Call of Duty: Mobile CP Hilesi (2020)

 Call of Duty: Mobile CP Hilesi (2020)
Okunuyor Call of Duty: Mobile CP Hilesi (2020)

Call of Duty: Mobile CP Hilesi yapmak isteyen oyuncular 2020 yılında para hilesi ile CoD: Mobile oyunu içerisinde alabilecekleri özel kostümler için arayış içerisine giriyorlar. Biz hiç bir oyunda hiç bir hileyi desteklemediğimizi bilen oyuncular için bu hilenin oyunculara olan zararlarını araştırdık.

Oyun içerisinde yapmayı düşündüğünüz hileler hakkında biraz düşündüğünüz zaman böyle bir şeyin mümkün olmayacağı aklınıza gelebilir. Mümkün olmamasının sebebi milyonlarca oyuncusu olan CoD: Mobile gibi bir oyunda CP Hilesi yapabilmek demek oyunun sonunun geldiği demektir. Bundan dolayı para hilesi gibi hileler sadece hayalden ibaret.

Peki Call of Duty: Mobile CP Hilesi diye bir şey yoksa, neden böyle bir hile varmış gibi her yerde konular açıyorlar. İşte burada size vereceğimiz uyarılarla birlikte anlayabileceksiniz. Yazımızı okurken aklınıza takılan ve sormak istediğiniz her şeyi fikirlerinizle birlikte yorum olarak yazabilirsiniz.

CoD: Mobile CP Hilesi

CoD: Mobile CP Hilesi
CoD: Mobile CP Hilesi

CoD: Mobile CP Hilesi gibi çeşitli hile türlerine 2020 yılında oyuncuların ilgisi çok yüksek. Bu konuda bir araştırma yapmamızı ve içerik üretmemizi’de yine oyuncular istediler. Daha önce bu konular yüzünden zarar gören oyuncular diğerleri bilgilensin diye böyle bir istekte bulundular. Daha önce bu konuyla ilgili bir yazı hazırlamıştık fakat 2020 yılında yeniden hazırlamak istedik. Call of Duty Mobile CP Hilesi yüzünden çok fazla oyuncu bilmeden zarar görüyor.

Para yani CP Hilesi yapacağınızı sandığınız Call of Duty Mobile dosyalarını, programlarını veya siteler ile kendi kişisel bilgilerinizi başkalarının eline geçmesini sağlıyorsunuz. Bu hile dosyaları aslında tamamen virüs yuvası. Bu dosyalar yüzünden banka hesap bilgileriniz ve diğer tüm kişisel bilgileriniz çalınabilir. Bundan dolayı hile veya benzeri hiç bir illegal şeyi desteklemiyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın