Brawl Stars Hesap Silme Linki 2021

 Brawl Stars Hesap Silme Linki 2021
Okunuyor Brawl Stars Hesap Silme Linki 2021

Brawl Stars Hesap Silme Linki arayan oyunculara 2021 yılında kısa yol bağlantılarını sunuyor ve en hızlı şekilde hesap nasıl kapatılır öğretiyoruz. Bu taktiği kullanarak dakikalar içerisinde hesabınızı hemen kapatabileceksiniz. Mobil oyun platformunun en sevilen ve en çok ilgi gören oyunu dünya genelinde milyonlarca oyuncuyla buluşmuştur. Böylesine çok oyuncuya sahip devasa bir oyunda her gün yeni binlerce oyuncu hesap açarken aynı zamanda eski binlerce oyuncu da oyunu bıraktıkları için hesaplarını nasıl silebileceklerini araştırıyorlar. Herhangi bir sebepten dolayı oyunu tamamen bırakmak isteyen oyun severler hesaplarını silmek isterler. Hesaplarını silmek istemelerinin sebebi daha sonra tekrar oyuna başlamak istediklerinde onları caydıracak bir şeyin olması. Hesaplarını silerlerse tekrar başlamak istediklerinde bunu hatırlayacak ve sıfırdan başlamanın cazip gelmeyeceğini anlayarak başlamayacaklar. Yine aynı zamanda Brawl Stars oyununu bıraktıysanız mail veya telefon adreslerinizi oyundaki bağını kopartarak gereksiz risklerden temizlemiş olursunuz. Her ne sebeple olursa olsun hesabınızı silmek istiyorsanız aşağıda anlattığımız rehberimiz bu işlemleri nasıl yapabileceğinizi en iyi şekilde anlatmaktadır.

Brawl Stars Hesap Silme Linki

Brawl Stars hesap silme linki siz değerli oyuncuların oyundaki hesaplarını tamamen kalıcı olarak kapatmak istediklerinde işe yarar bir bağlantıdır. Farklı farklı olarak onlarca işlem yapmak yerine size sunulan “Hesap Silme Linki” sayesinde doğrudan Brawl Stars resmi sitesinden hesap silme kısmına geçiş yapacaksınız. Bu sayede sitenin karmaşık yapısından ve zaman alan işlemlerden sıyrılıyorsunuz. İnternet sitesi üzerinden hesabınızı kapatacak adımları uygulamanın zor olduğunu gördüğümüz için daha kısa bir yöntem olan oyun içerisinden hesap silme işlemini sizlere anlatmaya karar verdik. İçeriğimizi güncellemeye devam edeceğiz. Brawl Stars Hesap Silme Linki için sizlere her zaman en kısa ve en kesin çözümleri sunmaya özen gösteriyoruz.

Öncelikle yukarıda paylaştığımız “Kırmızı Buton” simgesine tıklayın ve doğrudan silme işleminin yapılacağı alana geçiş yapın. Daha sonrasında Cihazınızdan Brawl Stars oyununa giriş yapınız. Oyunun içerisine girdikten sonra Ayarlar kısmına gelin ve oradan Yardım ve Destek bölümüne tıklayın. Karşınıza gelecek olan ekrandaki alana “‘ I’d like delete my account” yazısını yapıştırın ve karşınıza çıkan onay penceresini işaretledikten sonra gönderin.

Brawl Stars Hesap Silme Linki
Brawl Stars Hesap Silme Linki

Bu yukarıda anlatılan işlemleri uygulayarak hesabınızı kapatmanız için destek istemiş oluyorsunuz. Ardından size gelen doğrulamaları kabul ederek hesabın size ait olduğunu ispat edecek ve ardından hesabınız tamamen kapatılacaktır. Brawl Stars oyununda hesap kapatma veya silme işlemleri oldukça zorlaştırılmıştır. Çünkü oyun yapımcıları hiç bir oyuncuyu kaybetmek istemiyor. Oyunu bıraksanız dahi hesaplarınızın silinmesine müsaade etmiyorlar. Bunun sebebi tekrar başlamak istediğinizde hesabınızın durduğunu bilmek. Bu sayede oyunu bırakan bir oyuncu tekrar başlama ihtimali daha yüksek oluyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın