Call of Duty Filmi Bir Türlü Çıkamıyor

 Call of Duty Filmi Bir Türlü Çıkamıyor
Okunuyor Call of Duty Filmi Bir Türlü Çıkamıyor

Call of Duty Filmi çıkacağı haberleri ile oyuncular ve film dünyası çalkalanmıştı fakat şimdi olumsuz gelişmeler ile çıkamayacağı yönünde haberler yayılmaya başladı. Call of Duty oyununu popüler yapan grafikleri, mekanikleri ve işleyişi gibi görünse’de herkesi etkilemeye başaran hikayesi ile ön plana çıkıyor. Böylesine bir efsanevi hikayeye sahip oyunun filmi çekilse gişe rekorları kıracağını düşünür dururduk hep.

Call of Duty evrenini anlatacak olan bir film çekileceği duyurusu yapıldıktan sonra oyun ve film sevenleri birlikte sevindirmeyi başardı. Yönetmen koltuğunda Stefano Sollima oturacağını duyunca heyecanımız biraz daha arttı. Fakat gelişen bazı olumsuz olaylar filmin uzun bir süre ertelenebileceğini gösteriyor.

Değişen oyun ve film piyasası sürprizlerle dolu olduğundan dolayı Call of Duty Filminin ertelenme ve iptal edilme haberleri kesinleşene kadar bu haberleri sadece birer iddiadan sayıyorum. Çünkü iptal edildi, daha çok zamanı var denilen yeni nesil filmlerin ve oyunların bir anda piyasaya çıkmasına alıştık. Bu haberlerde bunlardan bir tanesi olabilir.

Call of Duty Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Call of Duty Filmi Ne Zaman Çıkacak?
Call of Duty Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Call of Duty yarattığı seriler ve devam oyunları ile milyonlarca oyuncuyu kendisine hayran bırakmayı başarmıştı. Hala akıllarımızda yer edinen hikayesinin bir filme dönüşmesi çok etkileyici bir yapım olacağını şimdiden tahmin etmemizi sağlıyor.

Call of Duty Filmi için beklentiler ne kadar yüksek tutulsa’da yapımcılar için bunun daha vakti var gibi görünüyor. Yani bunu ertelemişler gibi, fakat nereye? ne zamana? kim? neden ertelemiş yahu gibi soruların cevapları havada kalıyor. Buda burnumuza yeni nesil reklam stratejilerini getiriyor.

Call of Duty Filmi Ne Zaman Çıkacak? sorusunu cevaplamak için erken olabilir fakat bizim tahminimizce gelecek sene film çıkarılmış olacak. Oyunların başarısı ve film haberinden sonra gördükleri büyük ilgi bu erteleme olayını fazla uzatamayacak bir duruma soktu. Bu sebeplerden dolayı iptal edildi, ertelendi haberleri bizim için şuanda reklam kokusu almamızı sağlıyor.

Call of Duty Filminin Fragmanını Bekliyoruz

Call of Duty Filmi ertelendi diye haberler yayılmış olsa’da biz bu filmin fragmanının yakın bir tarihte büyük haberler eşliğinde yayınlanacağını düşünüyoruz. Gündemden düşmemek ve herkesin bunu duymasını sağlamak için yapıldığını düşündüğümüz bu haberler bir reklam stratejisi olabilir.

Çoğu oyunda ve filmde yapıldığını gördüğümüz bu taktikten dolayı yakın bir tarihte Call of Duty Filminin Fragmanı paylaşılabilir. Sonra bizi kandırdılar, boşuna üzdüler diye siteme girmeyin, biz şimdiden uyaralım.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın