Brawl Stars Mega Kutu Darryl Kostümü Ne Zaman Gelecek?

 Brawl Stars Mega Kutu Darryl Kostümü Ne Zaman Gelecek?
Okunuyor Brawl Stars Mega Kutu Darryl Kostümü Ne Zaman Gelecek?

Mega Kutu Darryl Ne Zaman Gelecek? soruları oyuncular tarafından oldukça merak edilmeye başlandı. Brawl Stars Darryl karakteri için hazırladığı mega kutu kostümü ile tüm oyuncuların beğenisini ve ilgisini toplamayı başardı. Supercell tarafından geliştirilen dünyanın en popüler aksiyon oyunu bu tür güncellemeler ve geliştirmeleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Oyunda yer alan Darryl isimli karakter için özel hazırlanmış mega kutu isimli kostümü yakın bir zamanda ücretsiz olarak bedava dağıtmaya başlayacak. Tabi ki bu kostüm bedava olarak dağıtılma süresi oldukça kısa olacak, o anda alan herkes bir ömür boyu kostümü ücretsiz kullanmaya devam edebilecekler. Tam da bu yüzden mega kutu darryl ne zaman gelecek? sorusu oldukça önemlidir.

Brawl Stars Mega Kutu Darryl Kostümü

Brawl Stars Mega Kutu Darryl Kostümü, yeni açıklanan güncelleme duyurusunda açıklanan bir kostümdür. Brawl Stars Çin’de verdiği hizmetin 1. yılını doldurduğu için tüm sunucularında “Mega Kutu Darryl Kostümü” hediye edeceğini duyurdu. Bildiğiniz gibi çeşitli yıl dönümleri ve etkinlikler bu tür bedava hediyeler dağıtıldığını çok görüyorduk. Fakat bu sefer hazırlanan mega kutu darryl kostümü ücretli alınabilecek kostümlerden dahi daha güzel olması oyuncuların dikkatini çekti.

Brawl Stars Mega Kutu Darryl Kostümü Ne Zaman Gelecek? (2021)

Brawl Stars Mega Kutu Darryl Kostümü, paylaşılan resmi videoda ne zaman geleceği hakkında net bir tarih verilmedi. Fakat videonun başında yöneticilerin kurduğu hafta boyunca hediyeler ifadesinden de anlayacağımız üzere bu hafta içerisinde gelmesi beklenmektedir. Aynı zamanda Brawl Stars Mega Kutu Darryl Kostümü düzenlenen bu yeni Çin haftası için olduğundan dolayı olabildiğince hızlı ve güzel hediyelerin sahibi olabileceksiniz.

Brawl Stars Mega Kutu Darryl Kostümü Ne Zaman Gelecek? (2021)
Brawl Stars Mega Kutu Darryl Kostümü Ne Zaman Gelecek? (2021)

Brawl Stars Mega Kutu Darryl Kostümü Ne Zaman Gelecek? sorusuna verilecek en doğru cevap 13/06/2021 tarihine kadar oyuna bu ücretsiz kostüm eklenecektir.

Konuyla ilgili yapılacak resmi bir açıklama olduğu zaman buradan sizlerle paylaşacağız. Yukarıda verilen tarih duyurulardan yola çıkılarak düşünülmüş bir iddiadır. Net bir tarih oyun tarafından açıklanmadığı için sizlerle de paylaşamıyoruz. Fakat yöneticilerin söylediklerinden yola çıktığımız için cevabın doğru olma ihtimali oldukça yüksektir.

Mega Kutu Darryl Kostümü Atış Animasyonu Olacak mı?

Brawl Stars Mega Kutu Darryl Kostümü bilindiği üzere bu hafta sonu bedava olarak dağıtılacak. Bu kostümün bir güzel yanı da ateş (atış) animasyonunun olacağı düşüncesidir. Yeteneklerinizi ve vuruşlarınızı yaparken kostümsüz halinizden daha değişik efektlerle ve görüntüyle yapabilmek oldukça etkili. Bazı özel kostümlerde olan atış animasyonları bu kostüm içinde olacağı söylenmektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
796 okunma
okunma3272
1 yorum