Brawl Stars Talk Güncellemesi Ne Zaman?

Brawl Stars Talk Güncellemesi Ne Zaman?

Brawl Talk Güncellemesi Ne Zaman? sorusu oyuncular tarafından çok sorulmaya başlandı. 2020 Eylül ayında yayınlanan video ile güncellemenin tarihi merak edilmeye başlandı. Brawl Talk Ne Zaman? sorusunu cevaplıyor ve gelecek olan yeni güncelleme hakkında bilgileri açıklıyoruz. Eğer kafanızda konuyla ilgili soru işaretleri varsa bu içerik işinize çok yarayacak.

Yayınladıkları video ile Brawl Stars Talk hakkındaki önemli bilgileri de böylelikle oyuncularına açıkladılar. Videonun içerisinde gizli olan bilgilerle oyunculara yeni güncelleme hakkında ipuçlarını sunuyorlar. Brawl Stars oyununun popüler olduğu ülkelerde yayınlanan bu video hakkında bir çok teori üretilmeye başlandı bile. Yeni karakterlerin geleceği, karakterin nasıl olabileceği gibi iddialar tartışılıyor.

Brawl Stars Talk Ne Zaman?

Brawl Stars Talk Ne Zaman? gibi güncelleme hakkındaki sorular çok fazla sorulmaya başlandığı için bu konuyu ayrıca araştırdık. Yerli oyun haberleri sitelerinde Brawl Stars oyunuyla ilgili haberlere sık yer verilmiyor. Fakat biz mobil oyunun oyuncu kitlesiyle ilgili her konuda güncel ve kaliteli içerikler sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bunu bilen Brawl Stars seven takipçilerimiz de Brawl Talk Ne Zaman Çıkacak? sorusunu bizlere sordu.

Brawl Stars Talk Güncellemesi, 21 Eylül 2020 tarihinde Android, İOS ve diğer platformlarında gerçekleşecek.

Brawl Stars Talk Ne Zaman?
Brawl Stars Talk Ne Zaman?

Brawl Talk adında paylaşılan yeni güncelleme hakkındaki video dünya çapında çok büyük yankı yaratmayı başardı. Video paylaşıltan kısa bir süre sonra 10 milyon izlenme barajını aştı ve 16 ülkenin trend videolar listesine girmeyi başardı.

Brawl Talk Nedir?

Brawl Stars Talk, oyuna gelecek olan şuandaki en son ve en büyük güncellemenin adı. Bu güncelleme ile birlikte oyundaki genel arayüz, oynanış şekilleri gibi bir çok büyük özellik yenilenecek. Aynı zamanda yeni karakterlerin eklenmesi’de söz konusu. Böylesine büyük bir güncelleme olmasından dolayı oyun sevenler Brawl Stars Talk Ne Zaman? sorusunu çok fazla soruyorlar.

Brawl Talk Nedir?
Brawl Talk Nedir?

Brawl Talk Ne Zaman? sorusu için verilen tarihte olabilecek değişiklikleri buradan sizlere duyuracağız.

59
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Selfi dedi ki:

    Çok teşekkürler bekliyoruz

    1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

      Büyük bir güncelleme olacak, bende heyecanla bekliyorum