Brawl Stars Supercell Make Kostüm Nasıl Yapılır?

 Brawl Stars Supercell Make Kostüm Nasıl Yapılır?
Okunuyor Brawl Stars Supercell Make Kostüm Nasıl Yapılır?

Brawl Stars Kostüm Tasarlama için oluşturduğumuz rehberimizde Brawl Stars Supercell Make Kostüm Nasıl Yapılır? sorusunu cevaplamak istedik. Bu uygulama ve siteyi bilenler nasıl kostüm tasarlayabileceklerini henüz bilemiyorlar. Tam bu yüzden Türkçe hizmet vermeyen bu uygulamanın nasıl çalıştığını ve hayata geçirmek istediğiniz kostümleri nasıl yapabileceğiniz konusunda bilgi vermek istiyoruz. Artık oyunda yer alan karakterlere bir kostüm geleceği zaman bu kostümler siz oyuncuların ellerinden çıkacak ve yine siz oyuncuların oylarıyla beğenilen kostümler oyuna eklenecek. Burada sizlere anlattığımız Supercell Make yalnızca sizin kullandığınız bir Brawl Stars Kostüm Tasarlama Uygulaması değildir. Profesyonel tasarımcıların dahi oyundaki karakterlere kostüm tasarlamak istediği bir araçtır.

Brawl Stars Supercell Make ile Kostüm Nasıl Yapılır?

Brawl Stars Supercell Make Kostüm Nasıl Yapılır? aslında oldukça basittir fakat karmaşık bir düzenmiş gibi görülen bu arayüze alışmanız gerekiyor. İnternet sitesini veya uygulamayı yukarıda verdiğimiz bağlantılarla ziyaret edin. Ardından Brawl Stars hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.

Daha sonrasında Supercell Make aracını kullanmaya başlayacaksınız. Kostüm Tasarımı yapmak istediğiniz karakteri seçin ve onun ölçüleri karşınıza gelecek. Orada ölçülerin boyutunu değiştirmeden dilediğiniz tasarımı verilen araçlarla yapabilirsiniz. Daha sonrasında şekillendirdiğiniz kostümleri boyayın ve karaktere giydirin. Oyunda denedikten sonra kostümün hatasız olduğunu doğruladığınızda bunu diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz.

Brawl Stars Kostüm Tasarlama

Brawl Stars Kostüm Tasarlama, oyunun resmi geliştiricisi olan Supercell tarafından hazırlanan Make isimli bir kostüm yapma aracıdır. İnternet sitesi üzerinden tamamen bedava hizmete sunulan bu aracı herkes kullanabilir. Oyundaki hesabınızla giriş yapabildiğiniz Supercell Make aracılığıyla tasarladığınız kostümleri oyunda da görebilirsiniz. Bir kostüm tasarlandıktan sonra paylaşılabilmektedir, daha sonrasında oyuncular buralarda paylaşılan kostümleri sevdikleri zaman beğenebiliyorlar. Çok beğenilen bir kostüm olursa daha sonraki güncellemelerde o kostümü oyunda görme olasılığımız oldukça yüksek.

Brawl Stars Kostüm Tasarlama ve Yapma
Brawl Stars Kostüm Tasarlama ve Yapma

Özellikle yeni bir karakter çıktığı zaman herkesin ilgisini çekmek adına Brawl Stars Kostüm Tasarlama etkinlikleri düzenlenmektedir. Tüm oyuncular buradan yeni karakterle ilgili bir kostüm tasarlar ve en beğenilen oyuncular oylarıyla seçilir, oyuna eklenir. Bu kostümü tasarlayan oyuncuya da çok büyük hediyeler verilmektedir. Yalnızca vakit geçirmek veya kostüm tasarlamaktan ziyada oyunda da büyük ödüller kazanabileceğiniz bir kapı görevi görmektedir. 2021 yılı boyunca içeriği güncel tutarak sizlere en doğru bilgileri sunmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
241 okunma
okunma3760
0 yorum