Brawl Stars Kulüp Adları (Şekilli, Türkçe ve İngilizce)

 Brawl Stars Kulüp Adları (Şekilli, Türkçe ve İngilizce)
Okunuyor Brawl Stars Kulüp Adları (Şekilli, Türkçe ve İngilizce)

Brawl Stars Kulüp Adları arayan oyuncular için Türkçe ve İngilizce tüm güzel isimleri burada birleştirdik. Hazırladığımız rehberimizde ilginizi çekecek yüzlerce farklı Kulüp adı olarak kullanılabilecek isimler yer almaktadır. İçerisinde size en hoş gelen ve ilginizi en çok çeken ismi bularak kullanmaya başlayabilirsiniz. Dünyanın en popüler oyunları arasında yer alan Brawl Stars içerisinde kullanacağınız Kulüp Adları oldukça özel ve güzel görünmelidir. Başka oyuncuların sizin kulübünüze katılmaları ve katılan oyuncuların da oyunda havalı gözükmesini sağlayacak bu isimleri seçerken dikkatli olmanız gerekiyor. Koyacağınız çirkin ve kötü adlar yüzünden kulüpleriniz ne kadar güçlü olursa olsun diğer oyuncuların ilgisini çekmeyecektir.

Supercell tasarladığı bu aksiyon oyunundaki rekabeti her ne kadar yüksek tutmak istese de burada verilen tek mücadele girilen maçları kazanma hırsından ziyade değildir. Aynı zamanda oyuncular arasında görünüş için de çok büyük bir mücadele verilmektedir. Bir oyunu iyi oynadığınız kadar o oyunda nasıl gözüktüğünüz de oldukça önemli. Brawl Stars oyununda yalnızca sizin güzel görünmenizi sağlayacak unsur karakterlere alınan kostüm veya hesabınızın ismi ile sınırlı değildir. Aynı zamanda oluşturduğunuz veya oluşturacağınız Kulübünde ismi yine sizin görünümünüzü etkileyecek çok önemli bir husus. Brawl Stars Kulüp Adları ile ilgili tüm bilmeniz gereken önemli bilgileri burada paylaşıyoruz. Aynı zamanda Türkçe ve İngilizce olarak yaptığımız isim öçnerileri de burada güncel şekilde görebileceksiniz. Paylaşılan isim önerilerindeki Kulüp adları her ay güncellenmeye devam edilecektir. Bu sayede bu ay kulüp adlarını buradan seçenler ve daha sonraki aylarda seçen oyuncular bir birinden farklı çok güzel kulüp adlarına sahip olabilecekler.

Brawl Stars Kulüp Adları

Brawl Stars Kulüp adları olarak çok klasikleşmiş ve herkes tarafından bilinen isimlerden ziyade yenilikçi ve düşmana korku salacak isimlere öncelik vermek istedik. Hazırladığımız listemiz yukarıda da bahsettiğimiz gibi her ay güncellenecektir. Bu sayede her oyuncuda aynı veya benzer kulüp isimleri göremeyeceksiniz. Bu demek oluyor ki; burada beğenip seçtiğiniz bir kulüp adı, Brawl Stars oyununda başka bir oyuncuda yer almayacaktır. Her ne kadar bire bir aynı isimler 2 kere konulamasa da bir birlerine çok benzeyen isimler de sıkıntılıdır. Bu yüzden vereceğimiz kulüp adlarına ait önerilerde ki isimler bir birlerinden oldukça farklı seçilmektedir.

2021 yılı boyunca aradığınız her türlü kulüp adına ait detayı eklemeye devam edeceğiz. Bunun neden bu kadar önemli olduğu ve bir kulüp adı koyarken dikkat etmeniz gereken unsurlara kadar bilgiler yer alacaktır. Eğer sormak istediğiniz bir sorunuz veya istediğiniz özel bir isteğiniz varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Yazacağınız her bir yorum ciddiye alınarak cevaplanacaktır. Eğer konuyla ilgili özel bir isteğiniz varsa (Örnek: Şekilli Kulüp İsmi İstiyorum) bu isteklerinizde en kısa sürede verilecek.

Brawl Stars Kulüp Adları
Brawl Stars Kulüp Adları

1- Pandora:

Efsaneye göre balçıktan yapılmış olan Pandora, Epimetheus’a hediye olarak gönderilir. Pandora ve kutusunun anlatıldığı efsanenin birçok farklı versiyonu vardır. Bu kutunun için açgözlülük ve yalan başta olmak üzere birçok kötülük vardır. Ancak Epimetheus, merak ettiği için kutuyu açar ve kutuda kilitli olan kötülükler dünyaya yayılır.

Örnek Türetilecek Brawl Stars Kulüp Adları:

 • Pandora Yıldızları
 • Pandora’nın Balçığı
 • Pandora Kutusu
 • Pandora Gazabı

 2- Medusa:

Çok güzel bir Tanrıça olan Medusa, Athena tarafından Gorgon’a çevrilmişti. Bunun nedeni Athena’nın onu ve güzelliğini kıskanmasıdır. Medusa’nın saçları yılan şeklindedir. Medusa’nın en önemli özelliği kendisiyle göz teması kuran kişileri taşa çevirmesidir.

Örnek Türetilecek Brawl Stars Kulüp Adları:

 • Medusa Yıldızları
 • Medusa or Gorgon
 • Çirkin Medusa
 • Medusanın Melekleri
 • Medua Afrodit

 3- Athena:

Zeus’un kızı olan Athena, Yunan mitolojisinde bilgeliği temsil eder. Athena, aynı zamanda Zeus’un en sevdiği ve güvendiği kızıdır. Efsaneye göre Athena, Zeus’un başında doğmuştur.

Athena, aynı zamanda acımasızlığıyla ve verdiği cezalarla ünlüdür. Kıskanç bir Tanrıça olan Athena, Medusa’yı morgona, Arakne’yi ise örümceğe çevirmiştir. Yunanistan’ın başkenti Atina’nın ismi, Athena’dan gelmiştir.

Örnek Türetilecek Brawl Stars Kulüp Adları:

 • Athena Yenge
 • Zeus’un Kızı
 • Athena Yıldızları
 • Kıskanç Athena

 4- Hera:

Roma mitolojisinde Juno olarak bilinen Hera, baş Tanrıçadır. Zeus ile evli olan Hera, kadınların koruyucu olarak bilinir. Hades ve Poseidon ile kardeş olan Hera, doğum sırasında kadınların çektiği acıları dindirir.

Örnek Türetilecek Brawl Stars Kulüp Adları:

 • Koruyucu Hera
 • Hera Yıldızları
 • Baş Tanrıça Hera
 • Hera or Juno

 5- Afrodit:

Afrodit, Limni adasına geldiğinde, ada halkından kendisine ibadet etmesini ister. Ancak birkaç kişi dışında kimse onun sözünü dinlemez. Bunun üzerine öfkelenen Afrodit, ada halkına büyü yapar. Büyü sonucu, kadınlar kendilerine bir canavar gibi eşlerini öldürür.

Örnek Türetilecek Brawl Stars Kulüp Adları:

 • Afrodit Yıldızları
 • Canavar Afrodit
 • Erkek Düşmanı Afrodit

 6- Demeter:

İlyada ve Odysseia destanlarında sık sık adı geçen Demeter, bolluğun ve bereketin Tanrıçasıdır. Demeter gençliği nedeniyle Hera’nın düşmanlığını kazanmıştır. Hera’nın kardeşi olan Poseidon, onunla zorla birlikte olur. Birlikteliklerinden Despoina ve Arion adlı iki çocukları olur.

Örnek Türetilecek Brawl Stars Kulüp Adları:

 • Zengin Demeter
 • Demeter Gibi Ol
 • Demeter Yıldızları
 • Demeterli Günler
 • Demeterli Oyunlar

 7- Rhea:

Rheaü Yunan mitolojisindeki en güçlü tanrılar olan Zeus ve Poseidon’un annesidir. Bu nedenle birçok efsanede ve Antik Yunan tiyatrosunda Tanrıların Annesi adıyla bilinir. Kronos’un eşi olan Rhea, çocuklarına düşkündür. Bu nedenle mitolojide şefkati simgeler.

Örnek Türetilecek Brawl Stars Kulüp Adları:

 • Rhea Gücü
 • Rhea Yıldızı
 • Rhea Takımı

 8- Kibele:

Kibele, sadece Yunan mitolojisinde değil uygarlık öncesi birçok toplumda bereketin simgesi olmuştur. Ana geçim kaynağı tarım olan Frigler’in ana tanrıçası da Kibele’dir. Frigler zamanında yapılmış olan birçok Kibele heykeli günümüze kadar ulaşmıştır. Kibele ek olarak doğurganlığı da simgeler.

Örnek Türetilecek Brawl Stars Kulüp Adları:

 • Kibele Heykeli,
 • Kibele Hebele Hubele
 • Kibele Tanrısı,
 • Kibele Takımı

 9- Hestia:

Kronos’un kızlarından biri olan Hestia, aileyi simgeler. Sakin bir tabiata sahip olan Hestia Tanrı ve Tanrıçalar arasındaki kıskançlıklardan ve savaşlardan uzakta durmuştur. Efsanelerde adının az geçmesinin en büyük nedenlerinden biri de budur.

Hestia’nın simgesi ateştir.

Örnek Türetilecek Brawl Stars Kulüp Adları:

 • Hestia Yıldızları
 • Hesita Ateşi
 • Hestia Ailesi

 10- Gaia:

 Diğer tanrıçalardan farklı olarak yeryüzünde yaşayan Gaia’nın simgesi topraktır.

Örnek Türetilecek Brawl Stars Kulüp Adları:

 • Gaia Toprağı
 • Gaia Takımı
 • Gaia Yıldızları

Brawl Stars Şekilli Kulüp Adları

Brawl Stars Şekilli Kulüp Adları
Brawl Stars Şekilli Kulüp Adları

Brawl Stars Kulüp Adları koyarken seçtiğiniz ismi şekilli hale getirmek istiyorsanız aşağıda verilen güncel aracı kullanabilirsiniz. Bu sayede oyunda koyacağınız kulüp isminizi şekilli hale getirerek herkesin dikkatini ve ilgisini üzerinize çekebilirsiniz.

Brawl Stars Kulüp Adları: Türkçe

Brawl Stars Kulüp Adları için sizlere önereceğimiz Türkçe isimleri eski mitolojimizden seçmeye karar verdik. Bu sayede koyacağınız kulüp adları oldukça anlamlı ve özel olacaktır. Önümüzdeki ay aşağıda paylaşılan Türkçe Kulüp adları önerilerindeki isimler değişecektir.

Abray: Türklerde denize hükmeden tanrıçadır. Su ve deniz üzerindeki tüm olaylarda pay sahibidir. Bu açıdan bolluğu da temsil eder. Ayrıca bu isimin diğer varyantı Abra’dır. (K)

Ada, Atakan: Türklerde büyük önem atfedilen dağların ruhudur. Başka bir deyişle dağlarda yaşayan kutsanmış tözdür. Genellikle toplumdaki kullanımı Atakan’dır. (E/K)

Arçuray: Ağaçlık alanların kutsal ruhuna denir. Göktürk Kitabeleri’nde geçen “Ötüken Yış” yani “Ötüken Ormanı” ağaç ruhlarının merkezidir. (E/K)

Aya: Göktanrı inancında “melek” anlamına gelir. Genel bir kavramadır ve Türk mitolojisinde büyük bir öneme sahiptir. (K)

Ayasu: Su meleği anlamında bir kadın ismidir. Aya Türk mitolojisinde melek anlamındadır. (K)

Ayasu: Göktanrı inancında suda yaşayan melek. (K)

Aybel: Aya hükmeden tanrıça. “Bel” Eski Türklerde ilah/ilahe anlamına gelmektedir. (K)

Aysat: Çekiciliği ile ünlü mitolojik figürdür. Bununla birlikte genellikle soyadı olarak kullanılır. (K)

Asena: İsmin aslı Aşina’dır. Aşina, Köktürk hanedanının unvanı olup efsanevi kurda verilen addır. İsmin Soğdca olduğu düşünülmektedir.

Brawl Stars Kulüp Adları: Türkçe
Brawl Stars Kulüp Adları: Türkçe

Barçın: Oğuz Devleti’ni yönettiğine inanılan efsanevi kadın. (K)

Beken: Adalet tanrıçası. Beken’in adaletli davranan kişileri koruduğu söylenir. (K)

Belay: Aya hükmeden tanrıça. (K)

Belen, Pelen: Yolculara yardım ettiği söylenen söylencesel ruh. (K)

Beren, Bergen, Mergen: Aklıyla ön plana çıkan efsanevi ruh. (K)

Burça: Zenginliğiyle bilinen kutsal varlık. (K)

Burçin: Mitolojide Türklere yol gösteren dişi geyiğin adı. (K)

Burla: Gücü ile haksızları ve düşmanlarını yok eden kadın figür. (K)

Burşin: Söylencesel uçan dişi at. (K)

Büge, Büke: Söylencesel ejderha. “Bike” ile “Büke” farklı isimler olup “Bike” prenses anlamına gelir.(K)

Ceren: Söylencesel uçan at. Halk arasında güzelliği ve efsanevi özellikleri ile ön plana çıkar. (K)

Duyunç: Kutsal vicdan tini, içe doğan vicdan duyumu. (E/K)

Gerçe: Güzelliği ün salan söylencesel figür. (K)

Gökbörü: Türklerin soyundan türediği söylenen kutsal dişi kurt, Asena. (K)

Gökhan: Semanın tek hâkimi. (K)

Günay: Aydınlığı yayan söylencesel figür. (K)

İlaya: Ülkenin meleği anlamında bir kadın ismidir. İl “ülke” anlamını taşırken aya “melek” anlamına gelmektedir. (K)

İlayda: Su perisi. Söylencesel Türk geleneğinde sularda bulunan güzel görüntülü peri. (K)

İris: Kötülüklerden koruyan tanrıça. (K)

Payna: Bolluk figürü. Kelime Bayanay’dan türemiştir. (K)

Sehen: Mitolojide bilgisiyle hayran bırakan kadın figür. (K)

Setenay: Hem güzelliği hem de bilgisi ile dikkat çeken figür. (K)

Sırma: Söylencesel olarak güzellik figürü. (K)

Sibel: Bolluğu simgeleyen kutsal varlık. (K)

Suyla: Kader tanrıçası. (K)

Umay: Bereket ve verimlilik figürü. (K)

Yaz: Yaza hükmeden varlık. (E/K)

Yazla: Yükseklerin koruyucu ruhu. (K)

Ada, Atakan: Dağlarda yaşayan kutsanmış töz. (E/K)

Ada Kutay: Göktanrı dininde semanın mutlak hâkimi. (E)

Aktuğ: Yoksul ve düşkünlerin elinden tutan mitolojik canlı. (E)

Allay: Ulusa bağlılığı niteleyen ve aydınlığıyla bilinen mitolojik canlı. (E)

Altay, İlten: Yüksekliklere hükmeden gücüyle bilinen kutsal ruh. (E)

Arat: Acımasızlığı ile bilinen ve yeraltı denizinde yaşayan kutsal balık. (E)

Arçuray: Ağaçlık alanların kutsal ruhu. (E/K)

Arkıl: Türk mitolojisinde ilk kam. (E)

Atay: Hüküm veren kutsal ruh. (E)

Ayata: Ay’a hükmeden kutsal varlık. (E)

Ayaz: Soğuk gecelere hükmeden kutsal varlık. (E)

Aydın: Etkileyici sesiyle büyülü şiirler söyleyen mitolojik şaman. (E)

Aykun: Erk ve iradesiyle bilinen mitolojik varlık. (E)

Batur: Yiğitliği ile bilinen mitolojik figür. (E)

Beyray: Aya hükmeden anlamına gelir. Başlangıçsız yani ezeli anlamına gelen ve eski Türk inancında da kullanılan “beyri” ve “ay” kelimelerinden türemiştir. (E)

Börteçin: Ergenekon Destanı’nda dağı eriterek Türkleri yeniden dünya ile buluşturan demirci. (E)

Bulcahan, Olcan, Olcahan: Göktanrı inancında Türk ve Moğol halklarının ilk atası. (E)

Burutay: Yağmura hükmeden söylencesel varlık. (E)

Doğulay: Nerede ne yapmasını bilmesiyle ünlü söylencesel figür. (E)

Duyunç: Kutsal vicdan tini, içe doğan vicdan duyumu. (E/K)

Erdenay: Göktanrı’nın insan ile bağını kuran kutsal varlık. (E)

Ertuğrul: Kızıl kanatlı mitolojik varlık. (E)

Esli: Mitolojide İltekin Han’ın oğlu. (E)

Gökhan: Gökyüzündeki en kudretli varlık. (E)

İnal: Aksallılardan güvenilir oluşuyla bilinen bir figür. (E)

Kayra: Türk mitolojisindeki esirgeyici varlık. (E)

Konrul: Efsanevi kuş, anka. (E)

Kuyaş: Güneş’e hükmeden figür. (E)

Okan: Barış figürü. (E)

Okay: Su altı büyücüsü. (E)

Timur: Demire hükmeden varlık. (E)

Tolpar, Tulpar: Kanatlı at. (E)

Ülgen: Dünyaya hükmeden varlık. (E)

Yaz: Yaza hükmeden varlık. (E/K)

Umay: Doğurganlık ve bereket tanrıçası.

Maygıl: Deniz tanrıçası.

Abray: Deniz tanrıçası.

Ayasu, Aysu: Su meleği.

Beken: Adalet tanrıçası.

Belay: Ay tanrıçası.

Beren: Akıl tanrıçası.

Gerçe: Güzellik tanrıçası.

Suyla: Kader tanrıçası.

Brawl Stars İngilizce Kulüp Adları:

Brawl Stars İngilizce Kulüp Adları:
Brawl Stars İngilizce Kulüp Adları:

Inventor / Creator – Mucit

Magician – Büyücü

Hero – Kahraman

Strong – Güçlü

Genius / Wizard – Dahi

Hidden Treasure – Gizli Hazine

Dark Knight – Kara Şovalye

Time Thief – Zaman Hırsızı

Knowing the secrets – Sırları bilen

Strongest Witch – En güçlü cadı

Immortal Wizard – Ölümsüz Büyücü

Lofty – Yüce

Wise Man – Bilge Adam

Planner – Planlayıcı

Dark Shadow – Kara Gölge

Dark Secret – Karanlık Sır

Victorius – Muzaffer

Triumphal – Galip Gelen

Fearless – Korkusuz

Dragon – Ejderha

Iron Punch – Demir Yumruk

Most Strong – En Güçlü

Gunner – Nişancı

Sniper – Pusu Kuran

Firer / Striker – Ateşleyicisi

A killjoy – Oyunbozan

Invincible – Yenilmez

Cruel / Brutel – Acımasız

Real Warrior – Gerçek Savaşçı

Bomber – Bombacı

Rebel Champion – Asi Şampiyon

Leader – Lider

Vanguard – Öncü Kuvvet

Dead Eye – İyi Nişancı

Punisher – Cezalandırıcı

No Mercy – Af Yok

Professional – Uzman

No Return – Geri Dönüş Yok

Fighter Soul – Savaşçı Ruhlu

Dark Soul – Kara Ruh

Master – Efendi / Hükmeden

Star – Yıldız

Big Artiste – Büyük Artist

Big Actor – Büyük Aktör

Awesome Player – Harika Oyuncu

Science Wink – Sahne Işıltısı

Bright Star – Parlak Yıldız

Sweetes – En Tatlı

April Flower – Nisan Çiçeği

Sun Light – Gün Işığı

Red Rose – Kırmızı Gül

Beauty – Güzellik

Handsome Man – Yakışıklı Adam

Smart – Zeki

Catchy – İlgi Çekici

Cat Girl – Kedi Kız

Super Hero – Süper Kahraman

Amazing – Akıl Almaz

Miracle – Mucize

Nice – Hoş

Crazy Heart – Çılgın Kalp


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın