Brawl Stars Kill You (ᵏⁱˡˡᵧₒᵤ) Nasıl Yazılır? 2021

 Brawl Stars Kill You (ᵏⁱˡˡᵧₒᵤ) Nasıl Yazılır? 2021
Okunuyor Brawl Stars Kill You (ᵏⁱˡˡᵧₒᵤ) Nasıl Yazılır? 2021

Brawl Stars Kill You Nasıl Yazılır? soruları oyuncuların isimlerini şekilli hale getirmek istediklerinde sordukları sorular arasında yer alıyor. Sizler için bunu klavyeden nasıl yazabileceğinizi ve oyunda nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz. Supercell tarafından geliştirilen popüler aksiyon oyunu ülkemizde de milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. Her oyuncu diğer oyunculardan daha iyi oynamak ister fakat bir de rekabeti etkilemeyen fakat kendi arasında bir rekabete dönüşen sistem var. Tıpkı kendimizin güzel görünmesini istediğimiz gibi oyundaki hesabımızın da diğerlerinden güzel olmasını istiyoruz. İşte bunun gibi sebepler yüzünden kostümler alıyor ve oyun içi öğelere ilgi gösteriyoruz. Bir de para verilmeden sizi herkesten daha güzel gösterebilecek detaylar var, isim değiştirmek gibi mesela. Bunu yapabilmeniz için de Brawl Stars Kill You yazısından yararlanmanız gerekmektedir. Bunu nasıl yazabileceğinizi anlattığımız gibi kısa yol olarak kopyalama bağlantısını da paylaştık.

Brawl Stars Kill You Nasıl Yazılır?

Brawl Stars Kill You için aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonra oyun içerisinde isim değiştirme paneline girerek “ᵏⁱˡˡᵧₒᵤ” yazısını koymak istediğiniz kısma gelin ve yapıştırın. İşte oyun içerisinde bu yazıyı yazabilmek bu kadar basittir. Bilgisayar klavyesinde olmadığınız için bu tür yazıları Android veya İOS klavye ile yazmanız mümkün değildir. Yalnızca kopyala ve yapıştır yöntemleriyle oyun içerisinde kullanılabilir. Bunun yanı sıra ilginizi çekebilecek farklı kısaltmaları da yine buradan sizlere sunacağız.

Brawl Stars Kill You Nasıl Yazılır?
Brawl Stars Kill You Nasıl Yazılır?

Brawl Stars Kill You Nasıl Yazılır? sorunuzu yukarıda cevapladık. Verilen bağlantı üzerinden kopyalama işlemini gerçekleştirdikten sonra oyun içerisinde yapıştırarak bu ismin sahibi olabilirsiniz. Ayrıca daha da farklı görülmenizi sağlayabilecek yine küçük ve farklı konumlardaki yazıları da sizlere sunacağız. Brawl Stars oyununda böylelikle yenilikçi isimlerle ilgileri üzerinize çekebilirsiniz.

  • ᏒคᎥនтαʀ
  • 𝓟𝓻𝓸
  • Aɴᴋᴜsʜ ᶠᶠ
  • ꧁༒𝕱𝖎𝖌𝖍𝖙𝖊𝖗🅜༒꧂
  • Sㄚ 么 乙 ツ♡

Daha fazlası ilerleyen zamanlarda eklenecektir. Genellikle her yerde bulunamayan ve sizin özel olarak istediğiniz sembollerden oluşan şekilli isimleri paylaşmaya çalışıyoruz. Eğer Brawl Stars Kill You gibi ayrı bir istediğiniz olursa yorumlarda bunu bize belirtin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
133 okunma
okunma3803
0 yorum