Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor Hatası (2021)

 Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor Hatası (2021)
Okunuyor Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor Hatası (2021)

Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor sorunu ile karşılaşan oyuncular için alınan bu hatanın güncel çözüm yöntemini açıklıyoruz. Karakterleri tekrar görebilmenizi sağlayacak olan bu yöntemin nasıl işlediğini öğreneceksiniz. Supercell tarafından geliştirilen günümüzün en popüler mobil aksiyon oyununda daha önce görülmemiş bir hata görülmeye başlandı.

Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor ile karşılaşan oyuncular için 2020 yılına ait güncel çözüm yöntemlerini anlattık. PC Bilgisayar, Android ve İOS için çözümler. Brawl Stars oyununa giriş yaparken yükleme ekranında %10 veya %20 gibi oranlara geldiği zaman Karakterler Gözükmüyor yazısında donuyor ve kalıyor. 2020 yılında bu tarz hatalarla çok sık karşılaşılmaya başlandı. Çözüm yöntemlerinin yeterli derecelerde olmamasından dolayı bizde bu konuda bir rehber hazırlamak istedik.

Brawl Stars, Supercell tarafından geliştirilen, Andorid ve İOS işletim sistemli mobil akıllı cihazların oyun uygulama mağazalarında 200 milyondan fazla indirilen çevrim içi bir aksiyon oyunu. Böylesine çok oyuncusu bulunan çevrim içi oyunlarda Karakterler Gözükmüyor gibi çeşitli hatalar görülmesi oldukça normal. Oyunun Türkiye sunucusunda da milyonlarca yerli mobil oyuncumuz bulunuyor fakat bu tarz hatalarla ilgili çözüm yöntemleri üretilmiyor. Bu eksikliği gördüğümüz için Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor hakkında bu rehberi hazırlamak istedik.

Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor Hatası

Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor Hatası, oyuna giriş yapmak için tıkladıktan sonra yükleme ekranında % sayısının belli bir kısma gelip donması veya takılıp kalmasıyla meydana gelmektedir. 2020 yılında Brawl Stars oyununa gelen güncellemeler sonrasında bu hata ile çok sık karşılaşılmaya başlandı.

Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor Hatası hakkında hazırladığımız rehber yazımızda hataya ait detaylar ve çözüm yöntemlerine yer veriyoruz. Aynı zamanda oyuncular tarafından konuyla ilgili sık sorulan soruları’da yanıtladık. Yazımız güncellenmeye devam edecek.

Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor Hatası Neden Olur?

Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor Hatası alıyorsanız öncelikle çözüm yöntemlerini uygulamadan önce neden olduğunu tespit etmeniz gerekiyor. Hatanın sebebinin tespit edilmesi halinde kolaylıkla çözüm yöntemlerini uygulayabilir ve etkisini görebilirsiniz.

Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor Hatası Sebepleri:

  1. İnternet Bağlantısının Kesilmesi,
  2. Oyunun Sunucularının Kapalı Olması,
  3. Verinin çekmemesi,
  4. Cihazın veya oyunun donması,
  5. Oyunun doğru çalıştırılamaması,
  6. Tahmin edilemeyen sebepler…

Aşağıda Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor Hatası hakkında 2020 yılına özel güncellikte çözüm yöntemlerini aktardık. Sorunun neyden kaynaklandığını nasıl tespit edip çözebileceğinizi anlatıyoruz.

Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor Hatası
Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor Hatası

Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor Hatası Çözümü

Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor Hatası almaya devam ediyorsanız aşağıdaki çözüm yöntemlerini uygulayın. Verdiğimiz tüm çözüm yöntemleri 2020 yılında işe yarayan ve Karakterler Gözükmüyor sorununu ortadan kaldıracak yöntemlerden oluşmaktadır.

1 – Oyunun Sunucularının Açık Olup Olmadığını Kontrol Edin

Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor Hatası için ilk çözüm yöntemimiz oyunun sunucularının açıp olup olmadığını kontrol etmeniz ile başlıyor. Eğer oyunun sunucuları kapalıysa Karakterler Gözükmüyor Hatası ile karşılaşabilirsiniz. Brawl Stars sunucularının kapalı olması durumunda tek yapmanız gereken açılmasını beklemek olacak.

Güncelleme sırasında veya bakımlarda sunucular kapalı olabilir. Veya olağan dışı durumlarda’da sunucular kapatılabilir. Eğer Brawl Stars sunucusu kapalıysa bir süre bekleyin ve sonra tekrar giriş yapmayı deneyin.

2 – İnternet Bağlantınızı Kontrol Edin

Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor Hatası alan oyuncular genellikle İnternet probleminden dolayı bu hata ile karşılaşıyorlar. Brawl Stars oyununu oynadığınız Android veya İOS işletim sistemli mobil akıllı cihazlarınızın İnternet bağlantılarını kontrol edin. Eğer Bilgisayar üzerinden oynuyorsanız bilgisayarınızın İnternet bağlantısını kontrol edin.

YouTube üzerinden video izlemeye çalışın. Eğer donuyor veya hiç açılmıyorsa İnternet bağlantınız da problem var demektir.

3 – VPN Uygulamalarını Kapatın

Cihazınızda bulunan VPN tarzındaki uygulamalar açıksa bunları devre dışı bırakın ve kapatın. Brawl Stars oyunu İnternet verisi kullanan çevrim içi bir oyun olduğu için bu tarz İnternet yavaşlatan uygulamalar Karakterler Gözükmüyor Hatasına sebep olabilir.

Brawl Stars Karakterler Gözükmüyor Hatası almaya devam ediyorsanız yorum olarak bizlere bildirin. Konuyla ilgili güncel çözüm yöntemleri aramaya devam ediyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın