Call of Duty Modern Warfare Yeni Güncelleme Notları

Call of Duty Modern Warfare Yeni Güncelleme Notları

Call of Duty Modern Warfare oyunuyla birlikte oyun sevenleri heyecanlandırmayı başaran Activision, oyun için yaptığı 1.06 sürümü güncellemesi ile oyundaki bir çok hatayı kapatmayı da başardı. Bu oyunu önemli kılan çevrim içi savaşlar verebilirken istediğimiz zaman hikayeye devam ederek çok farklı deneyimler yaşayabilme imkanı sunması.

Call of Duty Modern Warfare yayınlandığı sürümü 1.05 ile ortaya çıkan bir çok hata oyuncuların canını sıkmaya başlamıştı, dün yaptıkları yeni 1.06 sürümü güncellemesiyle hem bu hataları kapatıp hemde yepyeni özellikler getirdiler.

CoD: Modern Warfare Güncelleme Notları

Oyun sevenlerin çok olmasından dolayı bu işi ticarete dönüştüren oyun korsanları tarafından oyunlarının kopyalanmasını istemeyen oyun geliştiricileri yeni çıkartacakları oyunların ilk sürümlerinde çok eksikler ve hataları bilerek bırakıyorlar. Call of Duty Modern Warfare çıkış sürümü olan 1.05 bunun bir parçasıydı. Şimdi yapacakları büyük güncelleme ile 1.06 sürümü hem bu hataları kapatacak hemde çok büyük yenilikleri oyuna taşıyacak.

CoD: Modern Warfare Güncelleme Notları
CoD: Modern Warfare Güncelleme Notları

CoD: Modern Warfare 1.06 güncellemesi PC, PS4 ve Xbox platformunda oyunu oynamak isteyen kullanıcılar için paylaşıldı. Bu güncellemeyi PC kullanıcıları 8 GB büyüklüğünde yaparken PS4 kullanıcıları 1.8 GB büyüklüğünde indirmeler ile yapacak.

Call of Duty Modern Warfare 1.06

Oyunu oynayanların kesintisiz bir deneyim yaşamaları için tüm Call of Duty Modern Warfare çalıştıran platformlarda görülen hatalar giderildi. Battlechatter modu taktiksel ve tek yaşamlı oyunlardan kaldırıldı. Oyuncuların şikayetçi olduğu Dünya savaşı sırasında Tankların ve APC’lerin nükleer silah için topladığı puanlar durduruldu. Artık dünya savaşlarında bunlarla puan kazanamayacaksınız.

Call of Duty Modern Warfare 1.06 güncellemesi ile birlikte oyundaki silahların ateş performansını değiştiren eklentiler tekrar düzenlendi. Oyundaki ayak seslerini artık kendinize göre ses düzeylerini değiştire bileceksiniz. Ayrıca oyundaki haritalar ve modlar tekrar güncellendi.

Oyun hakkında ve yeni güncelleme hakkındaki görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Yorum yazanlar arasından 2 kişiye oyun hediye edilecek.

2
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.