Brawl Stars Power League (Güç Ligi) Nedir?

 Brawl Stars Power League (Güç Ligi) Nedir?
Okunuyor Brawl Stars Power League (Güç Ligi) Nedir?

Brawl Stars Power League yani Güç Ligi artık dereceli sistemi temsil edecek. Ne zaman gelecek? gibi tüm merak edebileceğiniz sorularınızı buradan yanıtlıyoruz. Yeni dereceli sistemi ve rütbeler hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacağız. Derecelinin ne zaman biteceği ve hangi ödülleri alabileceğiniz gibi detaylar eklenecektir. Aynı zamanda Brawl Stars Power League ismine sahip güç ligi hakkında aklınıza takılan soruları da yanıtlıyoruz. Eğer aşağıda cevabını bulamadığınız bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Brawl Stars Power League (Güç Ligi)

Brawl Stars Power League oyuna eklenen yeni dereceli sistemdir. Artık belirli kümeler ve rütbe sistemi oyuna eklenmiştir. Oyuncular girecekleri dereceli maçlarda tek başına (solo) veya 3 kişilik bir takımda mücadele edebilecekler. Maçı kazandığınız zaman aldığınız puanlarla rütbe yükseltebilecek veya kaybettiğiniz maçlarda puan kaybederek rütbe düşeceksiniz.

Aslında günümüzdeki çoğu çevrim içi oyunlarda yer alan dereceli sistemi artık Brawl Stars içinde geçerli oluyor. Tıpkı PUBG Mobile oyununda yer alan dereceli sistemi burada da uygulanmış durumda. Brawl Stars Power League ile getirilen yeni lig sisteminde toplam 14 sıra bulunmaktadır. Bunlara ait detayları sizlere aşağıda vereceğiz.

Brawl Stars Power League ile Rütbe Nasıl Yükselir?

Brawl Stars Power League
Brawl Stars Power League

Brawl Stars Power League oyundaki oyuncuların yeteneklerine göre belirlenmektedir. Çok oyun kaybeden bir oyunda kötü bir rütbedeyken çok maç kazanan bir oyuncuda iyi bir rütbede durur. Oyun içerisinde rütbenizi yükseltmek için Power League yani Güç Ligi mücadelelerine katılmanız gerekiyor. Burada kazanacağınız maçlarla rütbeniz de yükselecektir. Bulunduğunuz rütbede 100 puana ulaştığınız zaman bir sonraki rütbeye geçebileceksiniz.

Brawl Stars Power League Rütbeleri Nelerdir?

Brawl Stars Power League ile artık kupa miktarına göre değil bulunduğunuz rütbeye göre ödüller alacaksınız. Yeni dereceli sisteminde yer alan kümelerin sıralamasını aşağıda anlattık. Rütbe Sıralaması;

 1. Bronz 3
 2. Bronz 2
 3. Bronz 1
 4. Gümüş 3
 5. Gümüş 2
 6. Gümüş 1
 7. Altın 3
 8. Altın 2
 9. Altın 1
 10. Platin 3
 11. Platin 2
 12. Platin 1
 13. Elmas 2
 14. Elmas 1

Yeni dereceli sisteminde bulunacak rütbelere dair detaylar eklendiği zaman buradan güncellenecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın