brawl tr .shop Brawl Stars Bedava Elmas

 brawl tr .shop Brawl Stars Bedava Elmas
Okunuyor brawl tr .shop Brawl Stars Bedava Elmas

brawl tr .shop Brawl Stars ile bedava elmas kazanmak için İnternet sitesini 2022 yılında ziyaret etmek isteyen binlerce oyuncu bulunmaktadır. Yaptığımız araştırma sonuçlarını tüm ayrıntıları ile burada güncel şekilde görebileceksiniz. Oyuna para yatırmadan elmas sahibi olmak isteyen oyuncular brawl tr .shop gibi Brawl Stars Bedava Elmas dağıtılan sitelere yöneliyorlar. Yabancı kaynaklar tarafından oluşturulan bu siteler ülkemizde de oldukça popüler olmaya başladı. Sizler için bu tür sitelerin gerçek amaçları ve ne işe yaradıklarını anlatacağız. Öğrenince bedava elmas kazanabilmek için değil de kendi cebinizdeki parayı korumak için uğraşmak istediğinizi öğreneceksiniz. Yaptığımız araştırmaların detaylarına buradan erişebileceksiniz. 2022 yılı boyunca içeriği güncel tutarak bedava elmas kazanmanızı sağlayacak etkinliklere de ev sahipliği yapacağız. Aynı zamanda brawltr shop gibi sizlere Brawl Stars oyununda bedava elmas dağıttığını iddia eden sitelerin gerçek yüzlerini de ortaya çıkartmaya devam edeceğiz.

brawl tr shop Brawl Stars

brawl tr shop adı altında yabancı kaynaklar tarafından oluşturulan sitenin amacı Brawl Stars oyuncularına bedava elmas vermek. Tabi ki böyle bir şey söz konusu değil, klasik dolandırıcılık yöntemini içeren tasarımı burada da görüyoruz. Artık siz oyuncular da bu tip siteleri gördüğünüz zaman gerçek amaçlarını anlamanız gerekiyor. Bunun için bu güne kadar yüzlerce farklı siteyi inceledik ve sizi uyardık. brawltr shop için de yine aynı şeyler geçerlidir. Sosyal medya uygulamaları üzerinden bunun hakkında bir çok video paylaşılıyor. Oyuncular bu siteye girerek bedava elmas kazandıklarını söylüyorlar, buradaki amaç sizi kandırmak. İşte bu yalanlara inanınca çalıştığını düşünerek siteye giriş yapıyorsunuz.

Gempass.vip Brawl Stars
brawl tr .shop Brawl Stars

İşte brawl tr .shop Brawl Stars sistemi siteye girince başlıyor. Öncelikle sizden oyundaki kullanıcı adınızı yazmanız isteniyor ve daha sonra kaç elmas istediğiniz gibi bazı bilgileri dolduruyorsunuz. Buradaki bilgileri doldurmanızın amacı sizin böyle bir hile varmış imajı yaratmak. Aynı zamanda sizin elmas miktarını belirlemeniz aynı zamanda daha da heyecanlanıp hemen yapmanızı hedefliyor. Ustalıkla hazırlanan bu tasarımlar dünya genelinde binlerce oyuncuyu dolandırdı. Ülkemizde de oldukça fazla oyuncu bu yalanlara inanarak mağdur durumuna düştü.

Sizden bir telefon onayı isteyecek. Yani otomatik doğrulama olmadı manuel doğrulamayı yapın da sonra elmas hesabınıza yatsın yalanı. Sizde manuel doğrulama adı altında telefon numaranıza gelen kodu sitedeki panele yazacaksınız. İşte bunu yaptığınız zaman dolandırılmış oluyorsunuz. Çünkü siteye yazacağınız kod sizi bir faturalı abonelik sistemine dahil edecek. Bu internet siteleri de buraya abone ettikleri kullanıcı başına komisyon alıyor. Yani sonuç olarak cebinizden paranız gidiyor ve herhangi bir elmas kazanamıyorsunuz. brawl tr .shop şeklindeki siteler ülkemiz dahil oyunun popüler olduğu her ülkede bu dolandırıcılık yöntemlerini uyguluyorlar.

brawl tr .shop Bedava Elmas Nasıl Alınır?

Bedava elmas almak için bu tür sitelere kesinlikle güvenmeyin. Oyunun dosyalarını düzenleyerek herhangi bir elmas hilesi yapılamaz. Çünkü oyunun dosyaları haricinde farklı sunucularda barınan ve ayrı kodlanan bir sistemle oluşturulmuş durumda. Bırakın bir dosya indirerek elmas hilesi yapmayı bir İnternet sitesinden dahi bunu yapamazsınız. Zaten böyle bir hile olsa açarlar bir oyun e-pin satış sitesi normalinden çok daha ucuza elmasları satarlar.

Yani hiç bir şey kazanmadan size bir şeyler kazandırabileceklerini düşünerek hata yapıyorsunuz. brawl tr .shop şeklinde açılan binlerce farklı site bulunmaktadır. 2022 yılında sadece yüzlercesini sizler için inceledik ve açıkladık. Gerçek amaçlarını öğrenin ve bu tuzaklara düşmeyin diye uğraşıyoruz. Eğer sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Sizler için bu tip araştırmalara devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın