Brawl Stars Kilit Açma Kodu

Brawl Stars Kilit Açma Kodu

Brawl Stars Kilit Açma Kodu arayan oyuncular için 2020 yılında farklı sebeplerle hesapları kitlenen oyuncular için tekrar açmayı sağlayacak kodu paylaşıyoruz.

Brawl Stars oyuncuları çeşitli sebeplerden dolayı oyun yönetiminin hesabını çalınma tehlikesinde gördüğü oyuncuların hesaplarını geçici olarak kitliyor. Kilitlenen hesapların oyuna kayıt oldukları adreslerine tekrar hesabı aktif hale getirebilecekleri bir doğrulama kodu yolluyorlar. Fakat çoğu oyuncu bu doğrulama yani kilit açma kodunun gelmediğini söylüyor.

Brawl Stars Kilit Açma Kodu alamayan oyuncular için nasıl alabileceklerini ve hesaplarını açabileceklerini araştırdık. Çözüm için oyuncuların yapması gerekenleri yerli ve yabancı kaynaklardan araştırdık, ayrıca oyun ekibine konuyla ilgili sohbetler ederek bu içeriği rehber niteliğinde oluşturmaya çalıştık.

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu ile oyun içerisinde daha önce neler yapabileceğinizi ve nasıl ödüller kazanabileceğinizi bedava bulabildiğimiz tüm kodlarla özel bir içerik oluşturmuştuk.

Bu işlemleri doğru yapamayan ve hesaplarını tekrar açamayan oyuncular kilit açma hilesi yapmaya çalışıyorlar. Fakat bu tür hileleri kimseye önermiyoruz, genellikle içerisindeki zararlı yazılımlar veya sistemin yapısı itibariyle hesabınızı çalmaya yönelik adımları mevcut. Şimdi tüm hesabı kitlenen oyuncular için Brawl Stars Kilit Açma Kodu nasıl alınır ve nereye gelir? sorularını cevaplayalım.

Brawl Stars Kilit Açma Kodu Nedir?

Brawl Stars Kilit Açma Kodu Nedir?
Brawl Stars Kilit Açma Kodu Nedir?

Brawl Stars Kilit Açma Kodu Nedir? ile oyuncuların nedenini ve sebeplerini merak ettikleri bir çok soruyu bu cevapla birlikte cevaplamış olacağız.

Brawl Stars kendine özgü belirlediği bir kaç önemli kuruların ihlal edildiğini tespit ettiği hesapların çalınma tehlikesinde olduğunu anlıyor. Hesabın çalınma tehlikesinde olduğu için çalınmasın diye hesabı kilitliyor ve kayıt oldukları adrese bir doğrulama mesajı gönderiyor.

Yani bu kilitleme aslında bir ceza veya uyarı değildir. Hesabı tehlikede olduğunu düşündüğü hesapları korumak için uyguladığı bir sistem.

Brawl Stars Kilit Açma Kodu Nereye Gelir?

Brawl Stars Kilit Açma Kodu Nereye Gelir? sorusu bu durumla karşılaşan oyuncuların ilk olarak en sık sorduğu sorudur. Hesabınız kilitlendiği zaman tekrar oynayabilmeniz için oyun içerisinde bir kod girmeniz isteniyor. Bu kodu’da size gönderdiklerini söylüyorlar.

Oyuna kayıt olduğunuz gmail veya mail adreslerinizi kontrol ediniz, hesabınızı bağladığınız tüm adresleri’de kontrol etmeniz gerekiyor. Oyuna Facebook gibi sosyal medya adresleri ile hızlı kayıt olduysanız bu sosyal medya hesabınızın bağlı olduğu mail adreslerini kontrol edin.

Brawl Stars Kilit Açma Kodu Nasıl Alınır?

Brawl Stars Kilit Açma Kodu Nasıl Alınır? hesabı kitlenen oyuncular hiç bir adreslerine herhangi bir doğrulama mailinin gelmediğini söylüyorlar. Eğer oyuna kayıt olduğunuz mail adreslerini kontrol etmediyseniz kontrol edin. Spam kutusu dahil tüm mesajlarınızı kontrol etmenizi öneriyoruz.

Eğer oyuna kayıt olduğunuz mail adreslerinize kilit açma kodu gelmediyse oyunun destek ekibine hesabınız ve hesabınızın bağlı olduğu mail adresi aracılığıyla İngilizce bir destek mesajı oluşturabilirsiniz. Türkçe mesajlarınız daha geç ve yavaş okunduğu için İngilizce olarak oluşturulmasını tavsiye ediyorum.

Brawl Stars Kilit Açma Kodu Hilesi

Brawl Stars Kilit Açma Kodu Hilesi oyuncuların kendi hesaplarını bir türlü doğrulayıp açamadıkları için denemeyi düşündükleri yanlış yöntemlerden bir tanesi. Hile adı altında indirdiğiniz uygulamalar veya dosyaların içerisindeki zararlı yazılımlar ile tüm kişisel bilgilerinizi çaldıra bilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz öneriler ve tavsiyeler doğrultusunda legal bir şekilde hesabınızın kilit açma kodunu almanızı ve oyuna tekrar dönmeyi deneyin. Başka türlü girişimler sadece sizin zararınıza olacaktır.

38
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Uğurcan dedi ki:

    Elmaslar veparakar sınrsız olsun

  2. Yıldıray dedi ki:

    Elmas