Call of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri (2020)

Call of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri (2020)

Call of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri (2020). Call of Duty Mobile o kadar çok oynanmaya başladı ki mobil cihazlarda fps oyunlarında şu an tek. Tek ifadesi ile ne demek istediğimi sorarsanız. Demek istediğim şey bu oyun bir mobil fps oyununun sunabildiği ve sunabileceği her şeyi sunabiliyor. Grafik kalitesine gelirsek telefon ısındıracak seviye grafik kalitesi ile inanılmaz bir noktaya ulaşmış.

Call of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri, Her oyun’un olduğu gibi mobil oyunlarında bir sistem gereksinimi var. Mobil telefonlar içerisinde bulunan ram miktarı, işlemci ve erkan kartı oyun’un ne kadar hızlı çalışacağını belirliyor.

Call of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri
Call of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri için Telefonlarda minimum 30 fps alarak oynamak istiyorsanız. Android için Minimum Snapdragon 625 veya Adreno 506 ve 3 GB RAM barındıran bir cihaz yeterli olacaktır. Aynısı IOS’ta İPhone 6 için geçerli eğer 60 fps istiyorsanız İPhone 7 ve üstü bir cihaza sahip olmalısınız.

Call of Duty Mobile Minimum Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri,Minimum sistem gereksinimlerinde Android tarafında 3gb ram adreno 506 barındıran bir cihaz lazım. İOS için ise iphone 6 serisi iş görecektir veya İPhone SE 1.nesil. Oyunların minimum sistem gereksinimleri genelde akıcı olmaya devam edebilecek sınır noktasını sağlayan bilen donanımlar için söylenir.

Call oF Duty Mobile Önerilen Sistem Gereksinimleri 

Öncelikle belirtmeliyim. Dört yıl önce amiral gemisi olarak piyasaya çıkmış her telefon bu oyunu açar. Son 2 yılda orta sınıf ve günümüzde artık giriş-orta sınıf arası olarak adlandırabileceğimiz cihazlar bile bu oyunu güzel kalitede açarlar.

3
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.