Bu Makinede Güvenli Önyükleme Etkinleştirilemedi FİFA 23 (2022)

 Bu Makinede Güvenli Önyükleme Etkinleştirilemedi FİFA 23 (2022)
Okunuyor Bu Makinede Güvenli Önyükleme Etkinleştirilemedi FİFA 23 (2022)

Bu Makinede Güvenli Önyükleme Etkinleştirilemedi FİFA 23 sorunu ile karşılaşan oyuncular için 2022 yılına özel güncel çözüm yöntemini anlatıyoruz. En popüler futbol oyununu oynarken karşılaştığınız hata kodundan sizi kurtaracak çözümü burada bulacaksınız. FİFA 2023 şuanda açık beta halinde olmasına rağmen binlerce oyuncu hata kodu: 769 ile karşılaşmaya başlamış durumda. Bu hata oyunu oynamanızı engel olduğu gibi gelişen lig sisteminden de geri kalmanızı sağlıyor. EA Games tarafından geliştirilen günümüzün en popüler ve en gelişmiş futbol oyunlarının başında geliyor. Daha önce ücretli olarak satılan oyun serisi artık Bu Makinede Güvenli Önyükleme Etkinleştirilemedi FİFA 23 adı altında çevrim içi bir platforma dönüştürülerek tamamen ücretsiz bir şekilde tüm oyunculara sunulacak. Türkiye üzerinden oyuna girmeye çalışan oyuncular Bu Makinede Güvenli Önyükleme Etkinleştirilemedi FİFA 23 ile karşılaşmaya başladılar. Yerli kaynaklarda yeterince sorunla ilgili çözüm olmaması oyuncuların bu konuda zorlanmasına sebep oluyor.

Bu Makinede Güvenli Önyükleme Etkinleştirilemedi FİFA 23

Bu Makinede Güvenli Önyükleme Etkinleştirilemedi FİFA 23 oyununa giriş yapmaya çalışan oyuncuların karşılaştıkları “Bu Makinede Güvenli Önyükleme Etkinleştirilemedi FİFA 23” sunuculardan kaynaklanan bir sorundur. Oyun henüz beta aşamasında olduğundan dolayı bu gibi problemlerin görülmesini normal karşılıyoruz. Yalnızca Türkiye üzerinden değil tüm Avrupa’da ki oyuncuların Bu Makinede Güvenli Önyükleme Etkinleştirilemedi FİFA 23 oyununa girerken Kasma Sorunu ile karşılaştığı bilgisini aldık. Bunun sebebi tamamen sunuculardan kaynaklıdır. Henüz beta aşamasında olmasından dolayı sunucu yoğunlukları bu gibi hata kodlarıyla karşılaşmanızı sağlar.

Bu Makinede Güvenli Önyükleme Etkinleştirilemedi FİFA 23

FİFA 23 Spiker Sorunu Çözümü
Bu Makinede Güvenli Önyükleme Etkinleştirilemedi FİFA 23

Bu Makinede Güvenli Önyükleme Etkinleştirilemedi FİFA 23 çözümü bulunmamaktadır. Henüz erişimimize açık olmadığından dolayı böylesine hatalar görmek normaldir. Fakat cihazınıza yükleyeceğiniz bir VPN programı ile farklı ülkede gözükerek oyuna giriş sağlayabilirsiniz. Şuanda Türkiye sunucularına erişim kapalı durumda. Beta aşamasının ilerleyen süreçlerinde Türkiye’de ki oyuncu kitlesinin de deneyimleyebileceği bir açık beta süreci başlayacak. O zamana kadar beklemekten başka bir çare bulunamamaktadır.

Bu Makinede Güvenli Önyükleme Etkinleştirilemedi FİFA 23 resmi İnternet sitesinde karşılaşılan bu Optimizasyon Sorunu Çözümü ile ilgili bir açıklama yapmamıştır. Fakat Türkiye sunucu durumunu kontrol ettiğimiz zaman kapalı olduğunu görebiliyoruz. Doğal olarak hatanın da bu sebeple görüldüğü düşüncesindeyiz.

FİFA 2023 Nedir?

FİFA 2023 Türk oyuncular için tamamen Türkçeye çevrildi ve yerelleştirildi. Oyun için şu ana kadar 300 saati bulan seslendirme yapıldı. Oyunda maçlarımızda göreceğimiz spikerin ve yorumcunun kim olacağınınsa çok yakında duyurulacağı belirtildi. Ayrıca Türkiye’de yer alan özel sunucular kuruldu. Bu sayede oyunculara daha pürüzsüz bir deneyim sunulması sağlanacak.

FİFA 2023’de Türkiye Süper Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi dâhil 30’dan fazla uluslararası ligde yer alan 600’den fazla takım ve 17.000’in üzerinde oyuncu yer alacak. Oyuncular, bu geniş havuzdan kendi kadrolarını kuracaklar. Resmi 1v1 Maçlarına, Lig Maçlarına, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz Özel Maçlara ve değişik stratejiler kurulabilen ve takım özelleştirmeleri yapılabilen Antrenör Modu’na oyun çıktığı gibi erişim sağlayabileceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın