Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası [2020]

Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası [2020]

Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası ile karşılaşan oyuncular için 2020 yılına ait güncel çözüm yöntemlerini anlattık. PC Bilgisayar, Android ve İOS için çözümler. Brawl Stars oyununa giriş yaparken yükleme ekranında %10 veya %20 gibi oranlara geldiği zaman Sunucuya Bağlanıyor yazısında donuyor ve kalıyor. 2020 yılında bu tarz hatalarla çok sık karşılaşılmaya başlandı. Çözüm yöntemlerinin yeterli derecelerde olmamasından dolayı bizde bu konuda bir rehber hazırlamak istedik.

Brawl Stars, Supercell tarafından geliştirilen, Andorid ve İOS işletim sistemli mobil akıllı cihazların oyun uygulama mağazalarında 200 milyondan fazla indirilen çevrim içi bir aksiyon oyunu. Böylesine çok oyuncusu bulunan çevrim içi oyunlarda sunucuya bağlanıyor gibi çeşitli hatalar görülmesi oldukça normal. Oyunun Türkiye sunucusunda da milyonlarca yerli mobil oyuncumuz bulunuyor fakat bu tarz hatalarla ilgili çözüm yöntemleri üretilmiyor. Bu eksikliği gördüğümüz için Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası hakkında bu rehberi hazırlamak istedik.

Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası

Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası, oyuna giriş yapmak için tıkladıktan sonra yükleme ekranında % sayısının belli bir kısma gelip donması veya takılıp kalmasıyla meydana gelmektedir. 2020 yılında Brawl Stars oyununa gelen güncellemeler sonrasında bu hata ile çok sık karşılaşılmaya başlandı.

Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası
Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası

Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası hakkında hazırladığımız rehber yazımızda hataya ait detaylar ve çözüm yöntemlerine yer veriyoruz. Aynı zamanda oyuncular tarafından konuyla ilgili sık sorulan soruları’da yanıtladık. Yazımız güncellenmeye devam edecek.

Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası Neden Olur?

Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası alıyorsanız öncelikle çözüm yöntemlerini uygulamadan önce neden olduğunu tespit etmeniz gerekiyor. Hatanın sebebinin tespit edilmesi halinde kolaylıkla çözüm yöntemlerini uygulayabilir ve etkisini görebilirsiniz.

Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası Neden Olur?
Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası Neden Olur?

Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası Sebepleri:

  1. İnternet Bağlantısının Kesilmesi,
  2. Oyunun Sunucularının Kapalı Olması,
  3. Verinin çekmemesi,
  4. Cihazın veya oyunun donması,
  5. Oyunun doğru çalıştırılamaması,
  6. Tahmin edilemeyen sebepler…

Aşağıda Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası hakkında 2020 yılına özel güncellikte çözüm yöntemlerini aktardık. Sorunun neyden kaynaklandığını nasıl tespit edip çözebileceğinizi anlatıyoruz.

Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası Çözümü

Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası almaya devam ediyorsanız aşağıdaki çözüm yöntemlerini uygulayın. Verdiğimiz tüm çözüm yöntemleri 2020 yılında işe yarayan ve Sunucuya Bağlanıyor sorununu ortadan kaldıracak yöntemlerden oluşmaktadır.

Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası Çözümü
Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası Çözümü

1 – Oyunun Sunucularının Açık Olup Olmadığını Kontrol Edin

Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası için ilk çözüm yöntemimiz oyunun sunucularının açıp olup olmadığını kontrol etmeniz ile başlıyor. Eğer oyunun sunucuları kapalıysa Sunucuya Bağlanıyor Hatası ile karşılaşabilirsiniz. Brawl Stars sunucularının kapalı olması durumunda tek yapmanız gereken açılmasını beklemek olacak.

Güncelleme sırasında veya bakımlarda sunucular kapalı olabilir. Veya olağan dışı durumlarda’da sunucular kapatılabilir. Eğer Brawl Stars sunucusu kapalıysa bir süre bekleyin ve sonra tekrar giriş yapmayı deneyin.

2 – İnternet Bağlantınızı Kontrol Edin

Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası alan oyuncular genellikle İnternet probleminden dolayı bu hata ile karşılaşıyorlar. Brawl Stars oyununu oynadığınız Android veya İOS işletim sistemli mobil akıllı cihazlarınızın İnternet bağlantılarını kontrol edin. Eğer Bilgisayar üzerinden oynuyorsanız bilgisayarınızın İnternet bağlantısını kontrol edin.

YouTube üzerinden video izlemeye çalışın. Eğer donuyor veya hiç açılmıyorsa İnternet bağlantınız da problem var demektir.

3 – VPN Uygulamalarını Kapatın

Cihazınızda bulunan VPN tarzındaki uygulamalar açıksa bunları devre dışı bırakın ve kapatın. Brawl Stars oyunu İnternet verisi kullanan çevrim içi bir oyun olduğu için bu tarz İnternet yavaşlatan uygulamalar Sunucuya Bağlanıyor Hatasına sebep olabilir.

Brawl Stars Sunucuya Bağlanıyor Hatası almaya devam ediyorsanız yorum olarak bizlere bildirin. Konuyla ilgili güncel çözüm yöntemleri aramaya devam ediyoruz.

65
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.