Call of Duty Mobile Zombi Modu Kalkıyor

Call of Duty Mobile Zombi Modu Kalkıyor

Call of Duty Mobile Zombi Modu Kalkıyor haberi oyuncuları üzecek bir haber fakat bu modu bir süre oynanamayacak hale gelecek haberin tüm detaylarını sizlere aktarıyoruz.

Call of Duty Mobile, mobil platformun sevilen hayatta kalma oyunlarının başında geliyor. Yaptığı başarılı güncellemeler ile birlikte oyuncuların tüm isteklerini yerine getirmesi oyunun popülerliğini arttırdığı gibi rakipleriyle olan farkını’da kapatmaya başlamıştı.

Oyun ilk çıktığı zaman çok büyük ilgi görse’de sonrasında klasikleşmiş yapıda olmasından dolayı çok oyuncu kaybetmeye başladı. Hatalarını anlayarak yenilikçi güncellemeler ile tekrar oyuncuları kendisine çekmeye başlamıştı.

Call of Duty Mobile Zombie Modu Kalkacağını duyuran geliştiriciler bu kaldırılmanın sebebini ve tarihini söyledi. Ayrıca zombi modu tamamen kaldırılmayacak. Bir süre sonra tekrar oyuna eklenecek.

Call of Duty Mobile Zombie Modu Neden Kalktı?

Call of Duty Mobile Zombie Modu Neden Kalktı?
Call of Duty Mobile Zombie Modu Neden Kalktı?

Call of Duty Mobile Zombie Modu Kalkacağı haberlerinden sonra oyuncular üzgünlük içerisinde severek oynadıkları bu modun neden kalkacağını sormaya başladılar. Haklı olarak merak ettikleri bu olayın sebebini oyunun geliştiricileri gizli tutmayı tercih ediyorlar.

Call of Duty Zombi modu kalkmıyor fakat yolun sonuna geldi diyerek büyük bir güncelleme haberi veriyor olabilir. Geçici bir süre kapalı kalacak bu modun geliştirilerek daha farklı ve yenilikçi bir şekilde yeniden oyuna ekleneceğini düşünüyoruz.

Call of Duty kaldırdığını söylediği Zombi modu içerisinde oyuncuların satın aldığı oyun içi eşyaların paralarını geri iade edip etmeyeceği yönünde herhangi bir açıklama yapmadı. Fakat bu konuyla ilgili bir çalışma yapılması gerekiyor, çünkü bu durum çok oyuncu kaybına ve güven kaybına yol açabilir.

Call of Duty Mobile Zombi Modu Ne Zaman Gelecek?

Call of Duty Mobile Zombi Modu Ne Zaman Gelecek?
Call of Duty Mobile Zombi Modu Ne Zaman Gelecek?

Call of Duty Mobile zombi modu ne zaman gelecek? sorusunu sormak ve cevaplamak için henüz çok erken. Modun kaldırılacağı haberleri daha çok tazeyken bu modun tekrar ve ne zaman oyuna getirileceğini bilemiyoruz. Tek bildiğimiz şuan için hayatta kalma modları üzerine yüklenerek onları geliştirecekleri yönünde.

Fakat Zombi modu için geliştirilerek tekrar oyuna ekleneceğini düşünüyoruz. Yaz tatiline kadar bu modun yeniden hazırlanmış yeni halini oyunda görebiliriz.

Call of Duty Mobile Nedir?

Call of Duty Mobile Nedir?
Call of Duty Mobile Nedir?

Call of Duty Mobile Nedir? sorusunu bilmeyen mobil oyun severler için kısaca açıklayalım, belki ilgisini çekip oyuna başlayanlar olabilir.

Call of Duty bilgisayar oyun serisinin mobile uyarlanmış hayatta kalma temalı bir oyunu. Android ve İOS işletim sistemli mobil cihazların uygulama mağazalarında milyonlarca indirme barajına ulaşan kategorisinde sağlam yapımlar arasında yer alıyor.

Oyunun mantığı rakip oyunlar gibi hayatta kalma mantığını yansıtsa’da oyun içerisindeki savaş mekanikleri ve ekipmanların dengesi rekabeti hiç bir oyunda göremeyeceğiniz bir noktaya taşıyor.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.