Bülent Serttaş Akdeniz Klibi İzle ve Dinle

 Bülent Serttaş Akdeniz Klibi İzle ve Dinle
Okunuyor Bülent Serttaş Akdeniz Klibi İzle ve Dinle

Bülent Serttaş Akdeniz Klipi İzle ve dinle ile kaldırılan şarkının değerlendirilmesini yapabilirsiniz. Erotik şikayetler yüzünden YouTube platformundan kaldırılan videoyu şikayet edenlere serttaş tarafından vatan haini denildi. Televizyonların en neşeli ismi ve sabah programlarının baş konuğu sanatçımız Bülent Serttaş son çıkardığı Akdeniz parçasına çektiği klip olay oldu. Bir yatta mayolu kızların eşlik etmesiyle çekilen klip kısa sürede bir çok kitlenin eleştirisi haline geldi. Akdeniz’i öven ve turistlerin ilgisini çekebilecek bu Akdeniz klipinin şikayetler alması ve kaldırılması üzerine Bülent Serttaş açıklamalar da bulundu. Bizde sizler için Bülent Serttaş Akdeniz Klibi İzle araştırması yapanlara kaliteli haliyle videoyu paylaştık.

Bülent Serttaş Akdeniz Klibi İzle

Bülent Serttaş Akdeniz Klibi İzle şeklinde aramaların bu kadar artmasının sebebi YouTube platformunda kısa süre önce videonun kaldırılmasından kaynaklı. Genellikle çeşitli hileler basan videolar veya kural ihlalleri yapan videolara kısıtlamalar geldiğini görmüştük. Bu seferde Bülent Serttaş tarafından paylaşılan Akdeniz isimli parçaya yapılan klip yüzünden video kaldırıldı. Şikayet edenler videonun içerisinde erotik görüntülerin olduğunu söylemişler ve bu durumda da kısıtlama getirilmiş ve daha sonrasında kaldırılmış. Henüz klibi izlemeyenler aşağıdaki bağlantıdan en kaliteli şekilde izleyebilirler.

Bülent Serttaş Akdeniz Klibi İzle
Bülent Serttaş Akdeniz Klibi İzle

Daha sonrasında yapılan araştırmalarda klip içerisinde bir erotik sahnenin olmadığı anlaşılınca videonun tekrar yüklenilmesine izin verildi. Bülent Serttaş Akdeniz Klibi İzle ile erotik olarak şikayet edilen bu klip hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda bekliyoruz. Bu haberler sonrasında Bülent bey şikayet edenlerin sektörden düşmanlarının olduğunu düşündüğünü dile getirmişti. Bu olayın daha önce İbo Show da oryantal didem varken kafasını çevirmesi ve ardından klip çekimlerinde böylesine bir şeyler kullanması olduğu düşünülüyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

YouTube’dan Kaldırılan Bülent Serttaş Akdeniz Klipinin Sözleri;

Akdeniz kazan yüreğim kepçe
Açmış kapıları binlerce gence
Disko bar eğlence akla gelince
Akdeniz akşamlarını durduramazsın

Havası essin
Kokusu gelsin
Beni ihmal etmesin
Ne zaman gelirse gelsin

Akdeniz’im Aşk Denizim
Ben sana mecburum bilmelisin

Sarılmak koklamak
Öpmek istiyor
Seni görünce dayanamıyor
Yakmışsın bir kere sönmek bilmiyor
Aç kapıları Akdeniz ben geliyorum

Bülent Serttaş Akdeniz Klibine Tepkilerin Sebebi (İbo Show: Oryantal Didem Olayı)

ent Serttaş Akdeniz Klibine Tepkilerin Sebebi
Bülent Serttaş Akdeniz Klibine Tepkilerin Sebebi
Bülent Serttaş Akdeniz Klibine Tepkilerin Sebebi
Bülent Serttaş Akdeniz Klibine Tepkilerin Sebebi

Bülent Serttaş Akdeniz Şarkısı Klipi İzle

Bülent Serttaş Akdeniz Klipi İzle

Bülent Serttaş Akdeniz Klibi Oyuncuları

Bülent Serttaş Akdeniz Klibi Oyuncuları oldukça merak edilmeye başlamış durumda. Konuyla ilgili herhangi bir bilgi resmi olarak yer almamaktadır. Sanatçıların bu tür kötü bir şikayetle eleştirilmesi ve araştırılmaya başlanmasını da doğru bulmuyoruz. Fakat yapılacak açıklamalardan sizleri anın da haberdar edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın