Brawl Stars Havalı İsimler [Şekilli] 2021

 Brawl Stars Havalı İsimler [Şekilli] 2021
Okunuyor Brawl Stars Havalı İsimler [Şekilli] 2021

Brawl Stars Havalı İsimler daha da havalı bir hale gelmesi için şekilli yazı stilleriyle süsledik. Oyunda unutulmaz bir oyuncu olmanızı sağlayacak nick çeşitlerini burada bulacaksınız. 2021 yılına özel düzenlediğimiz bu yazımızda bir birinden havalı ve şekilli isimlerle Brawl Stars oyununda unutulmaz bir isim haline gelebilirsiniz. Çevrim içi oyunlarda her ne kadar iyi oynasanız da sizi unutulmaz yapan oyunda kullandığınız isimler oluyor. Gerçek hayatta da çevrenizdeki insanları isimleriyle hatırlasanız dahi dana önce duymadığınız ilginç isimlere sahip insanlarla tanışınca samimi olmasanız veya çok görüşmeseniz dahi isimlerinin farklı olmasından kaynaklı onları kolay unutamıyorsunuz. Tam da bu sebepten Brawl Stars oyununda da maça girdiğiniz insanlar ve sizi görenlerin sizi unutmaması için şekilli ve havalı isimler kullanmak çok önemli. Burada böyle bir hesaba sahip olmanızı sağlayacak ayrıntıları bulacaksınız.

Brawl Stars Havalı İsimler

Milyonlarca oyuncusu bulunan bir oyunda herkesin tanıdığı bir isim olmak çok zor. Ya sürekli göz önünde olacaksınız yada koyduğunuz isim öyle bir şey olacak ki bir gören bir daha unutmayacak. İşte bu yazımızda sizlere böyle isimlere nasıl sahip olabileceğinizi anlatıyoruz. Avrupa ve Türkiye sunucularında çok da yabancı olmayan isimlerle sık sık karşılaşabilirsiniz. Bundan dolayı önce ülkemizde unutulmayacaklar arasına girebilecek havalı isimleri tercih etmenizi öneriyoruz.

Brawl Stars Havalı İsimler
Brawl Stars Havalı İsimler

Burada verdiğimiz havalı isimleri havalı yaban anlamları veya yabancı dilin etkisi değil, akılda kalacak bir anlamı olması, aynı zamanda şekilli olmasından kaynaklı ilgi çekmesi. Emin olun bir maçta size denk gelen oyuncu üzerinden bir kaç gün geçtikten sonra sizi görünce tanıyacaktır.

Şekilli ve Havalı İsimler:

Keskin Nişancı

Keskin Nişancı

𝔎𝔢𝔰𝔨𝔦𝔫 𝔑𝔦ş𝔞𝔫𝔠ı

𝒦𝑒𝓈𝓀𝒾𝓃 𝒩𝒾ş𝒶𝓃𝒸ı

Uzman Katil

𝙐𝙯𝙢𝙖𝙣 𝙆𝙖𝙩𝙞𝙡

υzмαи кαтιℓ

𝓤𝔃𝓶𝓪𝓷 𝓚𝓪𝓽𝓲𝓵

Alfa

₳Ł₣₳

ąℓƒą

ДLFД

Ölüm Savaşçısı

Ö͎l͎ü͎m͎ ͎S͎͎a͎͎v͎͎a͎şçı͎s͎ı

Öʅüɱ ʂαʋαşçıʂı

Ö𝖑ü𝖒 𝕾𝖆𝖛𝖆şçı𝖘ı

Hayalet Katil

𝙃𝙖𝙮𝙖𝙡𝙚𝙩 𝙆𝙖𝙩𝙞𝙡

ℌ𝔞𝔶𝔞𝔩𝔢𝔱 𝔎𝔞𝔱𝔦𝔩

𝕳𝖆𝖞𝖆𝖑𝖊𝖙 𝕶𝖆𝖙𝖎𝖑

Ateş Tanrısı

𝙰𝚝𝚎ş 𝚃𝚊𝚗𝚛ı𝚜ı

αтєş тαияıѕı

𝕬𝖙𝖊ş 𝕿𝖆𝖓𝖗ı𝖘ı

Ölüm Tanrısı

Öℓüм тαияıѕı

Ö𝖑ü𝖒 𝕿𝖆𝖓𝖗ı𝖘ı

Böcek Kral

Yönetici

Dayanılmaz Güç

Güçlü Adam

Karanlık Katil

Hükmedici

Korkusuz Savaşçı

Zehirli Vuruş

Osmanlı Tokadı

Büyük Girdap

İsimsiz

Dünyanın Hakimi


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın