Brawl Stars Kartları 3. Seri Joker Kodu

 Brawl Stars Kartları 3. Seri Joker Kodu
Okunuyor Brawl Stars Kartları 3. Seri Joker Kodu

Brawl Stars Kartları 3. Seri Joker Kodu ile bedava kadar olabilecek büyük bir indirimli şekilde alabilirsiniz. Oyuna özel kartları almak bu kod ile daha kolay. Oyunun gerçek şekilde bastırdığı ve hazırladığı bu özel kartlar hem hobi olarak biriktirmeyi hemde arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz kart oyunu imkanı sağlar. Brawl Stars evrenin’deki tüm karakterler ve eşyalara ait kartları içermektedir. 1, 2, 3, 4, 5 ve 6. seri olarak üretilen Brawl Stars Kartları satın almadan önce joker kodu kullanarak indirimli şekilde alınabilmektedir.

Brawl Stars 3. Seri Kartları alırken kutu içerisinde toplamda 360 kart çıkmaktadır. Ortalama 40 TL satılan ürünleri alırken Joker Kodu kullanırsanız 15 TL gibi fiyatlara kadar indirimlerle karşılaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

Brawl Stars Kartları 3. Seri Joker Kodu Başvurusu

Brawl Stars Kartları 3. Seri Joker Kodu isteyen oyuncular için hazırladığımız başvuruya katılarak bedava kodlar kazanma şansını veriyoruz. Joker Kodu denilen indirim kodları elimizde bulunmaktadır. Joker kodlarını ücretli veya zor bir şekilde vermiyoruz. Basit katılım kurallarına uyarak kazanabilirsiniz.

Brawl Stars Kartları 3. Seri Joker Kodu
Brawl Stars Kartları 3. Seri Joker Kodu

Katılım Kulları:

  • Yorum Yazın,
  • Yorum Yazarken İsim ve Mail Adresini Doğru Girin,
  • Yazıyı En Az 1 Sosyal Medya Hesabında Paylaşın

Yukarıdaki 3 şartı yerine getirenler listeye eklenecektir. Listeye eklenme haberini yorumunuza karşılık olarak verilecek. Brawl Stars Kartları 3. Seri Joker Kodu ödülünüz’de yorum yazarken girdiğiniz mail adresinize gönderilecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın