunu (2022) Güncelleme Yap

 Brawl Stars Güncelleme Sorunu (2022) Güncelleme Yap
Okunuyor Brawl Stars Güncelleme Sorunu (2022) Güncelleme Yap

Brawl Stars Güncelleme Sorunu yaşayan oyuncular için 2022 yılında oyunun son sürüm dosyalarına nasıl erişebileceğinizi anlatıyoruz. Güncelleştirme olmuyorsa bu sorunu aşmak için yapmanız gerekenleri anlattık. Supercell tarafından geliştirilen mobil aksiyon oyunu Brawl Stars dünya da olduğu gibi ülkemizde de çok popüler. Milyonlarca oyuncusu bulunmasına rağmen ülkemizdeki mobil oyun severlerin büyüklüğü ne yazık ki haber sitelerinin dikatini çekecek kadar fazla değil. Bu sebepten dolayı güncelleme sorunu gibi oyuncuların küçük bir kesiminin yaşadığı problemlerle ilgili kaynaklar oldukça sınırlı. Bu açığı fark ettiğimiz için Brawl Stars Güncelleme Sorunu Nasıl Çözülür? sorusunu yanıtladık. Aşağıda hata ile karşılaşanlar ve oyunu bir türlü güncellemeyi başaramayan oyuncuların işine yarayacak önemli bilgiler bulunmaktadır.

Brawl Stars Güncelleme Sorunu Nedir? (2022)

Brawl Stars Güncelleme Sorunu, oyuna yeni gelen sürümün otomatik olarak gerçekleşmemesinden dolayı eski sürümlerle oyuna girmeye çalışan oyuncuların bir türlü oyuna girememesiyle sonuçlanmaktadır. Android ve İOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda oynanabilen Brawl Stars çevrim içi bir oyun olduğu için yeni güncellemeler yapılmadan oyuncular giriş sağlayamazlar. 2022 yılında böylesine büyük bir oyuna sürekli güncellemeler getirilerek yeni karakterler, kostümler ve etkinlikler gibi yenilikler yapılmaktadır. Tüm bu büyük yenilikler bir araya getirilerek güncellemeyle birlikte oyunculara sunulur. Fakat çoğu Brawl Stars oyuncusu oyununun güncellenmemesinden dolayı “Güncelleme Sorunu” yaşadıklarını dile getiriyorlar. Bizde sizin için bu sorunu araştırdık ve nasıl çözüme kavuşturabileceğinizi bulduk.

Brawl Stars Güncelleme Sorunu Nedir? (2021)
Brawl Stars Güncelleme Sorunu Nedir? (2022)

Yukarıdaki buton sizleri 45.198 olan son sürüm dosyalarına yönlendirecektir. Kısa bir indirme işleminin ardından oyuna giriş yapabileceksiniz. Bazen cihazlar otomatik güncelleme işlemini devre dışı bırakabiliyor. Bunun için uygulama mağazasından güncelleme onayını manuel yapmanız lazım. Eğer hala güncellenmiyorsa yukarıda sizlerle paylaştığımız ” Brawl Stars Güncelle (45.198) Son Sürüm” butonuna basarak dosyaları cihazınıza indirmeniz gerekiyor. Bu sayede güncelleme sorunu ortadan kalkacak ve rahatlıkla oyuna giriş yapabileceksiniz.

Brawl Stars Güncelleme Sorunu Sonrası Sizleri Bekleyen Yenilikler

BRAWL PASS: BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ …
– Yeni kromatik savaşçı: Ash
– 70 içerik kademesi!
– Özel kostümler ve rozetler!

YENİ OYUN MODU: HESAPLAŞMA+
– 8. sezonda geliyor.
– Yok edilen rakip sayısı kazanılan kupa sayısını etkiliyor!
– Yalnızca solo oynanıyor.

DİĞER YENİLİKLER
– Harika yeni kostümler!
– Oyunda çeşitli iyileştirmeler
– Dengeleme değişiklikleri


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın