e
sv

Call of Duty Mobile Emülatör Tavsiyesi

1946 Okunma — 17 Ekim 2019 20:54
Call of Duty Mobile Emülatör Tavsiyesi
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Mobile oyununu bilgisayar da oynamanızı sağlayacak Emülatör programları tavsiye yazımız. CoD: Mobile oyununu PC platformlarında oynamanızı sağlayacak en iyi Emülatör hangisi onu açıklayacağız. Bu ayın başında Android ve İOS işletim sistemli cihaz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuldu. Oyunun grafikleri ve oynanışı ile PUBG Mobile oyununa bir numaralı rakip konumuna çok hızlı bir şekilde yerleşmeyi başardı.

Oyunu benzer diğer oyunlarla kıyaslamak çok saçma olur çünkü arayüzü dahil oyun grafikleri oldukça farklı tasarlamışlar. Call of Duty Mobile haritaları ve oyun modları kendi sektöründeki rakip oyunlara taş çıkartacak profesyonellikte.

Oyunun yapımcısı Tencent Games bu oyunu bilgisayarlarınızda oynayabilmeniz için size kendi Emülatör programı ile izin veriyor. Call of Duty Mobile oyunu her ne kadar telefonda oynanması için tasarlansa da oyunu maalesef piyasadaki her cihaz çalıştıramıyor. Oyunun boyutu ve grafiklerini sorunsuz çalıştıracak telefonlar orta veya üst düzey donanımlara sahip olması gerekiyor.

Öncelikle Call of Duty Mobile oyununu Android ve İOS işletim sistemli cihazlar oynatabiliyor, yurt dışından getirtilen farklı işletim sistemli mobil cihazlarda oyunu oynamanız mümkün değil. Oyunu bilgisayarınıza kurmak için Emülatör programı gerekiyor, telefonunuzda ise uygulama marketlerinden ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz.

Call of Duty Mobile Emülatör aracılığıyla oyunu PC (Bilgisayar) cihazlarınızda hiç bir sorun yaşamadan rahatlıkla oynayabilirsiniz. Oyunu böyle oynamanız herhangi bir ceza sebebi taşımayacaktır.

Call of Duty Mobile Emülatör

Call of Duty Mobile oyununu PC üzerinden oynamak istiyorsanız en uyumlu ve sorunsuz Emülatör programını nasıl indirip kuracağınızı aşağıda anlatacağız. Bilgisayarınız çok eski bir sisteme sahip değilse bunu rahatlıkla kaldıracaktır.

Call of Duty Mobile, Bilgisayar’dan oynayabilmek için, öncelikle yapmanız gereken aşağıdaki link üzerinden Emülatör programını bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekiyor.

Yukarıdaki Emülatör programını bilgisayarınıza başarılı bir şekilde kurduktan sonra giriş yapın ve önerilenler kısmında “Call of Duty Mobile” oyuna tıklayıp yükle diyin.

Oyun indikten sonra giriş yapıp Fare ve Klavyeniz ile rahatlıkla oynayabilirsiniz.

PC Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Mobile oyununu PC üzerinden oynayabilmek için indirdiğiniz Emülatör cihazın sizden istediği gereksinimleri aşağıya ekliyoruz.

İşlemci:Intel Core i3 550 3,20 gHz
Ekran kartı:Intel HD Graphics 4000
RAM:4 GB
Depolama:3 GB

Call of Duty Mobile oyununu Bilgisayara kurmanızı sağlayacak Emülatör programını sizinle paylaştık. En sorunsuz ve kaliteli oyun deneyimi için bundan daha iyisini şuan için bulamadık. Sormak istediğiniz sorular, fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • ensar
  4 yıl önce

  abi bunu nun şifresini verirmisinalhrızası için BZOT – JMRD – MGTT – BCRD

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Call of Duty Mobile Emülatör Tavsiyesi