e
sv

Brawl Stars Hileleri – Öneri (2020)

4089 Okunma — 04 Ocak 2020 23:22
Brawl Stars Hileleri (2020)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars Hileleri ile 2020 yılında çeşitli hile kullanmak isteyen oyuncuları uyarmak ve bu konu hakkında bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Brawl Stars Hilesi için hem sizlerden gelen soruları yanıtlıyoruz hemde önerilerde bulunuyoruz. Oyunun APK sürümleri ile elmas ve para dahil olmak üzere bir çok alanda hilelere başvuruluyor.

Brawl Stars mobil platformun en popüler oyunlarından bir tanesi. Uzun süredir popülerliğini kaybetmeyen ve zamanla dahada arttıran ender yapımlar listesine girebilir. Oyunun popülerliği hem konusu hemde oynanışı dahil olmak üzere her bir ayrıntısı diyebiliriz. Fakat, Brawl Stars Hile kullanımının son zamanlarda artış göstermesinden kaynaklı oyuncu kayıpları başladı.

Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach gibi Android ve İOS işletim sistemli cihazların uygulama mağazalarında en popüler oyunların yapımcısı olan Supercell, 2020 yılında Brawl Stars Hileleri kullanan oyuncuları tespit etmek ve cezalandırmak amacıyla yeni gelişmeler üzerinde çalışıyor.

Oyuncuların bu tip hileleri kullanırken gözden kaçırdıkları ve hiç düşünmedikleri çok önemli unsurlar olduğu için bir öneri yazısı hazırlamak istedik. Brawl Stars Hilesi kullanmamanız ve kullanırsanız ne gibi zararlar yaşayacağınızı hakkında önerilerde bulunacağız.

Popüler mobil oyunu oynayan çoğu oyuncunun rekabeti bozmamak adına Brawl Stars Elmas veya Para hilesi kullanmaya çalıştıklarını biliyoruz. Kullanmaya çalıştıkları dememizin sebebi ise para hilesi veya elmas hilesi gibi APK dosyalarını düzenleyerek bir sonuç elde edilmeyeceğini bilemiyorlar.

Brawl Stars Hile konusu hakkında daha detaylı bilgi almak ve önerilerimizi okumak için aşağıdan devam edebilirsiniz. Hiç bir oyuncunun bu yüzden canı yanmasın diye bir öneri uyarı yazısı hazırladık.

Brawl Stars Hileleri

Brawl Stars Hileleri adı altında piyasaya sürülen çoğu APK dosyasının birer canlı bombadan ibaret olduğunu bilmenizi istiyoruz. Canlı bomba benzetmemizin sebebi bu tür dosyaların içerisine yerleştirdikleri zararlı yazılımlar ile Brawl Stars Hilesi adı altında piyasaya yayarak oyuncuları kandırmak ve kişisel bilgilerini çalmak istemelerinden kaynaklı.

Özellikle yabancı kaynakların bu taktiği çok sık kullandıklarını biliyoruz. Popüler olan mobil oyun ve uygulamaların içerisine zararlı yazılımlar yerleştirerek APK dosyalarını çeşitli hileler adı altında piyasaya yayıyor ve kullanıcıların cihazlarına sızıyorlar.

Brawl Stars Hile kullanımını azalatmak ve oyuncuları bilinçlendirmek adına yazdığımız bu öneri içeriğini beğenip paylaşarak hem diğer oyuncuları bilgilendirip hemde bize teşekkür etmiş olursunuz.

Brawl Stars Hileleri
Brawl Stars Hileleri

2020 yılında bu tip hile kullanmak isteyen oyuncuları fikirlerinden döndürmek adına bir çok çalışma yürüten Brawl Stars yönetimi ayrıca yeni ağır cezaları’da getirecek. Hile kullandığı tespit edilen oyuncular sınırsız uzaklaştırılıp diğer oyunlarının’da oynamaları yasaklanacak. Yani bir oyundan biraz üstün olmak için baş vurduğunuz hileler size ağır patlayabilir.

Brawl Stars Elmas ve Para Hilesi

Brawl Stars Hileleri arasında oyuncuların en çok istedikleri elmas hilesi ve para hilesi gibi APK dosyalarının özellikle taranması ve dikkatli incelenmesi gerekiyor. Bizim incelemelerimiz ile bu paylaşımı yapan çoğu sitenin dosyalarının içerisinde zararlı yazılımlar tespit ettik.

Brawl Stars Hilesi kullanacağım diye kişisel bilgilerinizden, banka bilgilerinize kadar uzanan çok geniş bir sızıntı yaşayabilirsiniz. O yüzden kesinlikle böyle şeyler kullanmanızı önermiyoruz ve desteklemiyoruz. Para hilesi adı altında Brawl Stars oyununda çalışan bir program veya dosya bulunmamaktadır.

Aynı zamanda kullanmak istediğiniz Elmas hilesi ile Brawl Stars aksiyonunu bitirebilecek bir tehlikeye kendinizi atmış oluyorsunuz. Hile kullanımınızın tespit edildiği taktirde bir daha oynayamamak üzere hesabınız engellenecek. Yeni hesap açsanız dahi o cihazda bir daha bu oyunu oynayamayacaksınız.

Sizlerde tıpkı diğer Brawl Stars oyuncuları gibi herhangi bir hile kullanmadan oyunu legal şekilde oynamanızı öneriyorum. Hilesiz bir oyundan alacağınız zevki başka hiç bir şekilde alamayacağınızı bilin.

Umarım Brawl Stars Hileleri hakkında yazdığımız 2020 yılına ait öneri yazımız işinize yaramıştır. Hepinize hilesiz ve zevkli oyunlar dileriz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • beytullah
  4 yıl önce

  nereye yaziliyo bu kod

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   4 yıl önce

   Yazımızda anlattık

   yorum beğen
 • Kader
  4 yıl önce

  İyi

  yorum beğen
 • Ruhi
  4 yıl önce

  Çok iyi abi

  yorum beğen
 • Emircan
  4 yıl önce

  Teşekkür ederiz

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   4 yıl önce

   Keyifli oyunlar dileriz…

   yorum beğen
 • Hamza
  4 yıl önce

  Admin eline sağlık işime yarıyor

  yorum beğen
  • Ahmet Efe
   4 yıl önce

   Çok işime yaradı çok eğlenceli

   yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   4 yıl önce

   İşinize yaradıysa ne mutlu bize.

   yorum beğen
 • Nurgül
  4 yıl önce

  Çalıştırdım çok sağolun

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   4 yıl önce

   Keyifli oyunlar dileriz.

   yorum beğen
 • Timuçin
  4 yıl önce

  İndirdim çok güzel

  yorum beğen
 • Mehmet Karabey
  4 yıl önce

  Gelsin

  yorum beğen
 • Lale
  4 yıl önce

  Sağol çalıştı

  yorum beğen
  • Thebabo
   4 yıl önce

   Şimdi bisy sorcam ben bu hileyi leonun hayat hikayesi diye bir videoda kullancam bilgilerime bisy olurmuş?

   yorum beğen
 • Ahmet
  4 yıl önce

  Teşekkür ederiz admin

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Brawl Stars Hileleri – Öneri (2020)