Bu Videonun Daha Yüksek Kaliteli Bir Sürümü Yüklenirken Bir Hata Oluştu

 Bu Videonun Daha Yüksek Kaliteli Bir Sürümü Yüklenirken Bir Hata Oluştu
Okunuyor Bu Videonun Daha Yüksek Kaliteli Bir Sürümü Yüklenirken Bir Hata Oluştu

Bu Videonun Daha Yüksek Kaliteli Bir Sürümü Yüklenirken Bir Hata Oluştu sorunu 2022 yılında çok sık karşılaşılmaya başlanan problemlerin başında gelmektedir. Sorunları ortadan kaldırmak için sizlere sunduğumuz çözüm yöntemlerini deneyebilirsiniz. Hatanın devam etmesi halinde sizlere sunacağımız yeni çözüm yöntemleri de olacak. 2022 yılı boyunca Bu Videonun Daha Yüksek Kaliteli Bir Sürümü Yüklenirken Bir Hata Oluştu uyarısı alanlara güncel çözüm hizmeti vermeye devam edeceğiz. Ülkemizde milyonlarca kişi tarafından kullanılan Apple markalı cihazlarda görülmeye başlanılan bu hata oldukça can sıkmaya başladı. Kullanıcılar bu hatanın kendilerinden mi yoksa cihazlarından mı kaynaklandığını merak ediyorlar.

Bu Videonun Daha Yüksek Kaliteli Bir Sürümü Yüklenirken Bir Hata Oluştu

Apple bu hatayla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Aynı zamanda resmi İnternet siteleri üzerinden de kullanıcıların çok sık görmeye başladıkları “Bu Videonun Daha Yüksek Kaliteli Bir Sürümü Yüklenirken Bir Hata Oluştu” uyarısıyla ilgili bir çözüm yöntemi de paylaşmadılar. Durum böyle olunca giriş yapamayan kullanıcılar sorunun kendilerinden kaynaklandığını düşünmeye başlıyor. Aslında sorunun sebebi her ne kadar siz olmasanız da bu hatayı ortadan kaldıracak kişi sizsiniz. Aşağıda anlattığımız çözüm yöntemlerini uygulayarak hatalardan kurtulabilirsiniz. Eğer çözümleri uygulamanıza rağmen hala hata almaya devam ediyorsanız bize bildirin. Sizler için özel ve yeni çözüm yöntemleri üretmeye devam edeceğiz. 20 Farklı cihazda aşağıda anlatılan çözümler denendi ve onaylandı. Aynı zamanda kısa süre sonra çözümü nasıl uygulayacağınızla ilgili bir yardımcı video da hazırlayıp paylaşacağız.

Bu Fotoğrafın Daha Yüksek Kaliteli Bir Sürümü Yüklenirken Bir Hata Oluştu
Bu Videonun Daha Yüksek Kaliteli Bir Sürümü Yüklenirken Bir Hata Oluştu
  • Cihazınızı yeniden başlatın.

Apple cihazlar İOS işletim sistemiyle çalıştıklarından dolayı arka planda çalışan bazı önemli uygulamaların doğru çalışmaması çeşitli hatalar almanızı sağlayabilir. Cihazınızı yeniden başlatarak hata alıp almadığınızı kontrol ediniz.

  • iCloud çıkışı yapınız

iColoud girişi yapmaya çalışırken “Bu Videonun Daha Yüksek Kaliteli Bir Sürümü Yüklenirken Bir Hata Oluştu” uyarısı alanlar önce çıkış yapıp sonra tekrar giriş yaparlarsa sorun ortadan kalkıyor.

  • Tarih ve Saat Ayarları

Cihazınızdaki tarih ve saat ayarlarınızın doğru olduğundan emin olunuz. Eğer tarih ve saat ayarınız yanlışsa düzeltin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın