e
sv

Call of Duty Mobile İndir

1381 Okunma — 28 Eylül 2019 23:34
Call of Duty Mobile İndir
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Mobile İndir, oyunun güncel apk sürümünü Android ve İOS cihazlar için paylaşıyoruz. Call of Duty Mobile İndirmek isteyenlere özel konu. Oyun şuanda Google Play ve İOS Store üzerinde beta sürümü olarak yayında. Beta sürümü boyunca oyuna ön kayıt yaptıran kullanıcılar Call of Duty Mobile orjinal sürümü çıktığında bir birinden farklı ödüllere sahip olacaklar. Tencent Games yapar’da olmaz mı? oyunda bire bir savaşı yaşayabileceğiniz ve bol aksiyonlu bir FPS oyunu bizleri bekliyor.

Call of Duty Mobile İndir yazımızı oyunu merak edenler ve resmi olarak çıktığı anda indirmek isteyen oyun sevenler için hazırladık. Oyun grafikleri ve oynama dinamiği ile çok muazzam bir yapım olacak. Mobil cihaz kullananların sayısı diğer cihazlara nazaran çok daha yüksek olduğu için bu tür Android ve İOS işletim sistemine sahip telefonlarda oynanabilecek oyunlar çoğalmaya başladı. Mobil oyunlara ilginin ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde’de çok fazla ilgi görüyor.

Sizlere 2019 en güncel Call of Duty Mobile İndir seçeneğini sunuyoruz. Oyunun beta sürümü şuan için sadece Avustralya bölgesinin kullanımına izin verilmektedir. Bizim size özel aşağıda sunduğumuz APK ve VPN uygulamaları ile oyunu telefonlarınız’da finali çıkana kadar oynayabilmenizi sağlayacağız.

Oyunun orjinal yani full sürümü resmi olarak çıktığı zaman yukarıdaki buton ile indirebileceksiniz. Şuanda oyuna girebilmek için aşağıdaki yazımızı okumanız gerekiyor.

Call of Duty Mobile APK İndir

Call of Duty Mobile şuan için sınırlı bölgelerde indirilmesine izin veriliyor, bizim paylaştığımız APK sayesinde oyunu telefonlarınıza rahatlıkla kurabileceksiniz. Oyunda bulunan bir birinden farklı haritalar ve modlar sayesinde hiç sıkılmadan saatlerinizi geçirebileceğiniz bir sisteme sahip. Savaşı her bir hücrenizde hissedeceğiniz, yüksek rekabetin doğurduğu hırsla birlikte bol aksiyonlu savaşlara kendinizi kaptıracaksınız.

Call of Duty Mobile APK İndir yazımızda aşağıda bulunan dosyalar 2019 güncel verileri içermektedir. Oyunu telefonunuza kurduktan ve giriş yaptıktan sonra isterseniz “Guest” olarak üye olmadan oynayabilirsiniz. Fakat biz üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Üye olmak için Facebook hesabınızı bağlamanız gerekecek.

YouTube video
Call of Duty: Mobile İndir (APK, 2019)

Bu güne kadar telefonda oynadığınız savaş oyunlarını bir kenara bırakarak Call of Duty Mobile oyununu oynamanızı çok tavsiye ediyorum. Başarılı grafikleri, oynanışı ve sesi gibi bir çok ayrıntı çok ustaca tasarlanmış. Oyunu ilk olarak APK halinde oynamak zorunda kaldım, ne yazık’ki bizim ülkemize beta sürümü için izin verilmemiş. Oyunun test aşamasında olduğunu unutmayın, bu kadar başarılı ve etkileyici bir sistem final paylaşımıyla birlikte çok muazzam olacak.

Yukarıdaki butona tıklayarak oyunun en güncel APK sürümünü indirebilirsiniz. Oyunu cihazınıza kurduktan sonra VPN ile çalıştırmanız gerekiyor.

Call of Duty Mobile APK İndir
Call of Duty Mobile APK İndir

Call of Duty: Mobile İndir yazımızda oyuna yapılan son güncelleme notlarını paylaşmazsak olmaz. Güncelleme ile birlikte oyuna eklenen ve değiştirilen yenilikler;

 • Anti-Aliasing özelliği eklendi,
 • Misafir olarak başladığınız hesabınızı, Facebook hesabına aktarabileceksiniz,
 • Oyun görsel grafik performansı iyileştirildi,
 • Battle Royale haritası yüklenirken oluşan hata giderildi,
 • Battle Royale haritasında yer alan sesler düzeltildi,
 • Battle Royale haritasındaki silah ve mühimmat yerleri değiştirildi,
 • Jiroskop buğu kaldırıldı,
 • Bomba atarken oluşan hatalar giderildi,
 • Helikopter ses efekti düzeltildi,
 • Rakipten alınan fazla hasarlar düzeltildi,
 • Oyunun 1 Ekim 2019 Tarihinde çıkacağı Full sürüme özel değişiklikler yapıldı.

Call of Duty Mobile İndir yazımızda sizlere oyunu oynayabilmeniz için gereken her şeyi detaylıca anlattık. Oyun hakkında fikir, düşünce ve sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Call of Duty Mobile İndir