Brawl Stars Tournament Turnuva Şampiyonası

Brawl Stars Tournament Turnuva Şampiyonası

Brawl Stars Tournament hakkında araştırma yapanlar için Turnuva Şampiyonası ile ilgili güncel bilgileri aktarıyoruz. 2020 yılında büyük ödülleri kazanın. Supercell tarafından düzenlenen Brawl Stars oyununa özel şampiyona turnuvasında herkes yarışabilir. Toplam 4 aşamadan oluşan Brawl Stars Tournament ile çok güzel ödülleri kazanabilirsiniz.

Brawl Stars Tournament 2020

Brawl Stars Tournament, oyun içerisinde her oyuncunun katılabileceği bir turnuvadır. Ocak ayında başlayan bu turnuvanın en son aşaması olan şampiyona, dünya çapında izlenmektedir. Her yıl başından sonra başlayan Brawl Stars Tournament katılımları oyun içerisinde gerçekleştiriliyor.

Brawl Stars Tournament 2020
Brawl Stars Tournament 2020

1.000.000 Dolar ödül havuzu olan turnuva’da en büyük ödülü şampiyonanın finaline kalanlar kazanıyor. Çok profesyonel oyuncu olmasanız bile oyun içerisinde yararlanabileceğiniz bir çok ödülü Brawl Stars Tournament sayesinde kazanabilirsiniz.

Brawl Stars Tournament Turnuvası Şampiyona Puanları ile Neler Alınabilir?

Brawl Stars Tournament Turnuva Şampiyonası sırasında kazandığınız maçlar ve yapacağınız bazı görevler ile puan kazanacaksınız. Bu kazandığınız puanları maç öncesinde yalnızca bir kere harcayabilirsiniz.

  • Büyük Kutu: 500 Yıldız Puanı
  • Mega Kutu: 1500 Yıldız Puanı
  • 2 Mega Kutu: 3000 Yıldız Puanı
Brawl Stars Tournament Turnuvası Şampiyona Ödülleri
Brawl Stars Tournament Turnuvası Şampiyona Ödülleri

Brawl Stars Tournament 2020 ile ilgili güncel bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Merak ettiğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

17
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.