e
sv

Call of Duty Mobile APK Sürümü Güncel

875 Okunma — 22 Ekim 2019 08:56
Call of Duty Mobile APK
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Mobile APK sürümü 2019 güncel haliyle indir işlemini akıllı cihazlarınıza gerçekleştirmenizi sağlayacak özel yazı hazırladık. CoD: Mobile APK ile yalnızca 2019 versiyonları değil gelecek yıllardaki versiyonlarını güncel halde takip edip indir işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

Artık dünya oyun pazarı içerisinde en büyük dilimi elinde tutan platform mobil oyunlar olarak anılmaya başlandı. Bilgisayarı, Xbox’u, veya PS gibi cihazları olmayan kullanıcılar veya olan kullanıcıların ortak özelliği herkesin telefonu olması. Kullanıcısının fazlalığı ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte telefonlara artık daha yüksek kalitelerde önemli uygulamalar ve oyunlar geliştirilebiliyor.

Call of Duty Mobile APK ile Android veya İOS cihazlarınıza oyunu rahatlıkla indirip kurabilirsiniz. Mobil platformlarda oyun sevenlerin genellikle strateji veya yarış oyunu gibi yapımları tercih etmesi geçen yıl çıkan PUBG Mobile ile yıkıldı ve diğer oyun firmalarının yakalayamayacağı rekorlar kırdı.

Call of Duty: Mobile APK
Call of Duty: Mobile APK

Oyunun ilk çıkacağı haberleri yapıldığında sadece hayatta kalma temalı bir oyun olacağını sanırken beta sürümü ile daha geniş oyun modlarını içerisinde barındırdığını öğrendik. Call of Duty Mobile APK, aslında telefonlarına sorunsuz ve sıkıntısız yüklemek isteyenlerin veya oyun içerisinde hile yapmak için indir işlemini uygulamak isteyenlerin tercihleri arasında.

İlgili İçerik: Call of Duty Mobile Hile

Bu yazımız ile sizleri CoD: Mobile APK İndir butonu ile akıllı cihazlarınıza oyunu yüklemenizi sağlayacak kısa yolları 2019 güncel haliyle paylaşıyoruz.

Call of Duty Mobile APK

Call of Duty Mobile APK sürümünü indirmeden önce bilmeniz gereken bazı bilgileri özetle anlatmamız gerekiyor. 2019 yılında çıkan bu oyun kısa süre içerisinde milyonlarca indirilmeyi başardı fakat beta süresince yalnızca 3 ülkede oynanmasına izin veriliyordu. Betasını kısıtlı ülkelere açarak böyle yüksek indirme değerlerini başaran bir yapımın kalitesinden şüphe duyulmaz.

Call fo Duty Mobile APK indir işleminden sonra cihazınıza kurup giriş yaptığınız zaman çok zengin içerikli bir oyun sizi bekliyor olacak. Tabi’ki oyun daha taze olduğu için eksikleri olabilir 2019 yılında mobil platforma çıkan böylesine büyük bir oyun son çeyrekte yok.

CoD: Mobile APK
CoD: Mobile APK

Oyunun grafik ve oynayış kalitesine söz söylemeyeceğimiz gibi hayatta kalma kısmının diğer oyunlarla kıyaslanmadan değerlendirilmesini daha doğru buluyoruz. Her ne kadar başarısız bir hayatta kalma temasına sahip gibi görünse’de kendine özgü yeni özellikler taşıması Call of Duty Mobile APK sürümünü indirmeye yetecektir.

Call of Duty Mobile APK İndir

Call of Duty Mobile APK İndir yazımızda sizlere güncel olarak en temiz ve sorunsuz 2019 güncel versiyonlarını eklemeye devam edeceğiz. Oyunu sürekli olarak oynayabilmek için sitemizin bu sayfasını ziyaret etmeniz sizin için yeterli olacaktır.

CoD: Mobile APK halini cihazlarına indirip yüklemek isteyenler ve kurmak isteyenler için gereken tüm bağlantılara rahatlıkla tek sayfa üzerinden erişmenizi sağlamak adına hazırlandı. Bir birinden farklı ve başarılı haritalarda oynamak için yapmanız gerekenler çok basit.

Call of Duty Mobile APK İndir işlemi için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazarsanız en kısa sürede yardımcı oluruz.

Call of Duty Mobile APK 2019

Call of Duty Mobile APK 2019 güncel versiyonu tüm bu sayfadaki bağlantıları kapsamaktadır. Oyunu Android ve İOS işletim sistemli akıllı cihazlarınıza bu linkler üzerinden ücretsiz şekilde indirip kurabilirsiniz.

Oyunu kurarken yaşadığınız sıkıntıları veya sorunları bizlere bildirdiğiniz taktirde sizlere yardımcı olacağız. Call of Duty Mobile APK 2019 versiyonu güncel olarak buradan bulabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Call of Duty Mobile APK Sürümü Güncel