Brie Duval İnstagram Hesabı (2022)

 Brie Duval İnstagram Hesabı (2022)
Okunuyor Brie Duval İnstagram Hesabı (2022)

Brie Duval İnstagram hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Brie Duval isimli İnstagram hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Brie Duval İnstagram Hesabı

Brie Duval İnstagram kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Brie Duval” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Natasha Oakley İnstagram Hesabı
Brie Duval İnstagram Hesabı

Aşağıdaki yorum alanına “Brie Duval İnstagram hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının İnstagram da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. İnstagram uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Brie Duval İnstagram hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Brie Duval İnstagram Hesabı Neden Araştırılıyor?

ustralyalı bir kadın, uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşının kendisini sosyal medyada nasıl engellediğini ve korkunç bir kaza sonrasında komadayken başka bir kadınla birlikte olduğunu ortaya çıkardı.

İngiltere’den Mirror’ın haberine göre , 25 yaşındaki Perth’li Brie Duval, 29 Ağustos 2021’de arkadaşlarıyla dışarıda geçirdiği bir gecenin ardından bir otoparktan kafa üstü düştüğünde dört yıllık ortağıyla Kanada’da yaşıyordu .

Deval, helikopterle Alberta Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı ve burada travmatik bir beyin hasarı ve çok sayıda kırık kemikle yaşam desteğine alındı.

Cesur kadın Mirror’a dört hafta boyunca komada olduğunu söyledi – ve doktorlar annesine feci yaralanmadan kurtulma şansının sadece yüzde 10 olduğunu söyledi.

Mucizevi bir şekilde komadan çıktı ve iyileşme belirtileri gösterdi – yalnızca erkek arkadaşının onu sosyal medyada hayaletlediğini ve başka bir kadınla birlikte yaşadığını keşfettiğinde daha fazla ıstırap yaşamak için.

“Sonunda telefonum bana verildi ve ilk düşüncem onu ​​aramak ve ne olduğunu bilip bilmediğini görmek oldu. Beni görmeye gitmemişti,” dedi Duval Mirror’a.

“Bu yüzden, bu kadından şu anda [partnerin adı] ile birlikte olduğumu söyleyen bir mesaj geldiğinde ona mesaj atmak için telefonumu açtım. Onu dışarı çıkardım. Artık benimle ve oğlumla birlikte yaşıyor, lütfen onunla iletişime geçmeyin” dedi ve diğer kadının yürek burkan mesajını anlattı.

“Hastanede kaldığımdan beri ondan haber alamadım, beni tamamen ve tamamen toz içinde bıraktı. Bu yüzden bunun neden olduğuna dair bir kapanışım bile yok” diye ekledi, hastanede beş ay tedavi gören Duval.

İşleri daha da kötüleştiren şey, koronavirüs pandemisi sırasında seyahat kısıtlamaları nedeniyle kazadan sonra ailesini görememekti.

Mirror’a “Bu, COVID’in zirvesindeydi, bu yüzden Avustralya’da ülkeyi terk etmenize veya ülkeye girmenize izin verilmedi” dedi.

“Annem ve babam hükümete gittiler ve o noktada işler kötü gittiği için bana veda etmek için özel izin istediler. Onları reddettiler, onlara bir şans vermediler ve onlara bir sebep vermediler, sadece kesin olarak hayır dediler” dedi.

Duval, “Bu yüzden annem Kanada’daki doktorlara yaşam desteğimi açık tutmalarını ve hiçbir koşulda tıbbi olarak uymak zorunda oldukları bu desteği kapatmamalarını söyledi” dedi.

Ancak, iyileşmesi sırasında, en iyi arkadaşı Sam, onu ziyaret etmek için her hafta sonu sekiz saatlik bir yolculuk yaptı. Sam’in annesi Sandy de ona eşlik etmek için ziyaretler yaptı.

Duval, “Sandy şehirde yaşadığı için her gün beni ziyarete gelirdi, yanımda gerçek annem olmadığı için ihtiyacım olan her şeye sahip olmamı sağlardı” dedi.

Travmatik beyin hasarından kurtulan kişi şimdi komada olmanın nasıl bir şey olduğunu ve iyileşme yolculuğunu TikTok’ta @hotcomagirl1 kullanıcı adı altında paylaşıyor ve burada binlerce görüntü elde etti.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın