Brawl Stars Love You Nasıl Yazılır? [KOPYALA]

 Brawl Stars Love You Nasıl Yazılır? [KOPYALA]
Okunuyor Brawl Stars Love You Nasıl Yazılır? [KOPYALA]

Brawl Stars Love You Nasıl Yazılır? merak edenler ve isminin başına bunu koymak isteyenler için kopyala yapabileceğiniz kısa yolu sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda yine Nick koyarken onu şekilli hale getirebileceğiniz diğer sembollerden ve yazı fontlarından da bahsedeceğiz. Dünyanın en popüler mobil aksiyon oyunlarının başında gelen Brawl Stars oyuncuları arasında yalnızca dereceli sisteminde bir rekabet sistemi bulunmuyor. Aynı zamanda oyuncular kendi aralarında daha havalı bir hesaba sahip olmak içinde mücadele veriyorlar. Bu tür oyunlarda bir hesabı havalı ve çekici hale getirebilecek en büyük ve basit etken ise oyunda kullanılan isimler oluyor. “ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ SiberStar” gibi isimler koyarak diğer oyuncuların ilgisini üzerinizde toplayabilir ve unutulmaz bir ismin sahibi olabilirsiniz.

Normalde Brawl Stars oyununda isim koyarken özel karakterler kullanılamıyor fakat her şeyin bir yöntemi olduğu gibi isim koyarken ki sınırlamanın dışında kalmayı başaran bazı şekillerde bulunmuş durumda. ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ bunlardan bir tanesi. Bir dönem hemen hemen her oyuncu isminin başına bunu koyuyordu. Bu olayların artması bunun nasıl yapıldığını bilmeyen oyuncuların da Brawl Stars Love You Nasıl Yazılır? gibi sorular sormasını sağladı.

Brawl Stars Love You Nasıl Yazılır?

Brawl Stars Love You Nasıl Yazılır? için öncelikle oyundaki isminizi nasıl değiştirmeniz gerektiğini öğrenmeniz gerekiyor. Eğer zaten isminizi nasıl değiştirebileceğinizi biliyorsanız aşağıda verdiğimiz ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ yazısını kopyalayabilirsiniz. Bunu kopyaladıktan sonra oyundaki yeni isminizin başına yapıştırın ve daha sonra isminizi onaylayın. Artık maçlarda ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤİSİM şeklinde görüleceksiniz.

Brawl Stars Love You Nasıl Yazılır?
Brawl Stars Love You Nasıl Yazılır?

Love You yazısına alternatif olarak ᵏⁱˡˡᵧₒᵤ Kill You yazısı da kullanılabilmektedir. Yukarıda verdiğimiz ve hoşunuza giden bir tanesini kısa yol sayesinde kopyaladıktan sonra aşağıda anlattığımız şekilde isminizi değiştirin.

İsim Nasıl Değiştirilir?;

  1. İlk olarak oyunda sağ üst kısımda bulunan ayarlar bölümüne tıklayınız.
  2. İkinci adım olarak ayarlar ekranında yer alan sol altta gördüğünüz “Adını Değiştir” bölümüne tıklayınız.
  3. Karşınıza çıkan kutucuğa istediğiniz yeni adınızı yazın ve yazdıktan sonra “Devam” butonuna tıklayınız.
  4. tekrardan Yeni Brawl Star isminizi yazmanız talep edilecek. Aynı adınızı yazıp devama butonuna tıklayınız.
  5. Son adım olarak çıkan kutucuğa “Onayla” yazıp tamam butonuna tıklayınız. Böylece isminiz değişmiş oldu. Güle güle kullanın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın