Brawl Stars Supercell Make (Türkçe)

 Brawl Stars Supercell Make (Türkçe)
Okunuyor Brawl Stars Supercell Make (Türkçe)

Brawl Stars Kostüm Tasarlama için sunulan Supercell Make Türkçe olmaması herkesin zorlanmasına sebep oluyor. Bizde sizler için Supercell Make Türkçe Nasıl Yapılır? sorusunu cevapladık ve uygulamayı tamamen kendi dilinizde nasıl kullanabileceğinizi öğrettik. Artık oyunda yer alan karakterlere bir kostüm geleceği zaman bu kostümler siz oyuncuların ellerinden çıkacak ve yine siz oyuncuların oylarıyla beğenilen kostümler oyuna eklenecek. Burada sizlere anlattığımız Supercell Make yalnızca sizin kullandığınız bir Brawl Stars Kostüm Tasarlama Uygulaması değildir. Profesyonel tasarımcıların dahi oyundaki karakterlere kostüm tasarlamak istediği bir araçtır.

Supercell Make Türkçe Nasıl Yapılır?

Supercell Make Türkçe olmaması çoğu oyuncunun bu uygulamayı ve siteyi rahat kullanamamasını sağlamaktadır. Sizlere verdiğimiz basit yöntem sayesinde Türkçe dil desteği olmasa bile Türkçeye çevirebilmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden verilen bu yöntem illegal değildir ve kullanımı yasak sayılmaz. Tamamen legal yöntemlerle Brawl Stars oyuncularının işlerine yarayacak bir olaydan bahsediyoruz. Sizlere verdiğimiz Türkçe Çeviri uzantısını kurun. Ardından hiç bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. İnternet sitesine girdiğiniz zaman daha önce farklı dillerde olan yazıların Türkçe olduğunu göreceksiniz. Ayrıca bu uzantı yine farklı yabancı dillerdeki sitelerin de Türkçeye çevrilmesine size yardımcı olacaktır.

Brawl Stars Kostüm Tasarlama

Brawl Stars Kostüm Tasarlama, oyunun resmi geliştiricisi olan Supercell tarafından hazırlanan Make isimli bir kostüm yapma aracıdır. İnternet sitesi üzerinden tamamen bedava hizmete sunulan bu aracı herkes kullanabilir. Oyundaki hesabınızla giriş yapabildiğiniz Supercell Make aracılığıyla tasarladığınız kostümleri oyunda da görebilirsiniz. Bir kostüm tasarlandıktan sonra paylaşılabilmektedir, daha sonrasında oyuncular buralarda paylaşılan kostümleri sevdikleri zaman beğenebiliyorlar. Çok beğenilen bir kostüm olursa daha sonraki güncellemelerde o kostümü oyunda görme olasılığımız oldukça yüksek.

Brawl Stars Kostüm Tasarlama ve Yapma
Brawl Stars Kostüm Tasarlama ve Yapma

Özellikle yeni bir karakter çıktığı zaman herkesin ilgisini çekmek adına Brawl Stars Kostüm Tasarlama etkinlikleri düzenlenmektedir. Tüm oyuncular buradan yeni karakterle ilgili bir kostüm tasarlar ve en beğenilen oyuncular oylarıyla seçilir, oyuna eklenir. Bu kostümü tasarlayan oyuncuya da çok büyük hediyeler verilmektedir. Yalnızca vakit geçirmek veya kostüm tasarlamaktan ziyada oyunda da büyük ödüller kazanabileceğiniz bir kapı görevi görmektedir. 2021 yılı boyunca içeriği güncel tutarak sizlere en doğru bilgileri sunmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın