Brawl Stars Efsanevi Meg ve Kostümü Bedava Al

 Brawl Stars Efsanevi Meg ve Kostümü Bedava Al
Okunuyor Brawl Stars Efsanevi Meg ve Kostümü Bedava Al

Brawl Stars oyununa yeni gelen güncellemeyle eklenen Meg karakterini ve onun efsanevi kostümünü nasıl bedava alabileceğinizi anlatıyoruz. Oyuna yeni bir karakter eklendiği zaman oyuncular bu karakteri bedava olarak nasıl oynayabileceklerini sürekli araştırıyorlar. Bizde sizler için 2021 yılı boyunca yeni çıkan bütün karakterleri bedava oynamanızı sağlayacak ola teknikleri açıklıyoruz. Aşağıda anlattığımız adımları uygulayarak Meg karakterini bedava olarak hesaplarınıza nasıl aktarabileceğinizi öğrenin. Sizlere daha önce oluşturduğumuz Nulls Brawl Stars MEG Mod APK İndir yazısını da öneriyoruz. Bu dosyalar sayesinde Meg karakterini hiç bir ücret ödemeden tamamen bedava bir şekilde oynama fırsatınız olacaktır.

Brawl Stars Meg Bedava Nasıl Alınır?

Brawl Stars Meg bedava olarak sahip olabilmeniz için şuanda yeni bir etkinlik veya çekiliş bulunmamaktadır. Genellikle Brawl Stars oyununa yen bir karakter getirildiği zaman o karakteri bedava bir şekilde dağıtan etkinlikler veya çekilişler yapılmaktadır. Özellikle yurt dışı kaynakların hazırlayıp paylaştığı bu çekilişlere katılarak bedava bir şekilde meg karakterine sahip olabilirsiniz. Şuanda aktif bir şekilde çekiliş bulunmuyor fakat bir kaç gün içerisinde başlayacak olan çekilişler var. Aşağıda paylaştığımız bağlantıdan farklı oyun dosyalarıyla meg karakterini Brawl Stars oyununda oynamanızı sağlayacak bir yöntemi aktardık.

Nulls Brawl Stars MEG Mod APK İndir
Brawl Stars Meg Bedava Nasıl Alınır?

Bilmeyenler için Brawl Stars oyununa yeni eklenen Efsanevi Meg karakterinin özellikleri ve ne işe yaradığını açıklıyoruz. Bu sayede karakter hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz. Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız Nulls Brawl APK İndir (MEG) 37.250 içerikten güncel dosyalara da ulaşabilirsiniz.

  • Meg, Brawl Stars’ın altıncı efsanevi Brawler’ı olacak. O bir otomat tamircisi ve Max ve Surge üçlüsünün son üyesidir.
  • Yumuşacık bir Kavgacı ve çok fazla HP’si yok.
  • Meg, ana silahı için orta mesafeden “az hasar” veren bir cıvata tabancası kullanır.
  • Meg, Super’ini kullanırken bir otomat tamir robotu kullanır. Bu durumda, çift telli lazer toplarını kullanarak sekiz mermiyi hızla ateşler. Bunlar çok zarar verir.
  • Ek olarak, süper düğmesi, menzildeki tüm düşmanlara hasar veren ikincil bir saldırı haline gelir.
  • Süper durumda, Meg zamanla HP’yi yavaş yavaş kaybeder. Sıfıra ulaştığında ilk durumuna geri döner. Bu nedenle, Meg süper durumunda öldürülemez.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın