Büşra Büyükşen İnstagram Hesabı

 Büşra Büyükşen İnstagram Hesabı
Okunuyor Büşra Büyükşen İnstagram Hesabı

Büşra Büyükşen İnstagram Hesabı arayıp da bulamayan insanlar için kısa yol bağlantısıyla paylaşılmıştır. Müge anlı programına konu olan NECLA METİN BÜYÜKŞEN cinayeti sonrası insanların aradığı Büşra’nın İnstagram hesabıdır. 2018 yılında düzenlenen bir suikast sırasında evlerine giren maskeli şahıslarca Annesi ve Babasının öldürülmesi sonrasında kendisinin de öldürüleceği sırada silahın tutukluk yapmasıyla kurtulmuştu. Üniversite öğrencisi Büşra Büyükşen şans eseri canlı kalması ve ailesinin katledilmesinin artık aydınlatılmasını istiyor. Bu yüzden müge anlı programına katılarak sesini herkese duyurmaya çalıştı. Bu haberlerin ardından insanlar Büşra Büyükşen İnstagram adresini araştırmaya başladılar.

Büşra Büyükşen İnstagram

Büşra Büyükşen İnstagram üzerinden resmi hesabını bulamayanlar araştırmalarına devam ediyor. Bilindiği gibi biz bulunamayan ve aranan sosyal medya hesaplarını sizlerle paylaşıyoruz. Teknolojinin gündemini yakalamanız ve aradıklarınızı bulabilmeniz için araştırmalarımız devam edecektir. Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması olan İnstagram üzerinden hemen hemen herkesin bir profili vardır. Genellikle kullanıcılarının aktif kullanmasından dolayı insanlar birisini araştırırken önce sosyal medya hesaplarına bakıyorlar. Çünkü bu uygulamalar üzerinden hem daha iyi bilgi alınabiliyor hem de araştırılan kişiyle iletişime geçilebiliyor. Büşra Büyükşen İnstagram hesabının da bu kadar aratılmasının sebebi tam olarak bu.

Büşra Büyükşen İnstagram
Büşra Büyükşen İnstagram

Cinayet gecesi yaşadıklarını anlatan genç kız Büşra olayın etkisinden hala kurtulamadı. Detayları burada anlatmak istemiyoruz, oldukça korkunç ve üzücü bir hikaye. Haber sitelerinde zaten bu durumları fazlasıyla görecek gibisiniz. Biz sadece bulamadığınız sosyal medya hesaplarını sizlere bularak bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Adalet sistemi ve kolluk güçlerimizin sonuna kadar çalıştığına eminiz. Büşra Büyükşen için tekrar baş sağlığı diliyoruz. Büşra Büyükşen İnstagram üzerinden iletişime geçerken yazdıklarınıza dikkat etmenizi rica edeceğiz. Sosyal medyada kullanacağınız yanlış cümleler hakkında suç duyurusu açılmasına sebep olabilir.

Büşra Büyükşen’in Gözünden Olay Gecesi

O gece, annem ve babamla evde oturuyorduk. Birden bahçe kapısı açıldı, içeriye biri girdi. Gezmeye giden ağabeyimin geldiğini zannettik.

Sonra içeriye yüzü maskeli, elinde tüfek bulunan kişi girdi ve doğrudan babama yönelerek ateş etti. O sırada babam sadece ellerini kaldırmış ‘Yapma’ diyordu.

Büşra Büyükşen
Büşra Büyükşen

Annem ise sadece ‘Allah’ diyerek bağırıyordu, şoka girdi. Ben de önümdeki çaydanlığı katile fırlatarak, odadan kaçmaya çalıştım. Bu sırada silahıyla uğraşıyordu.

Sonra bana ateş etmek istedi ancak silah tutukluk yaptı. Dipçikle başıma vurdu, yere düştüm. Orada bir süre gözüm kapalı, hareketsiz yattım.

Bir süre sonra babamın ve annemin odasına bakmaya bile cesaret edemedim. Arkadaki odanın penceresinden atlayarak sokağa fırladım. Bu sırada ayağım kırılmış. Yoldan geçen bir araca binerek jandarmadan yardım istedim.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın