BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası

 BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası
Okunuyor BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası

BTK Akademi Bedava İnternet ile ilgili nedir? ve nasıl alınır? gibi sorular soranlar için kampanyayı açıklıyoruz. Turkcell 6 GB bedava İnternet veriyor. Bundan yararlanabilmek için yapmanız gerekenleri anlatacağız. Reklamlarında sürekli söyledikleri Turkcell’le Bağlan Hayata sloganlarını yaptıkları kampanyalar ile gerçekleştiriyorlar. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde’de akıllı cihaz kullanımı çok yaygın ve buna bağlı olarak herkes İnternet kullanıyor.

Turkcell, Türkiye merkezli teknolojik iletişim operatör şirketi olarak tanımlanmaktadır. GSM, 2G, 3G, 4G ve 4.5G operatörüdür. GSM 900, UMTS2100, LTE800, LTE900, LTE1800, LTE2100, LTE2600 teknolojilerini kullanarak hizmet vermektedir.

Ülkemizde en çok kullanılan ve tercih edilen telefon ve İnternet operatörlerinin başında geliyor. BTK Akademi Bedava İnternet sayesinde 6 GB kazanmak isteyenler yazımızın detaylarını inceleyebilirler.

BTK Akademi Bedava İnternet

BTK Akademi Bedava İnternet, Korona virüsünden dolayı eğitim ve öğretim sisteminin uzaktan eğitimle devam etmesi üzerine öğrencilere destek olmak amacıyla yapılan bir kampanya. Öğrencilere verilen 6 GB bedava İnternet sadece BTK Akademi’de kullanılabilir.

Bireysel ve Kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip Turkcell kullanıcıları, BiP’in Keşfet bölümünde yer alan BTK Akademi kanalını takip ederek btkakademi.gov.tr  yönünde geçerli aylık 6GB internet kazanabilir! Hemen BiP BTK Akademi kanalından paketini aktifle.

BTK Akademi Bedava İnternet
BTK Akademi Bedava İnternet

Paket yurt içinde geçerlidir. Tanımlandıktan sonra 2 ay boyunca yenilenen tekrarlı bir pakettir. Paket aktiflendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir. Kampanya yenilendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir.

İnternet genel arama motorları veya İnternet ile çalışan uygulamalar için geçerli değildir. Eğitime destek amaçlı sağlanan İnternet paketini BTK Akademi üzerinden kullanabileceksiniz.

Nasıl Alınır?

BTK Akademi Bedava İnternet Nasıl Alınır?
BTK Akademi Bedava İnternet Nasıl Alınır?

BTK Akademi Bedava İnternet, almak isteyenler Turkcell operatörünün kullanıcılarına sunduğu bip uygulaması veya dijital operatör uygulaması üzerinden yararlanabilirler.

BİP ile alma

BİP Uygulamasına giriş yapın ve keşfet bölümünden BTK Akademi kanalına gidin. Oradan kampanyayı görüp katılabilirsiniz. Bu sayede hattınıza 6 GB bedava İnternet tanınmış olacak.

Dijital Operatör ile alma

Dijital Operatör uygulamasına girin ve aşağıdan dijital mağaza seçeneğine tıklayıp oradan uygulamalar diyin. En üstte BiP’ten Eğitime Destek kampanyasını göreceksiniz. İncele butonuna tıkladıktan sonra istenilenleri yaparak 6 GB Bedava İnternet kazanın.

BTK Akademi Bedava İnternet Ne Zaman Bitiyor?

BTK Akademi Bedava İnternet ile ilgili kampanya okullar açılana kadar süreceği yönünde bir bilgi bulunmamaktadır. Kampanyaya katılanlar aldıkları 6 GB bedava İnternet’i belirli süre boyunca kullanabilecekler. Tekrar alamayacaklar. Tekrar alabilmek için kampanyanın yenilenmesi veya yeni kampanyanın gelmesi gerekmektedir.

BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası Ne Kadar Sürecek?

BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası 19 Temmuz 2020 Tarihine kadar geçerlidir. O zamana kadar yukarıda anlattığımız şekilde başvurarak ücretsiz İnternet’e sahip olabilir ve BTK Akademi’de kullanabilirsiniz.

BTK Akademi Bedava İnternet İptal Başvurusu

BTK Akademi Bedava İnternet kampanyasından yararlandıysanız ve bunu İptal etmek istiyorsanız yapmanız gerekenleri aşağıda kısa bir şekilde anlatıyoruz.

SMS Olarak 2200 alıcısına IPTAL BTKAKADEMi yazıp gönderin.

BTK Akademi Bedava İnternet Detayları

BTK Akademi Bedava İnternet ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyen kullanıcılar için detayları aşağıda maddeler halinde sunuyoruz. Bu bilgiler aynı zamanda Turkcell resmi İnternet sitesinde’de yayınlanan bilgilerdir.

  • BTK Akademi BiP kanalına abone olan kullanıcılara btkakademi.gov.tr yönünde geçerli olacak aylık 6GB tanımlanacaktır.
  • Kampanya 19.05.2020-19.07.2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • BTK Akademi 6GB hediye internet kampanyasından bireysel ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip olan kullanıcılar yaralanabilecektir. Data Hatları bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
  • Kampanyaya katılım BiP kanalı üzerinden olup, ücretsizdir.
  • Kampanya 2 ay boyunca geçerlidir ve otomatik yenilenir.
  • Paket sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.
  • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • İnternet paket aşım ücreti tarife aşım ücreti üstünden devam edecektir.
  • Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Data paketi internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

BTK Akademi Bedava İnternet ile ilgili gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın