e
sv

Brawl Stars Renk Kodları 2021

1488 Okunma — 27 Haziran 2021 13:28
Brawl Stars Renk Kodları 2021
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars Renk Kodları arayan oyuncuların işlerine yarayacak en özel şifreleri çeşitli renk gruplarıyla bir araya getirdik. Örneğin en çok aranan siyah ve fosforlu renklerin kodlarını diğer tüm renklerle birlikte bu yazımızda bulabileceksiniz. Brawl Stars renk kodları sayesinde kulüp ve isminiz haricinde oyun içerisindeki sohbet penceresinde de renkli yazı yazmanızı sağlayacak bu kodların hepsini bulabileceksiniz. Bilinmeyen renk kodlarını da 2021 yılına özel olarak listelenmiştir.

Brawl Stars Renk Kodları

Brawl Stars oyunu günümüzün en popüler mobil oyunlarının başında gelmektedir. Ülkemizde de milyonlarca oyuncusu bulunan böylesine bir oyundaki rekabet sistemi yalnızca girilen maçlarla sınırlı değil. Aynı zamanda hesabınızın da diğer oyunculardan daha iyi olmasını sağlamak oldukça önemlidir. Brawl Stars renk kodları sayesinde diğer oyunculardan daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. İlk olarak yabancı sunucularda görülen bu teknik kısa sürede yayılmayı başarmıştı. Bunları nasıl yapabileceğinizi de klasik renk kodlarının paylaşımı sonrasında sizlere anlatacağız.

Brawl Stars Renk Kodları
Brawl Stars Renk Kodları

Kırmızı Renk Kod

Brawl Stars Renk Kodları arasında en çok ilgi gören Kırmızı renginin kodu <c2> olarak geçmektedir.

Uygulaması: <c2> YAZI <c2/>

Bordo Renk Kodu

Bordo renk kodu genellikle kapalı renginden dolayı çok ilgi çekmediğinden tercih edilmez. Fakat diğer canlı renklerin aksine daha asil bir görünüm için <c9> koduyla bordo rengini elde edebilirsiniz.

Uygulaması: <c9> YAZI <c9/>

Yeşil Renk Kodu

Oyunda en çok tercih edilen renklerden bir tanesi de yeşildir. <c3> ile yazdığınız zaman yeşil renkli yazı elde edeceksiniz.

Uygulaması: <c3> YAZI <c3/>

Pembe Renk Kodu

Pembe renk kodu için kullanılan <c8> özellikle kız oyuncuların tercihi.

Uygulaması: <c8> YAZI <c2/>

Mavi Renk Kodu

Mavi renginin asaleti zaten tartışılmaz eğer sizde sistem gibi mesajlar atmak istiyorsanız bu renk kodunu kullanmaktan kaçınmayın.

Uygulaması: <c24> YAZI <c2/>

Mor Renk Kodu

Brawl Stars renk kodları arasındaki en ilgi çekenlerden bir tanesi de <c8> ile yapılan mor renktir.

Uygulaması: <c8> YAZI <c2/>

Cam Göbeği (Açık Mavi) Renk Kodu

Cam göbeği ile yazdığınız yazılar pek belli olmayabilir fakat göze güzel gelen bir renk.

Uygulaması: <c5> YAZI <c2/>

Sarı Renk Kodu

Brawl Stars renk kodu arayanlar sarıyı muhakkak kullanırlar. Hem dikkat çeken hem de okunabilen bir renkte olması çok tercih edilmesini de sağlıyor.

Uygulaması: <c7> YAZI <c2/>

Brawl Stars Siyah Renk Kodu

Brawl Stars Siyah Renk Kodu oyunda bulunmamaktadır. Bazı yabancı yayıncılar tarafından bir ara kullanılan siyah renk kodunun bir süre sonra oyunda kapatılması ile artık kullanılamaz hale geldi. Oyunda yazdığınız klasik yazıların ve isimlerin beyaz renkte olması tam tersi siyah renkle çok ilgi çekici olabiliyordu. Fakat bu durumun fark edilip kaldırılması ile artık siyah renk kodu kullanılamaz hale gelmiştir.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Brawl Stars Renk Kodları 2021