e
sv

Brawl Stars Para Hilesi: Büyük İlgi Görüyor

1371 Okunma — 30 Aralık 2019 11:15
Brawl Stars Para Hilesi: Büyük İlgi Görüyor
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars Para Hilesi oyuncular tarafından büyük ilgi görüyor. Bu yükseliş bir çöküşün habercisi mi olacak yoksa sabit mi kalacak, anlatıyoruz.

Supercell daha önce başarılı mobil oyunlar geliştirdiği konusunda haberler yapmıştık fakat bu kez baş yapıtı olan oyunu hakkındaki gelişmelerden bahsedeceğiz. Brawl Stars, Android mobil uygulama mağazasında uzun süredir en çok sevilen oyunlar arasında yer alıyor.

Oyunun ilk çıktığı zamanlardan bu günlere kadar hızla büyümesinin sebebi başarılı grafikleri, oynanışı ve kendinden emin oluşuydu. Kendinden emin olmasının sebebi her güncellemede neler yapacaklarını çok iyi bildiklerini anlıyorduk. Fakat son zamanlarda Brawl Stars oyuncularının Para Hilesi gibi çeşitli APK dosyaları aracılığıyla oyun içerisinde hile yaptığını görüyoruz. Bu haksız rekabet ortamında ne kadar oyuncu oynamak ister tartışılır.

Daha önce para hilesi gibi çeşitli hileleri kullanan oyuncuları tespit edip cezalandırmak adına girişimlerde bulunan Brawl Stars ekibi son günlerde bu konuya hiç değinmemesi oyuncuları korkutuyor. APK dosyalarının böyle kolay düzenlenmesi ve tüm oyunculara sunulmasına yönelik alınan bazı gelişmeler var.

Brawl Stars Para Hilesi

Brawl Stars Para Hilesi
Brawl Stars Para Hilesi

Brawl Stars Para Hilesi kullanan oyuncular için çeşitli bir çok ceza mevcut fakat bunların oyuncuları tespit edemedikleri için uygulanamaması hiç’de caydırıcı gelmiyor. Para Hilesi tarzında APK dosyalarının dağılımını azaltmak ve oyunculara bu bilinci kazandırmak adına böyle içeriklerin çoğalmasını destekleyen Brawl Stars ekibi yararlarını gördüklerini söyledi.

Brawl Stars oyuncuları para hilesi kullanmadan önce bir kere daha düşünmeleri gerekiyor. İndireceğiniz APK dosyaları içerisine zararlı yazılımlar yükleyerek kişisel bilgilerinizi çalabilirler. Aynı zamanda oyunda tespit edildiğiniz takdirde süresiz uzaklaştırılacaksınız. Bu tür şeylere yönelirken öncelikle güvenliğinizi sağlama almanız gerekiyor.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Burcunz
  4 sene önce

  Güzel bir içerik olmuş

  yorum beğen
 • Kemal
  4 sene önce

  Teşekkürler işime yaradı

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Brawl Stars Para Hilesi: Büyük İlgi Görüyor