Brawl Stars Kupa Yarışı Nedir?

 Brawl Stars Kupa Yarışı Nedir?
Okunuyor Brawl Stars Kupa Yarışı Nedir?

Brawl Stars Kupa Yarışı hakkında bilgiler vererek oyuncuların kafalarındaki soru işaretlerini gideriyoruz. Turnuvalar, Maçlar ve Kupalar devam ediyor. Milyonlarca oyuncusu bulunan ve mobil oyun platformunun aksiyon kategorilerinde efsaneleşmiş bir oyun. Sürekli olarak kendini geliştirmeye devam ediyor. Brawl Stars Kupa Yarışı adı verilen organizasyonlarda oyuncular bir amaç uğruna rekabete giriyorlar.

Android ve İOS işletim sistemli akıllı cihazların uygulama mağazalarında trend oyun listesinde adını ilk günden beri düşürmedi. Oyun yurt dışında popüler olduktan sonra ülkemizde’de ses getirmeye başladı. Bu oyunun yaş kitlesi 7’den 77’ye denebilir. Brawl Stars oyununun grafikleri, işleyişi, tarzı ve oynanışı herkese hitap ediyor.

Oyun içerisindeki haritalar ve modlar arttıkça rekabet ortamı’da eş değer kızışmaya başlıyor. Bu tür oyunların popüler olmasının en büyük 2 sebebi var. İlk sebep oyuncuların eşit olması, ikinci sebep’de rekabet ortamının başarılı kurulması. Şimdi çeşitli ödüller kazanabileceğiniz efsanevi bir özellik oyuna eklenmiş durumda. Brawl Stars Kupa Yarışı hakkında tüm merak edilenleri anlatıyoruz.

İlginizi Çekebilir: Brawl Stars Elmas Veren Kod (2020)

Brawl Stars Kupa Yarışı

Brawl Stars Kupa Yarışı, oyunun içini etkileyen fakat dışarısında bir site aracılığıyla işlem yapılan yeni nesil özellik diye adlandırılıyor. Kupa Yarışı, oyuncuların hangisinin daha fazla kupa toplayacağı ile sınırlı değil. Brawl Stars oyuncuları belirlenen koduna ve hedefte bir birleri ile yarışıyorlar. Bu yarışlarda yüzlerce farklı büyük ödülde sizleri bekliyor olacak.

Brawl Stars Kupa Yarışı
Brawl Stars Kupa Yarışı

Yukarıdaki buton sizi bu yarışa katılmaya kayıt edecek platforma götürecek. Çeşitli yayıncıların, oyunu oynayan ünlülerin bu tarz etkinlikler düzenleyeceğini’de unutmayın. Bunları takip ederek daha fazla ödüller kazanabilirsiniz. Sistemin mantığı oldukça basit, oyun içerisindeki hesabınızı bağlayarak yarışmalara katılım başvuruları yapın.

Kendi kulvarınızda’ki yani sizin denginiz olan oyuncularla birlikte bir yarışa katılmanız gerekiyor. Aksi taktirde derece alamayabilir ve hatta kaydınız bile alınmayabilir. Sistem henüz yeni olduğu için gelişmeye devam ediyor. Brawl Stars Kupa Yarışı hakkında sormak istediğiniz soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın