Brawl Stars Sidekick Nedir?

 Brawl Stars Sidekick Nedir?
Okunuyor Brawl Stars Sidekick Nedir?

Brawl Stars Sidekick ismiyle açılan Brawl Talk videosunda yeni gelecek karakter açıklanacak. 2021 yılında oyuna eklenecek en son yeni karakteri Sidekick olarak yayınlayınca insanların bunun ne anlama geldiğini merak etmeye başladı. Oyunda yeni bir karakter yayınlanacağı için oluşturulan Brawl Talk videosunda henüz erkenden ismi açıklanmadı. Fakat yeni karakterin yayınlanacağı YouTube canlı videosuna şimdiden yeni gelecek karakterle ilgili bir ipucu yerleştirdiler. Yayın başlığında yer alan “Brawl Stars Sidekick” sonrasında insanlar bunun ne anlama geldiğini merak ediyorlar. Bizde sizler için yeni karakterle bunun ne gibi bir bağlantısı olduğunu ve ne anlama geldiğini açıklıyoruz.

Brawl Stars Sidekick Nedir? (Ne Demek?,)

Brawl Stars oyunu Supercell tarafından geliştirilmiş dünyanın en popüler mobil aksiyon oyunları arasında yer almaktadır. Dünya genelinde milyonlarca oyuncuya sahip oyunu ülkemizde de yine milyonlarca oyuncu oynamaktadır. Böylesine büyük bir oyuncu kitlesi ve rekabete dayalı oyunda gelecek yenilikleri büyük bir organizasyonla canlı olarak yayınlayarak oyuncuları heyecanlandırmayı başarıyorlar.

Brawl Stars Sidekick Nedir? (Ne Demek?,)
Brawl Stars Sidekick Nedir? (Ne Demek?,)

Brawl Stars Sidekick Türkçe Ne Demek?

Brawl Talk tarafından paylaşılan YouTube videosunda başlık içerisinde yer alan “Sidekick” İngilizce bir kelimedir. Türkçe anlamı ise “Yardımcı” demektir.

Özetle;

Yani anlayacağımız yeni yayınlanacak olan Brawl Talk canlı yayınında tanıtılacak karakter “Yardımcı” destek rolünde olacaktır. Brawl Stars oyunundaki destek rolüne sahip yardımcı karakterlerin amacı takım arkadaşlarını iyileştirmek, korumak ve rakibi durdurmaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın