Call Of Duty Black Ops Zombie Taktikleri

Call Of Duty Black Ops Zombie Taktikleri

Call of Duty Black Ops efsanesinin Zombi versiyonu. Bu versiyon iki kişiye göre tek kişi oynanırken biraz daha zor oluyor. Ama işinize yarayacak bazı taktikler ile daha kolay ilerlemeniz mümkün. Bizde sizin için o taktikleri anlatmaya çalıştık.
Öncelikle round ilerledikçe zombilerin öldürülmesi zorlaşıyor, bu yüzden mermileri idareli kullanmalıyız. Başlangıçta elimizde sadece bir tabanca oluyor. Bunu bile idareli kullanmamız gerekiyor. Elimizde olan 500 puanla hemen silah almak yerine parayı çoğaltma stratejisini kullanabilirsiniz.

Yani şöyle ki ;
Bariyerlere gelen zombileri ilk round’da bıçağınızla öldürmelisiniz. Mermi israf etme lüksünüz olmamalı. 2.Round da bıçakla öldürmek zorlaşır ama devam edin. 3.Round da tabanca kullanmaya başlayın.
Ve ufak bir tüyo vereceğiz; tek bir zombi kaldığında ve bariyer kırıyorsa, siz her kırdığı bariyeri bekleyerek tek tek tamir edin. Yani bir tahta söktü. 2. Tahtayı sökerken siz bariyeri tamir edin.
Bu sayede tamir ettiğiniz parça başına 10 puan kazanacaksınız. Bir süre sonra öldürdükten sonra bazı bölümleri açmanız gerekecek. Yani kapalı kapılar yanına giderek puanınızın yettiği kadar bölge açmaya bakın. Ve silah olarak makineli modeller tercih edin,

örneğin; Ak74u, MPL vs.
Bu silahları duvarlara bakarak bulabilirsiniz. Ve bu silahlar bölümleriniz ilerledikçe etkisini kaybedecek. Çünkü ilk başta belirttiğimiz gibi zombiler her bölüm başına güçleniyor. Silahları güçlendirmenin basit ve etkili bir yoluda upgrade etmek.


Nasıl yapmalısınız ?
Kolay bir yöntemi var. Başladığınız yerden dümdüz gittiğinizde ortada ki büyük kapıyı açmanızla beraber o büyük alanda bir teleport cihazı bulunuyor. Yine düz gidip sağınıza bakmanız yeterli. Elinizde ki silahla beraber bu teleport cihazına binerseniz burada bir upgrade aleti bulunuyor.


Ama bundan önce bu teleport cihazını çalıştırmak için cihazın yanına gidip active to pad demeniz gerekiyor. Yani yanına gidip f tuşuna basın. Ardından oyuna başladığımız o yuvarlak kürenin yanına gidip yine f ye basın ve tekrar teleport cihazının yanına gidin. Ve active teleport yazısını görünce f ye basın.


Bu sizi yukarı bir kısma çıkaracak ama çabuk olmalısınız, bir süre sonra geri başladığınız yere gideceksiniz. Elinizdeki silahı orada ki mavi cihaza yaklaştırıp upgrade denen yerde f ye basarak silahınızı güçlendirebilirsiniz. Her silaha göre farklı ekipmanlar, lazerler ve fazla mermi eklemesiyle size geri veriyor. Tabi puanınızın bir kısmınıda götürüyor.
Quick Revive bu içecek sizin için çok önemlidir. Zombiler üzerinize yığınla geldiğinde bazen yere düşüyorsunuz ve elinizde sadece tek bir silahla baş etmeniz gerekiyor. Ve bir süre sonra tekrar kalkıyorsunuz. Ama quick revive içeceği içmediyseniz kalkmanız mümkün olmuyor yani ölüyorsunuz. Bu içecek hayati değer taşıyor. Bunu içmek için, yine başladığınız yere gidip sağa doğru gidin. Mavi bir soda kutusu görünümünü andıran alete gidip yine f tuşuna basın. Yine puanınızın bir kısmınızı alacak ama çok değerli birşey elde etmiş olacaksınız.


Ve silah kutuları üzerinde soru işareti bulunan kutular var bazı yerlerde. Bunları belirli bir puan karşılığı açıyorsunuz ve şansınıza göre bir silah veriyor. Bazen çok kötü silahlar verebiliyor, bazen de müthiş silahlarla sizi karşılıyor ;
Ray gun, Thunder gun gibi. Daha iyi oynayabilmeniz adına bazı taktikler vermeye çalıştık umarız işinize yarar.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.