Brawl Stars Savaş Topu En İyi Karakterleri (2022)

 Brawl Stars Savaş Topu En İyi Karakterleri (2022)
Okunuyor Brawl Stars Savaş Topu En İyi Karakterleri (2022)

Brawl Stars Savaş Topu En İyi Karakterleri nelerdir? merak edenler için 2022 yılında oyundaki tüm gizemli karakterlerin listesini burada bulacaksınız. Supercell tarafından geliştirilen dünyanın en popüler mobil aksiyon oyunu ülkemizde de ilk sıralarda yer alıyor. Ülkemizdeki çoğu mobil oyun severin tercih ettiği Brawl Stars isimli oyundaki aksiyon oyun içerisinde yer alan karakterlere borçlu. Bu sebeple merak edenler için “Gizemli” olarak sınıflandırılan tüm Brawl Stars karakterlerine ait detayları aşağıda öğreneceksiniz. Yeni bir karakter çıktığı zaman o karakter eğer gizemli karakter sınıfına girerse ona ait bilgiler de aşağıda yer alacaktır.

Brawl Stars Savaş Topu En İyi Karakterleri Nasıl Seçilir?

 • Yakın Dövüş Savaş Topu : Bu robotlar yüksek sağlıkları, düşük hasarları, hareket hızları ve menzilleri, ancak hızlı saldırı hızları ile tanınırlar. 600 gibi oldukça yavaş bir hareket hızına sahiptirler, ancak her 0,4 saniyede bir 1,67 karo yarıçapında yakındaki Kavgacılara saldırır. Öfkeli/öfkeli olduklarında artırılmış 2 fayans aralığına sahiptirler.
 • Keskin Nişancı Savaş Topu : Bu robotlar düşük canları, yüksek hasarları ve menzilleri ile bilinirler ancak saldırı hızları düşüktür. Ortalama 750’den daha yüksek bir hareket hızına sahipler ve hızlı hareket eden mermiler kullanarak her 1.4 saniyede bir 9 kare yarıçapında yakındaki Kavgacılara saldırıyorlar.
 • Mini Savaş Topu : Bu robotlar orta can, hasar, düşük menzil, ancak hızlı hareket hızı ve saldırı hızı ile bilinir. 900 gibi çok yüksek bir hareket hızına sahiptirler, ancak her 0.6 saniyede bir 1.67 kare yarıçapındaki yakındaki Kavgacılara saldırır. Öfkeli/öfkeli olduklarında artırılmış 2 fayans aralığına sahiptirler. Mini robotlar ancak robotlar sinirlenmeye başladığında ortaya çıkmaya başlar.
 • Büyük Savaş Topu : Büyük robotun hem yakın dövüş saldırısı hem de menzilli saldırısı vardır. Bireysel olarak 5. dalgaya gelirler. Büyük robotlar, yakın dövüş robotlarının daha güçlü versiyonları olarak hareket eder ve yakın dövüş saldırıları için fazladan bir menzile sahiptir. Normal büyük robotların menzilli saldırılarının menzili 13.33 karedir, ancak öfkeli/öfkeli muadillerinin menzili sadece 10.67 karedir. Büyük robotlar menzilli saldırılarını yalnızca bir Kavgacı görüş alanlarındayken kullanırlar. Saldırı, duvarları kıran ve her biri temas halinde 900 hasar veren altı roket fırlatır. Büyük robot, kullandıktan sonra menzilli saldırılarını kullanana kadar yakın dövüş saldırılarını kullanmaya devam edecektir. Büyük Robot, onu ne kadar süre canlı tuttuğunuza bağlı olarak daha güçlü ve daha hızlı hale gelebilir.
Savaş Topu İstatistikleriNormalSinirliÇok öfkeliöfkeli
Yakın Dövüş Savaş Topu Sağlığı / Hasarı4800 / 2606800 / 47011000 / 60016200 / 730
Keskin Nişancı Savaş Topu Sağlığı / Hasarı2000 / 6303600 / 11304600 / 14506700 / 1760
Mini Savaş Topu Sağlığı / Hasarı3000 / 4005400 / 7206900 / 92010080 / 1120
Boss Savaş Topu Sağlığı / Hasarı45000 / 60055000 / 64065000 / 680Yok
RenkGriMorKırmızıSarı
Brawl Stars Savaş Topu En İyi Karakterleri (2022)
Brawl Stars Savaş Topu En İyi Karakterleri (2022)

Brawl Stars Savaş Topu En İyi Karakterleri Nelerdir?

 • 8-BIT : 8-BIT, güvenli bir mesafeden mükemmel hasar verir ve kulesinden gelen hasar artışı, 4. ekip üyesine sahip olmak kadar iyidir. Vurmak için çok uzun koridorları var, ancak mermileri köşeleri hiç sarmadığı için bu koridorlarda köşelerde duran robotlara daha az zarar verecek, bu yüzden atış başına maksimum hasar vermek için önce bu robotları biraz daha yakına çekin. İlk taretini ilk büyük robot için saklayın, ardından onları kasa için de kullanmaya başlayın. Süper’sini kasanın yanına koyarsa, kritik tehlikede olmaları durumunda kasaya ışınlanmak için Gadget Hile Kartuşunu kullanabilir. Gadget Ekstra Kredileri, ekibinizin Büyük Robotlar gibi büyük miktarda sağlığa sahip robotları yenmesine yardımcı olabilir. Ayrıca robotları kasa yerine ona saldırmaya zorlayabilir.
 • Pam : Pam’in tüm hurda parçaları bir hedefi vurursa ve ortalamanın üzerinde sağlıksa gerçekten yüksek DPS’ye sahiptir. Takım arkadaşlarını hayatta tutmak için şifa istasyonunu da kullanabilir. Her iki Yıldız Gücü de harika seçeneklerdir, Şifa İstasyonunu Kasanın yanına yerleştirmek, Mama’s Squeeze’i kullanırsanız Mini ve Yakın Dövüş robotlarına zarar verebilir ve Mama’s Hug, büyük robotlardan gelen hasarı emmeye yardımcı olabilecek iyi bir iyileştirme seçeneğidir.
 • Jessie : Jessie’nin atışları en fazla 3 hedefi vurabildiğinden, gruplanmış robotları vurabilir ve verdiği hasar üç katına çıkabilir. Jessie’nin Süper’sini kasanın yakınına yerleştirebileceğinden bahsetmiyorum bile, böylece düşmanlar daha hızlı ortadan kaldırılabilir veya Energize Yıldız Gücü ile onu iyileştirmek yerine Scrappy’ye saldırmaya karar verebilir. Jessie’nin Star Power Shocky’si, taretin Shocky kullanarak her saldırıda birden fazla düşmana çarpmasını sağlayarak hasar çıktısını üç katına çıkarır.
 • Colt ve Rico : Her ikisi de ana saldırılarından ve Süper’den çok yüksek hasara sahiptir, bu da robotları kolayca yenmelerini ve büyük robota büyük hasar vermelerini sağlar. Colt, yakın dövüş robotlarıyla ve büyük robotla daha kolay ilgilenmek için Speedloader Gadget’ına sahiptir ve ekteki birçok Robo Rumble haritası, Rico’nun Multiball Launcher Gadget’ı ve Super Bouncy Star Power’ı tercih eder veya Rico, Robo Retreat Star Power’ı duvarların olduğu haritalarda kullanabilir.düşman saldırılarını çok daha kolay atlatmak içinçok yaygın değil ( Full On gibi).
 • Rosa : Rosa, Süper’sini etkinleştirdiğinde, takım veya kasa için kolayca darbe alabilir. Buna ek olarak, oldukça hızlı yeniden yüklenen geniş alanlı bir saldırıya sahiptir. Rosa’nın Süper’i sürekli olarak doğru konumlandırma ile şarj edilebilir ve kalkanı aktifken iyileştirme yeteneklerini tam olarak kullanabilir.
 • Frank : Frank’in kullanışlılığı, çarpıcı Süper ve muazzam miktarda sağlığından geliyor. Frank’s Super ayrıca duvarları kırar ve oyunun sonlarında en çok ihtiyaç duyulan yerde dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. Frank’in inanılmaz hızlı yeniden doldurma hızı nedeniyle cephane tüketimi konusunda endişelenmesine gerek yok. Takım arkadaşları keskin nişancıları indirirken, oyunun sonlarında yenmesi zor olan yakın dövüş ve mini robotlara karşı koymaya hizmet ediyorlar. İdeal olarak, Frank bir seferde çarpıcı robot kümelerine odaklanmalı ve kendisine ve takım arkadaşlarına aynı anda birden fazla robota karşı savunmak için daha fazla zaman alabilmesi için robotları kasadan uzaklaştırmak için Dayanılmaz Çekim Aracı’nı kullanmalıdır.
 • El Primo : Frank’e benzer şekilde, El Primo’nun kullanışlılığı, çok yüksek sağlık ve yüksek hasar veriminden gelir. Yüksek hasarı, hızlı yeniden yükleme hızı ve saldırı bekleme süresi ile kasayı tutarlı bir şekilde savunabilir ve Suplex Supplement Gadget’ı robotları kasanın alanından çıkarmak için kullanışlıdır ve fazladan birkaç saniyenin etkilenebileceğinden robotları yenmek için bolca zaman verir. sonuç büyük ölçüde. Bununla birlikte, El Primo’nun Süper’i ile dikkatli olun, çünkü yalnızca kasa alanı dışındaki robotları yenmek için kullanılmalıdır, aksi takdirde Süper’i içeride kullanmak kasayı saldırılara açık bırakacaktır.

Max

Maksimum bir olan Mythic kavgacı ılımlı sağlık ve çok hızlı hareket hızı ile. Hızlı yeniden doldurma ve boşaltma hızı, hızlı saldırı bekleme süresi ve dört mühimmat yuvası sayesinde çok tutarlı bir hasar çıkışı sağlayabilir. Birincil saldırısı, hafif bir yayılımla hızla 4 mermi atar. Süper gücü, menzildeki kendisinin ve müttefiklerinin hızını anlık olarak artırır. İlk Gadget’ı Phase Shifter, bu süre boyunca bağışıklık kazanırken, baktığı yöne doğru koşmasına izin verir. İkinci Gadget’ı Sneaky Sneakers, 3 saniye sonra geri döndüğü bir ışınlanma konumu oluşturur. İlk Yıldız Gücü Super Charged, hareket halindeyken Super’i otomatik olarak şarj eder. İkinci Yıldız Gücü Run n’ Gun, hareket halindeyken yeniden doldurma hızını artırır.

Mortis

Mortis bir olan Mythic kavgacı düşük hasar çıktı pahasına ve son derece yavaş yeniden hızında ortalama sağlığı ve büyük hareketlilik üstünde bulunur. Kürekini savurarak ve birkaç taşı ileri atarak saldırır ve yoluna çıkan düşmanlara hasar verir. Mortis’ Super, kendi sağlığını yenilerken, vurulan düşmanların sağlığını tüketen bir yarasa sürüsü çağırır. İlk Gadget’ı Combo Spinner, küreğini anında etrafında döndürerek yakındaki düşmanlara hasar vermesini sağlar. İkinci Gadget’ı Survival Shovel, yeniden yükleme hızını 4 saniyeliğine ikiye katlar. İlk Yıldız Gücü, Ürpertici Hasat, bir düşman Kavgacı yendiğinde onu iyileştirir. İkinci Yıldız Gücü Coiled Snake, ona 3 cephane aldıktan sonra birkaç saniye şarj olan bir çubuk verir ve tam şarj olduğunda bir sonraki saldırısının atılma menzilini artırır.

Mr. P

Bay P bir olan Mythic, kavgacı ılımlı sağlık ve hasar çıkışa sahiptir. Bir düşmana çarptığında sıçrayan ve ek hasar veren valizlerle saldırır ve Süper’i, düşmanları takip eden ve onlara saldıran robot taşıyıcıları periyodik olarak ortaya çıkaran bir ana üs kurar. İlk Gadget’ı Service Bell, mevcut hamalın hasarını ve sağlığını önemli ölçüde artırır. İkinci Gadget’ı olan Porter Reinforcements, Bay P’nin bir sonraki saldırı menzilinin sonunda daha zayıf bir hamal yaratır. Bay P’nin ilk Yıldız Gücü, Dikkatli Tutun, bir duvara çarpmazsa ana saldırısının menzilinin sonunda sıçramasına izin verir. İkinci Yıldız Gücü, Döner Kapı, mevcut olan yok edildiğinde hamallarının daha erken doğmasını sağlar.

Sprout

Sprout Efsanevi Bir Kavgacıdır orta derecede sağlık ve hasar ile. Duvarlardan sıçrayan ve zıpladıktan sonra yerde ileriye doğru ilerleyen duvarların üzerine bir tohum bombası atarak saldırır. Bomba düşmanlarla temas ederse veya belirli bir süre sonra, alan hasarı vermek için patlar. Süper özelliği, Sprout’un bir Süper Tohum atmasına izin vererek, yere düştüğünde duvar benzeri geçici bir bariyer oluşturur. İlk Gadget’ı Garden Mulcher, Sprout’un yakındaki bir çalıyı tüketmesine ve ondan orta derecede iyileşmesine izin verir. Sprout’un ikinci Gadget’ı Transplant, Süper’ini yeniden tam olarak doldurmak için Süper’inden bir çitleri yok eder. İlk Yıldız Gücü, Aşırı Büyüme, her beş saniyede bir sonraki ana saldırısının patlama yarıçapını artırır. İkinci Yıldız Gücü olan Fotosentez, ona çalılıklardayken ve oradan ayrıldıktan kısa bir süre sonra hasar azaltan bir kalkan verir.

Tara

Tara Efsanevi Bir Kavgacı makul miktarda sağlık ve hasar ile. Düşmanlarını delip yayılan üç tarot kartı atarak saldırır, böylece yakın mesafeden en fazla hasarı verir. Süper gücü için, kısa bir menzildeki düşmanları hızla çeken ve ardından patlayan ve orta derecede hasar veren bir kara delik fırlatır. İlk Gadget’ı Psişik Güçlendirici, Tara ve takım arkadaşlarının çalılıklarda saklanan tüm düşmanları görmelerini sağlar. İkinci Gadget’ı Support From Beyond, düşmanları kovalayan ve onlara saldıran, sağlığı düşük üç gölgeli figür çağırır. İlk Yıldız Gücü, Kara Portal, Süper’inin düşmanları kovalayan ve onlara saldıran gölgeli bir figür çağırmasına neden olur. İkinci Yıldız Gücü, Şifalı Gölge, Süper’sini kullanırken gölgeli bir figür çağırır, ancak bunun yerine Tara’yı ve takım arkadaşlarını iyileştirir.

Gene

Gen bir olan Mythic kavgacı sağlık ve hasar çıktı ılımlı miktarda vardır. Saldırısı için lambası, belirli bir mesafeden sonra parçalanan bir duman topu yayar. Gene’nin Süper’i bir düşmanı yakalar ve onları Gene’nin bulunduğu yere sürükler. İlk Gadget’ı Lamp Blowout, onu iyileştirirken yakındaki tüm düşmanları geri iter. İkinci Gadget’ı Vengeful Spirits, menzil içindeki düşmanlara isabet eden birden fazla değişken hasarlı mermi ateşler. İlk Yıldız Gücü Magic Puffs, müttefiklerini yanında oldukları her saniye için hafifçe iyileştirir. İkinci Yıldız Gücü, Spirit Slap, Süper’si tamamen şarj olduğunda ana saldırısının hasarını arttırır.

Byron

Byron, düşük cana ve orta derecede yüksek hasara sahip, ancak ekibine sürekli iyileştirme sağlayabilen Efsanevi bir Kavgacıdır . Saldırısı, zamanla düşmanlara zarar veren ama aynı zamanda zamanla müttefikleri iyileştiren uzun menzilli bir darttır. Süper, çarpma anında sıçrama yarıçapındaki tüm düşmanlara ve takım arkadaşlarına hasar veren/iyileştiren bir şişe fırlatır. Shot in the Arm adlı Gadget’ı, onu kısa süreliğine iyileştirmek için bir cephane tüketir. İlk Yıldız Gücü Malaise, Süper’sinin vurduğu düşmanlar için herhangi bir iyileştirme kaynağını anlık olarak yarıya indirir. İkinci Yıldız Gücü, Enjeksiyon, saldırının her 3.5 saniyede bir Kavgacıyı delip geçmesini sağlar.

Squeak

Squeak, orta derecede sağlık ve hasara sahip Efsanevi bir Kavgacıdır . Hem duvarlara hem de Brawlers’a yapışan ve bir gecikmeden sonra bir yarıçap içinde patlayan bir yapışkan top atarak saldırır. Süper, Büyük Kabarcık, her biri patlayan ana saldırısına benzer şekilde altı küçük bloğa patlayan dev bir top fırlatır. Gadget’ı Windup, bir sonraki saldırısının menzilini iki katına çıkarır ve Yıldız Gücü, Zincirleme Tepki, saldırılarından biriyle vurduğu her düşman için saldırısının hasarını orta derecede artırır.

Brawl Stars Savaş Topu Nedir?

Robo Rumble Etkinliğinde üç oyuncu, 2 dakika boyunca 45.000 cana sahip bir kasayı korumak için 9 dalga robot düşmana karşı takım olarak savaşır. Her galibiyetle, zorluk bir sonraki seviyeye yükselecektir. Robo Rumble, derecelendirilmemiş bir moddur, bu nedenle Kupalar kazanılamaz veya kaybedilemez. Brawlers’ların saldırıları ve Supers, Supers’i bu modda şarj etmede %70 daha az etkilidir.

İlk dalga hemen başlar ve her yeni robot dalgası bir önceki dalganın başlamasından 12 saniye sonra başlar. Büyük robot dalgası olarak adlandırılan 5. dalga ile 6. dalga arasında 24 saniyelik bir boşluk var. Bu, farklı miktar ve tiplerde 4 dalga robottan oluşan iki “set” ile toplam 9 dalga ile sonuçlanır. İkinci set, maçın geri kalanında beklemeniz gereken daha güçlü robotlarla ilk sette sunulan zorluğu artırır. Robotlar 25 saniye sonra yok edilmezlerse çileden çıkarlar ve ekstra hareket hızı kazanırlar. 40 saniye sonra tekrar yok edilmezlerse, doğrudan kasayı hedef alırlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL