Call of Duty Mobile PC Sistem Gereksinimleri

 Call of Duty Mobile PC Sistem Gereksinimleri
Okunuyor Call of Duty Mobile PC Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Mobile PC Sistem Gereksinimleri oyun sevenlerin emulator ile oynamak için son zamanların popüler konuları arasına girdi. Kısa sürede milyonlarca aktif kullanıcıya ulaşan Call of Duty Mobile savaş oyununu PC (Bilgisayar) indirmek isteyenlerin kontrol etmesi gereken sistem gereksinimleri güncel haliyle yayınlıyoruz.

Oyun çık kısa sürede 20 milyon indirme barajını aşarak bir çok oyunu geride bırakırken popüler hayatta kalma ve savaş oyunlarına çok büyük bir rakip olmayı başardı. Android ve İOS cihazlarda oynanabilen Call of Duty: Mobile oyununda çevrim içi, gerçek oyuncularla savaşırken yönettiğimiz karakteri birinci şahıs açısıyla kontrol ediyor olacağız.

Tencent Games daha önce mobile uyarladığı başarılı oyunlara böylelikle bir yenisini daha ekleyerek, mobil savaş oyunları geliştiren şirketler arasında liderliğini kanıtlamış oldu. Oyun henüz daha 1 Ekim tarihinde tüm dünyaya indirilmeye açılmıştı fakat bu kadar kısa sürede bu kadar çok ilgiyle karşılanmak oldukça büyük bir başarının habercisi.

Call of Duty Mobile PC Sistem Gereksinimleri oyuncuların son zamanlarda en merak ettikleri arasında, mobil cihazları kaldırmayan veya oynarken rahat edemeyen oyun sevenlerin bilgisayarlarına oyunu kurarak rakiplerinden daha üstün görüş ve oynama seviyesine ulaşabiliyorlar.

Call of Duty Mobile PC Sistem Gereksinimleri 2019

Call of Duty Mobile oyununu PC Bilgisayarlarda oynamak için oyunun Sistem Gereksinimleri yazılarını okumak çok yanlış olacaktır. Oyun mobil oyun olduğu için Android ve İOS cihazların gereksinimleri hakkında yazılar göreceksiniz.

Call of Duty Mobile PC Sistem Gereksinimleri için öncelikle kullandığınız Emulator cihazları veya oyunu sorunsuz çalıştırabilecek emulatorlerin sistem gereksinimlerine bakmanız gerekiyor. Oyunu bilgisayarda oynayabilmek için gereken emulatorler ve gereksinimlerini aşağıdan okuyabilirsiniz.

Tencent Gaming Buddy Emulator

Sistem Gereksinimleri:

İşlemci:Minimum 1.8 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Intel ya da AMD işlemci
Ekran Kartı:Minimum NVIDIA GeForce 8600/9600GT ya da ATI/AMD Radeon HD2600/3600
Bellek:Minimum 3 GB RAM
İşletim Sistemi:Windows 10, 8.1, 8 ve 7
DirectX:Versiyon 9.0c
Depolama:1 GB boş alan. Yükleyeceğiniz oyunlara göre bu miktar artabilir

Call of Duty: Mobile oyununu PC Bilgisayarlarınızda sorunsuz oynatabilecek emulatore ait sistem gereksinimleri yukarıda güncel olarak indirme linki ile birlikte verilmiştir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın