Brawl Stars Kulüp Ligi Hangi Gün ve Saat Kaçta?

 Brawl Stars Kulüp Ligi Hangi Gün ve Saat Kaçta?
Okunuyor Brawl Stars Kulüp Ligi Hangi Gün ve Saat Kaçta?

Brawl Stars Kulüp Ligi Hangi Günler ve Saat Kaçta Başlıyor? gibi oyuncuların merak ettiği en önemli sorulara cevap vereceğiz. Yeni güncellemeyle birlikte oyuna eklenecek olan Kulüp Ligi ile mücadele edebilir ve ödülleri kazanabilirsiniz. Dünyanın en popüler mobil aksiyon oyunlarının başında gelen Brawl Stars ülkemizde milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. Oyunun geliştiricisi olan Supercell her ay oyuna bir birinden güzel güncellemelerle yepyeni özellikler getirmeye devam ediyor. Türkiye sunucusunda oynayan oyuncular Kulüp Ligi kapsamında haftanın hangi 3 günü, saat kaçta maç oynayabileceklerini henüz bilmiyorlar. Bizde bu konuda işinize yarayacak en güncel ve doğru bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Brawl Stars Kulüp Ligi Hangi Günler?

Brawl Stars Kulüp Ligi her gün olacak bir sisteme sahip değil. Normal dereceli maçların ve rekabetin azalmaması fakat kulüp birliğinin de eskisinden sağlam olması için bu yeni etkinlik oyuna resmen eklendi. Kulüp Ligi sayesinde isterseniz kulüp arkadaşlarınızla birlikte veya tek başınıza Kulüp Ligi maçlarınıza girerek katkıda bulunabileceksiniz. Kulüp maçlarına girmeniz yalnızca kulübünüzün puanını arttırmakla kalmayacak aynı zamanda ödül miktarını da yükseltecektir. Hem bu maçlar sayesinde bir çok karakterinize yeni kostümleri de alabileceksiniz. Böylesine güzel bir güncelleme herkesin en merak ettiği konu olmayı başardı. Her gün oynanamayacak olan Kulüp Ligi maçlarının da hangi günler oynanabileceği merak konusu.

Brawl Stars oyununa gelecek olan güncellemeyle birlikte Kulüp Ligi maçları Çarşamba, Cuma ve Pazar günü olmak üzere haftada 3 gün oynanabilecektir.

Brawl Stars Kulüp Ligi Hangi Günler?
Brawl Stars Kulüp Ligi Hangi Günler?

Brawl Stars Kulüp Ligi Maçları Saat Kaçta Başlıyor?

Brawl Stars Kulüp Ligi Maçları her ülke için farklı saatlerde başlayacak. Türkiye’de Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri oynanabilir olsa da maçların başlayacağı saatlerde değişiklikler olabilecek. Henüz Brawl Stars bu konu hakkında herhangi bir resmi açıklama yapmadı. Fakat Kulüp Ligi maçlarının oynanacağı saatler açıklandığında sizlere buradan duyuracağız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın