Kapat

Call of Duty Mobile Açılmıyorsa Yapmanız Gerekenler

Anasayfa
Oyun Haberleri Call of Duty Mobile Açılmıyorsa Yapmanız Gerekenler
Call of Duty Mobile Açılmıyor 2019

Call of Duty Mobile Açılmıyor diye dert etmeniz gerekmiyor böyle bir hata veya sorunla karşılaştığınız zaman yapmanız gerekenleri söylüyoruz. CoD: Mobile bu kadar detaylı ve güzel grafiklere sahip bir oyunken hızlı bir başlangıç yapmasından sonra Açılmıyor gibi türlü türlü hatalarla karşılaşmak doğal sayılabilir.

Bu başlık altında oyunu açmanızı sağlayacak çözüm yollarını derleyip topladık. Eğer aşağıdaki çözüm yolları Call of Duty Mobile Açılmıyor sorununuza çözüm olmazsa yorum olarak bizlere yazmanız farklı yollar aramamızı sağlar.

Call of Duty Mobile Açılmıyor

Call of Duty Mobile Açılmıyor gibi sorunlarla karşılaşan oyuncular öncelikle oyunun neden açılmadığını bulmaları gerekiyor. Aksi takdirde bir çok farklı çözüm yolu deneyerek hem zamandan kaybedip gereksiz yere uğraşırsınız hemde çözümünü bulmakta zorlanabilirsiniz.

Gelen güncellemeler sonrasında CoD: Mobile Açılmıyor gibi hatalarla karşılaşan oyuncuların sayısı çok azaldı fakat hala bu tür sorunlar gündemde.

Call of Duty Mobile Açılmıyor
Call of Duty Mobile Açılmıyor

Call of Duty Mobile Açılmıyor diye üzülmeyin aşağıdaki yöntemlerimiz bu tür sorunlara çözüm olacak önemli adımları uygulamanızı sağlayacak.

1 – Yöntem

Mobil cihazınızın Ayarlar kısmına gelin ve aşağıdaki yolları takip edin.

  • Ayarlar >
  • Uygulamalar >
  • Call of Duty Mobile >
  • Depolama >
  • Depolama Alanını Temizle

Oyunun fazla yer kaplaması bazen yeni güncellemeleri veya arka planda indirmeniz gerekenleri engelleyebiliyor. Bu yöntem ile oyunun telefonunuzda kapladığı gereksiz tüm verileri silmiş olacaksınız. Fakat oyuna giriş yaptığınız zaman hesabınızdan çıkmış olacaktır, tekrar giriş yapmanız gerekecek.

2 – Yöntem

Call of Duty Mobile Açılmıyor sorunu ile karşılaşan kullanıcılar genellikle oyunun APK sürümünü indiren veya güncelleme işlemlerini unutmaları sonucunda bu hatayı almaktadırlar. Bu yöntem ile bu sorunu rahatlıkla çözebilirsiniz.

Telefonunuzda uygulama marketine giriş yapın ve arama kısmından oyunu bulun. Oyuna uygulama marketinde tıkladığınız zaman AÇ yazısını göreceksiniz buradan çalıştırmaya çalışın. Eğer gerekli güncellemeler varsa onları yapın.

3 – Yöntem

Evet son yöntemimize sıra geldi. Call of Duty Mobile Açılmıyor sorununa buda çözüm olmazsa sizler için daha farklı çözüm yöntemleri aramaya devam edeceğiz.

Oyunu oynayanların sayısı milyonlara ulaştığı için ani yüklenmelerden sunucularda kasma veya dolma gibi unsurlar meydana gelebiliyor. Biraz bekledikten sonra tekrar oyunu çalıştırmaya çalışmak farklı bir çözüm yolu olacaktır.

Call of Duty Mobile Açılmıyor sorunu ile hala karşılaşıyorsanız ve yukarıdaki yöntemler işinize yaramadıysa sorununuzu aşağıdan yorum olarak bizlere yazın. En kısa sürede daha farklı ve kesin yöntemler ile sizlere geri dönüş yapacağız.

0 0 0 0 0 1

“Call of Duty Mobile Açılmıyorsa Yapmanız Gerekenler” üzerine 2 yorum

  1. Kemal says:
  2. Melike says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir