Buzdevri 6 Telegram İzle Linki (2022)

 Buzdevri 6 Telegram İzle Linki (2022)
Okunuyor Buzdevri 6 Telegram İzle Linki (2022)

Buzdevri 6 Telegram İzle ile filmi bedava olarak İnternetten izlemeye çalışan çok fazla insan var. Bizde bu konuda sizler için geniş çaplı bir araştırma yaptık. Günümüzde popüler olan Buzdevri 6 gibi filmleri Telegram aracılığıyla İzleme fırsatı sunan bazı insanlar var. Fakat filmleri buradan izlemek yasal değildir. Kesinlikle bu tür illegal paylaşımları yapmıyor, desteklemiyor ve önermiyoruz. Buzdevri 6 Telegram İzle için yaptığımız araştırmalarda izleyicilerin güvenliklerini korumak adına girişimler başlattık. Haberin detaylarını aşağıda daha iyi anlayacaksınız. Buzdevri 6 Telegram üzerinden mp4 dosyasıyla izle ile izlemek veya indir ile cihazlarına yüklemek isteyenlerin son zamanlarda aradığı adres. Telegram üzerinden Buzdevri 6 gibi filmleri yükleyip paylaşanların adreslerini bularak buradan izlemek isteyenlerin sayısı çok fazla. Bu konuda araştırmalar yaparak size uyarılarda bulunduk. 2022 Tarihinde yayınlanacak olan Buzdevri 6 filmini şimdiden Telegram üzerinden sinema çekimi görüntüleriyle alt yazılı veya Türkçe dublaj halini izlemek isteyenler oldukça fazla. Korona virüsü yüzünden bir çok film gösterme giremediği için bu filmi’de iptal edebilirler. Buzdevri 6 filmini Telegram ile izlemek isteyenler için bulduğumuz önemli bilgileri sizlerle paylaşacağız. Aşağıda önemli tespitlerimizi ve uyarılarımızı dikkate alarak okumanızı rica ediyoruz.

Buzdevri 6 Telegram İzle

Buzdevri 6 Telegram ile filmi bedava izlemek isteyenler yaptığımız araştırmaları okumalarını öneriyoruz. Bir filmi yayınlayan kurum ve kuruluşlar yerine onu illegal yollardan paylaşanları kesinlikle tercih etmeyin. Telegram dosya paylaşımı için geliştirilmiş bir araç olmasına rağmen Buzdevri 6 İzle gibi bağlantılar ve videoların paylaşılması yasak. Buzdevri 6 Telegram üzerinden izle mp4 haliyle ile izlemek isteyenler veya indir ile cihazlarına yüklemenizi tavsiye etmiyoruz. Filme olacak büyük ilgiyi bilenler Telegram gibi bulut sistemi üzerinde Hızlı ve Öfkeli 9 filminin olduğunu iddia ettikleri dosyaların içerisine zararlı yazılımlar yükleyebilirler. Bunları film olduğunu düşünüp indirenler cihazlarına bilmeden yükledikleri virüsler yüzünden kişisel bilgilerini çaldıra bilirler.

Buzdevri 6 Telegram İzle
Buzdevri 6 Telegram İzle

Sizlerin arama motorlarından bulduğu Buzdevri 6 Telegram bağlantıları tamamen yasal değildir. Filmin yayın haklarının elinde bulunduran kuruluşlar yalnızca yayınlayabilir. Bu tür platformlarda yayınlanan videolar yasal olamayabiliyor.

Buzdevri 6 Konusu

Geçtiğimiz günlerde, şimdiye kadar yayınlanan Buz Devri filmlerinde sevilen Sid karaterini seslendiren Yekta Kopan’ın, serinin altıncı filminde kendisinin ve diğer ana karakterleri seslendiren Haluk Bilginer ile Ali Poyrazoğlu’nun yer almayacağını açıklaması Buz Devri hayranlarını üzdü.

Yekta Kopan’ın kişisel blogunda ve sosyal medya hesabında duyurduğu haber, sosyal medya kullanıcıları arasında filmin en büyük başarısının nedeninin Türkçe seslendirme ekibi olduğu ve eğer bu isimler filmde yer almayacaksa altıncı filmi izlemeyecekleri şeklinde yorumlar aldı. Buna rağmen Buz Devri’nin altıncı filmi “Ice Age: Adventures of Buck Wild”ın animasyon severler ve çocuklar tarafından merakla bekleniyor.

Film, bu kez heyecan arayan sıçan kardeşler Crash ve Eddie’yi merkezine alıyor. Kendilerine ait bir yer bulmak için yola çıkan Crash ve Eddie, kendilerini yerin altındaki devasa bir mağara olan Kayıp Dünya’da kapana kısılmış bir halde bulur. Gelincik Buck Wild tarafından kurtarılan Crash ve Eddie, Kayıp Dünya’yı dinozor egemenliğinden kurtarmak için birlikte harekete geçer.

Film, Disney’in dijital platformu olan ve geçtiğimiz günlerde Türkiye’deki yayın lisansını alan Disney Plus’ta yayınlanacak. Yekta Kopan, filmde yer almamalarının nedeninin de dijital platformda yayınlanacak filmin bütçesinin çok düşük tutulması ve hak ettikleri ücretin ödenmemesi olarak açıklamıştı.

2002 yılında başlayan animasyon serisinin ülkemizde büyük bir hayran kitlesi olmasında, hiç kuşkusuz Türkçe dublajının etkisi var. Yekta Kopan, Haluk Bilginer ve Ali Poyrazoğlu’nun olmadığı bir Buz Devri filminin, izleyiciler tarafından serinin diğer filmleri kadar sevilip sevilmeyeceğini zaman gösterecek

Buzdevri 6 İzle Telegram

Buzdevri 6 Telegram İzle adı altında yabancı kaynaklar içerikler üretmeye başladı. İnternet siteleri ve sayfalar ile filmi izlemek isteyenlere ulaşıyorlar. Buzdevri 6 Telegram İzle gibi bağlantılara güvenmeyin. Filmi yayın haklarını elinde bulunduran yerlerden izleyin.

İllegal sitelerin paylaştığı dosyalar zararlı olabilir. Bu tür dosyalar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizi ele geçirmektedir. Buzdevri 6 Telegram İzle için en güvenilir yol güvenilir kurumların aracılığıyla gerçekleşecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın