e
sv

brawlify .com – En İyi Metalar

722 Okunma — 25 Temmuz 2022 16:30
brawlify .com - En İyi Metalar
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

brawlify .com – En İyi Metalar oyununu hemen oyna. Yeni keşfedilen eğlenceye kendinizi kaptırın. Nasıl yapıldığını bilmiyorsanız, öğretiyoruz. Dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu bulunan Aksiyon oyunu olan Brawl Stars oyununun içerisinde 8 Bit adlı karakterin kendine özgü oyunu olan Project Laser Oyna. Oyuncular bu içeriği brawlify .com – En İyi Metalar olarak’da arayabiliyorlar.

Bu oyun başlı başına farklı bir oyun değildir, oyun içerisinde keşfedilen bir mini oyundur. Bundan dolayı APK İndir gibi sahte içeriklere kesinlikle güvenmeyin ve inanmayın. Brawl Stars Project Laser Oyna (İnbox 8 Bit) yazımızın detayları devam ediyor.

brawlify .com – En İyi Metalar

brawlify .com – En İyi Metalar, oyunun geliştiricilerinin 8-Bit isimli karakterin içerisine yerleştirdikleri bir mini oyundur ve bunu bu sayede oynamanızı sağlar. 8 Bit Karakterinin genel yapısı oyun konsoluna benzediği için geliştiriciler bu karakterin içerisine bir mini oyun yerleştirmek istemişler.

Pin Maker Brawl Stars com (Oyna)
brawlify .com – En İyi Metalar

Fakat yerleştirilen bu mini oyun hiç bir şekilde oyunculara söylenmedi. Geçtiğimiz günlerde oyuncuların şans eseri bulduğu bu oyunu Brawl Stars Project Laser Oyna ile hemen oynamaya başlayın.

Oyunu oynayabilmeniz için brawlify .com – En İyi Metalar karakterinin olmasına gerek yok. Yani bende 8-bit yok, yine’de oynaya bilir miyim? sorularının cevabı; evet oynayabilirsiniz.

brawlify .com

brawlify .com – En İyi Metalar karakterini açın, sonrasında karakterin üzerine hızlı hızlı tıklayın ve karakterin üzerinde yazan sayı geri geri saymaya başlayacak. Bir süre sonra 8-Bit sinirlenip size bir link gösterecek. O linke tıkladığınız zaman açılan sayfada önce mini oyun tanıtılıyor ve sonrasında oynamaya başlıyorsunuz. Yukarıda verdiğimiz brawlify .com – En İyi Metalar butonu kısa yol linki.

brawlify .com – En İyi Metalar ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Merak ettiğiniz konuları yorum olarak yazabilirsiniz.

brawlify .com – En İyi Metalar , Supercell’in resmi web sitesinde bir sayfadır ve burada tepkinizin temelini seçebilir ve zevkinize göre özelleştirebilirsiniz. Karakterin rengini, gözlerini, ağzını, aksesuarlarını ve elemanların pozisyonunu seçmek mümkündür ve bununla sonsuz sayıda reaksiyon yaratmak mümkündür.

Oyunun sosyal ağlarında bir önizleme görebileceğiniz bir video yayınlandı

brawlify .com – En İyi Metalar adresinde KENDİ PIN’İNİZİ ÖZELLEŞTİRİN, sosyal ağlarda profil resminiz olarak kullanın, hayran resminize gönderin veya yazdırın ve bir reklam panosuna koyun! Herşey mümkün!
Belki bir ısınma olarak, şimdiye kadar ne bulduğunuzu yorumlarda paylaşın! 🔥


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

brawlify .com – En İyi Metalar