Brawl Stars Project Laser Oyna (İnbox 8 Bit)

Brawl Stars Project Laser Oyna (İnbox 8 Bit)

Brawl Stars Project Laser ile İnbox 8 Bit oyununu hemen oyna. Yeni keşfedilen eğlenceye kendinizi kaptırın. Nasıl yapıldığını bilmiyorsanız, öğretiyoruz. Dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu bulunan Aksiyon oyunu olan Brawl Stars oyununun içerisinde 8 Bit adlı karakterin kendine özgü oyunu olan Project Laser Oyna. Oyuncular bu içeriği İnbox 8 Bit olarak’da arayabiliyorlar.

Bu oyun başlı başına farklı bir oyun değildir, oyun içerisinde keşfedilen bir mini oyundur. Bundan dolayı APK İndir gibi sahte içeriklere kesinlikle güvenmeyin ve inanmayın. Brawl Stars Project Laser Oyna (İnbox 8 Bit) yazımızın detayları devam ediyor.

Brawl Stars Project Laser Oyna

Brawl Stars Project Laser, oyunun geliştiricilerinin 8-Bit isimli karakterin içerisine yerleştirdikleri bir mini oyundur ve bunu bu sayede oynamanızı sağlar. 8 Bit Karakterinin genel yapısı oyun konsoluna benzediği için geliştiriciler bu karakterin içerisine bir mini oyun yerleştirmek istemişler.

Brawl Stars Project Laser Oyna
Brawl Stars Project Laser Oyna

Fakat yerleştirilen bu mini oyun hiç bir şekilde oyunculara söylenmedi. Geçtiğimiz günlerde oyuncuların şans eseri bulduğu bu oyunu Brawl Stars Project Laser Oyna ile hemen oynamaya başlayın.

Oyunu oynayabilmeniz için 8-Bit karakterinin olmasına gerek yok. Yani bende 8-bit yok, yine’de oynaya bilir miyim? sorularının cevabı; evet oynayabilirsiniz.

Brawl Stars Project Laser Nasıl Oynanır?

Brawl Stars oyununa giriş yapın ve 8-Bit karakterini açın, sonrasında karakterin üzerine hızlı hızlı tıklayın ve karakterin üzerinde yazan sayı geri geri saymaya başlayacak. Bir süre sonra 8-Bit sinirlenip size bir link gösterecek. O linke tıkladığınız zaman açılan sayfada önce mini oyun tanıtılıyor ve sonrasında oynamaya başlıyorsunuz. Yukarıda verdiğimiz Brawl Stars Project Laser Oyna butonu kısa yol linki.

Brawl Stars Project Laser (İnbox 8-Bit)
Brawl Stars Project Laser (İnbox 8-Bit)

Brawl Stars Project Laser Oyna (İnbox 8 Bit) ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Merak ettiğiniz konuları yorum olarak yazabilirsiniz.

370
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.